Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:05:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на svetla_ety- 20.09.2009г.  (Прочетена 25765 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« -: септември 02, 2009, 16:38:39 »

То почти не остана време,но много ми се иска да споделяш повече за твоята сватба,така че:заповядай.

За изживените радости и потрошените нерви(минимално,надявам се),за всичко което купуваш,за всичко,за което искаш да питаш,за всичко,което искаш да споделиш,а ние любопитните искаме да чуем-това е твоето място.

Ползотворни последни седмици,за най-голямото събитие! give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 02, 2009, 19:13:08 »

Честита темичка! @}->--Ама то почти не останало до големия ден!Хайде разказвай до къде сте стигнали с подготовката?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 02, 2009, 20:51:22 »

Хей, честита тема и от мен. Чакаме разказ и снимки Wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 02, 2009, 21:10:01 »

Олеее милички как ме изненадахте girl_in_love  Ами че аз вече си мислех, че съм от най - некъдърните булки - пренебрегвах сватбата пурво заради ученето, после работа, после чужбина и както казвате то време не остана а аз съм с 1000 идеи и почти нищо реализирано. В неделя си мислих, че светът пропада под краката ми, но днес вече всичко се нормализира и даже имам напредък.
 Да се отчета до тук:
Сгодени сме от почти 3 години и отдавна е ясно, че сватба ще има, но изчаквахме да завърша следването, да ни стане апартамента... Този февруари се размислихме , че така нещата мнго ще се проточат и все ще има какво да изчакваме и какво да ни пречи и решихме : тази година ще има  Сватбаааа. В първите дни на март запазихме ресторант Аква и имахме "мноого" време за подготовка. От тогава съм изчела всички списания, които намерих, започнах да чета и форумът и прекарвах часове в ровене в нет-а. Събрала съм страшно мнго снимки, линкове и всичко, което ми е харесало - събирах идеи и постепенно ми се избистряше каква искам да стане моята сватба. Даже нещо като сайт си направих с надеждата приятелките ми да качват идеи там и да си обменяме по - лесно информация, но не пожънах голям успех с него ( http://wedding20092009.wikispaces.com/  ) .
Малко се отклоних ()стана като ж искрено и лично ) та сега по - конкретно:
Подписжаме брак на 19.09 от 11ч. в Ритуалната зала (мисля да сме само с кумовете, но ако някой също е подписвал предварително може да ме посъветва да вземем ли и родителите). На 20.09 от 16.30ч. ще ни венчаят в "Св.Св.Кирил и Методий" , после снимчици и от 18.30 ритуал по подписването в ресторанта.
Поканите са почти раздадени, роклята ми е почти готова, преди малко си купих обувки (очаквайте снимки в галерията) . Младоженецът още няма нищо, но се надяваме, че до следващата седмица ще сме готови с това. Халки мислим да поръчаме в събота от Сара Трейд (моделът ще го изберем на място ) . Впетък ще извадим медицински, а в понеделник психо  blum Накупила съм материали за късметчета, кошници и бутониерки и скоро и това ще направя. В неделя ще се срещна с ДЖ, видео и фото за да се доуточним. През следващата седмица ще купим подаръчетата за гостите - малки бурканчета с мед. Аз от известно време съм се заела за собствения си добър външен вид - не се подстригвам за да има косичка за прическа, ходя на аеробика (не много редовно ), на лазерна епилация, тези дни ще ида и на козметик. Сигурно пропускам мнго неща, но ще допълвам  danceg .
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 03, 2009, 02:58:52 »

svetla_ety честита темичка и от мен...
с теб ще бъдем булки почти в един и същи ден и едновременно ще се вълнуваме и емоциите ни ще растат Bravo
пожелавам ти най спокойната и красива подготовка а след това и най вълшебния сватбен ден...с интерес ще следя темичката ти и ще обменяме информацийка  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 03, 2009, 13:13:40 »

Да ви поразсмея с моите дреболийки: исках да са ми като новички спотинките в късметчетата и като не намерих лъскави и хубави  снощи си накиснах в една купа с домат и се оправиха - като нови са smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 03, 2009, 23:33:23 »

важното е да се изчистят и да изглеждат нови...иначе не знам дали няма да стане и ако ги пуснеш в оцет със сода...би трябвало да се лъснат и да станат като новички...но ако с домата са станали така както искаш няма по хубаво от това  smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 04, 2009, 15:54:07 »

Утре рано тругваме по сватбени задачи - стискайте ми палци да се отчета след това с мнго свършена работа - ще обикаляме за халки, свещи, книга за гости, костюм за милото, торта и каквото още се сетя  Girl_hide
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 04, 2009, 16:32:18 »

Оле как съм пропуснала още една булка на нашата дата  shok
Честита темичка , мила  give_rose

П.П: много се смях за избелването с домат  funnytooth, не спирам да се изумявам какви идеи ни идват на ум

и много ти е хубав сайта Wink
« Последна редакция: септември 04, 2009, 16:38:00 от leni_beni_ » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 05, 2009, 03:49:47 »

ах мила...пожелавам ти успех в търсенето на нещицата и дано поне там да са чували за такава сватбена книга че тук се оказа голям проблем  angry
чакаме отчета  tease
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 05, 2009, 09:15:10 »

Честита темичка и от мен! give_rose
Пожелавам ти много половителни емоции с подготовката-и да ни държиш в течение,чакаме снимчици girl_wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 08, 2009, 09:14:50 »

Да се похваля с напредъкът :
уточнихме менюто в ресторанта, срещнахме се с ДЖ и уточнихме фото, видео и една арка си поръчах за украса Купихме костюм за младоженеца и баща ми и брат ми си избра също. Ходихме до Захаро и си поръчахме торта и за кумовете. Ходихме до ритуалната зала и популнихме документите там. Аааа и най - важното : поръчахме халките. И с фризьори се срещах и на гримьорка звънях и с една млада маникюристка се запознах smile Капарирахме и хотел за кумовете и едни роднини
След всичко това си забравих дамската чанта и сега съм без нищо - документи ключове телефон  Girl_hide За щастие утре ще пристигнат при мен... Днес съм на лазер да ми пооправят лицето (дано не го повредят) и довечра съм на проба за роклята smile  8Pч
« Последна редакция: септември 08, 2009, 09:54:20 от svetla_ety » Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 11, 2009, 19:43:29 »

Светли, аз мисля, че се справяш чудесно и въпреки многото ти ангажименти се справяш чудесно. Роклята ти е приказна  give_rose. Явно ще имаме сватба с морска тематика Bravo И най- взжното е да  се знае, че гафовете са част от всяко незабравимо сабитие и са неизбежни. Те просто трябва да ни разсмиват, а не да скапват настроението tease Аз се надявам само да не вали, за да имаме едни страхотни снимки good давай в същият дух, справяш се чидесно yahoo
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 15, 2009, 21:17:13 »

През последната седмица доста работа се свърши:
направиха ми пилинг с киселина и ми се избели цялото лице, но сега е добре - поизчистиха се някои стари белегчета smile
бях на фризьор - имам нов основен цвят и кичури
милото си взе обувки, поръча си елек и ни остава да му намерим риза и вратовръзка
събрахме се с 2 шаферки и кумата и направихме бутониерките и 2 кошнички, а на мен ми остана да направя късметчетата и да украся подаръците за гостите
Снощи имах моминско парти изненада, и пиръвахме до зори  yahoo
утре ще си взема роклята с булото и чантичката - забави се , защото трябваше да ми я стеснят Wink
поръчах си букет и още цветя от Велико Търново и други 2 шаферки ще ми го донесат   blum
Сигорно пропускам нещо...само не намирам време да спя, а за снимки  да не говорим , но както ме успокоява милото след 5 дни и да искам няма да има какво да организирам  pardon
Аааа и преди малко бяхме на урок по танго - невероятен учител и цялата емоция не мога да я опиша - дано да ни се получи до сватбата, но и да не е перфектно пак е мнго вълнуващо
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 16, 2009, 08:04:29 »

Браво,Светле,доста неща си свършила. Bravo
Наистина реално няма никакво време вече,а се появяват толкова дреболии за които трябва да помислиш.Опитай се да намериш време да си поемеш дъх преди големия ден!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 20, 2009, 14:45:11 »

                                               Честита  Сватбаааа! give_rose give_rose give_rose
Нека животът ви с рози осеян е, и нека камбани звънят, че в този ден клитви изричате, и един на друг се обричате, че ще е чиста и свята ЛЮБОВТА! heart

                         
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 20, 2009, 21:23:47 »

Любовта и животът са една приказка с общо начало и преплетени пътища защото любовта е, която дарява живот! Любовта не е само миг от вечността, тя е безгранична и вечна. Когато пътищата се преплитат, когато искате да задържите мига завинаги подарете си семейство създадено с Любов

Честито!
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 20, 2009, 21:49:32 »

СВЕТЛЕ МИЛА ЧЕСТИТОООО!!!
ЕТО,ЧЕ ОЩЕ ЕДНА БУРГАСКА БУЛКА КАЗА "ДА" И ВЕЧЕ Е ОМЪЖЕНА ЖЕНА
ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО.еДНО ТОПЛО ОГНИЩЕ И МНОГО ДЕЧИЦА, КОИТО ДА ВИ РАДВАТ!!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!



* Champaign-Rat--35453.jpg (61.88 KB, 500x654 - видяно 296 пъти.)
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 20, 2009, 22:57:24 »


ЧЕСТИТО!МНОГО ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ!!!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 21, 2009, 09:25:23 »

Честита сватба. Желая ви много любов и късмет и дни изпълнени с радост.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 23, 2009, 08:52:16 »

Благодаря за пожеланията  yahoo Имам толкова да разказвам но накратко всичко мина повече от чудесно и надмина даже най - смелите ми мечти  danceg При първа възможност ще кача снимки ...
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 23, 2009, 08:56:51 »

Мили младоженци, бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи!
Помнете истината стара, че бракът е като отвара,
която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели!
Обичайте се и дерзайте!
Животът няма да е, знайте,
само рози и мечти,
защото има и бодли...
Но там, където Любовта цари,
убождането не боли!


* 2.jpg (41.2 KB, 480x360 - видяно 285 пъти.)
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 24, 2009, 09:54:32 »

Светле, честито Мила. Пожелавам ви винаги да се обичате. Искам снимкиииии
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 24, 2009, 12:44:38 »

Честито!!! много любов, късмет , щастие и дечица!!!! heart heart heart
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 24, 2009, 17:21:00 »

Ето една още сорова снимчица от мои приятели


* P1100786_small.JPG (35.75 KB, 615x461 - видяно 325 пъти.)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 24, 2009, 17:34:43 »

Леле,невероятна си Oh my ... Oh my ... Oh my ....
Чакам с нетърпение да видя още снимки.
Още веднъж честито и пожелания за много щастие.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 24, 2009, 20:23:42 »

Честито на още една от многото от нас - булките на 20. 09. 2009 smile Бъдете много щастливи и да празнувате диамантена сватба smile

Светле, на снимката направо сияеш от щастие smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 25, 2009, 15:34:31 »

Да покажа някои от снимките от любителски фото апарати. Намам търпение да излязат и професионалните и да си подредя албумчето smile


* we1_.JPG (21.25 KB, 363x272 - видяно 2359 пъти.)
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 25, 2009, 16:19:45 »

Bravo много си красива, усмихната и лъчезарна. Ще чакам още снимки Wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 25, 2009, 16:40:42 »

ето още  danceg


* we2_.JPG (23.01 KB, 363x272 - видяно 2316 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 25, 2009, 16:41:27 »

с големите шаферки


* we3_.JPG (27.88 KB, 363x272 - видяно 2517 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 26, 2009, 11:11:42 »

И с малкоте принцеси:


* we4_.JPG (20.19 KB, 423x318 - видяно 2467 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 28, 2009, 12:50:39 »

Вчера отпразнувахме първата ни седмичка като женени като си направихме екскурзия до Рилския манастир и после Благоевград smile Много релаксиращо и вдъхновяващо ни подейства. Много ми е щастливо след сватбата. Единствено страшно ми е мъчно, че вече няма за какво да влизам по булчинските магазини - даже онзи ден се запътих към един и се спрях и ми стана малко мъчно че всичко това приключи. Само се успокоявам, че никоя приятелка не е омъжена още и ще има на кой да помагам  girl_wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 20, 2009, 10:01:07 »

Честито първо месече още веднъж! give_rose
Подарявам ти една такава сладка тортичка....


* cakes1.jpg (44.34 KB, 553x500 - видяно 311 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 20, 2009, 10:07:13 »

Честито 1-во месече семейство!Много любов,разбирателство и щастие да има между вас! give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 20, 2009, 11:30:01 »

Честито 1-во месече мило семейство!!!
Нека любовта и щастието бъдат винаги до вас!!!
Нека се сбъднат мечтите ви Wink


* 1.jpg (47.38 KB, 504x461 - видяно 332 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 20, 2009, 20:37:54 »

Благодаря ви, че не сте ме забравили  give_rose

Макар след месец искам все пак да разкажа за моите вълнения около сватбата....  Бях страшно натоварена последните седмици и не можех да се концентрирам да синтезирам и да споделям, но сега с удоволствие си припомням всеки миг и го преживявам отново...
Не знам дали да се оплаквам за всичките проблеми , които възникнаха – за всичко ние сме си виновни . Отрано започнахме да планираме сватбата, аз подходих с такова желание, че загърбих всичко друго и мислех само за това, но на практика не правех много . Като понаближи времето работата да се върши вече мъжът ми отиде да поработи в Испания , а аз имах държавен изпит и веднага след това и аз заминах при него. Преди отпутуването се опитах да отметна колкот се може повече задачи, но успях само да си поръчам рокля , да направя поканите и да си ангажирам видео и фото от София. Връщайки се обаче (1 месец преди сватбата)  открих, че видео оператора не може да изпулни ангажимента си и покрай него отпадна и фотото sad . С връщането ми се нанесохме в новия ни апартамент, който е само наполовина обзаведен, целия ми свят беше в кашони и торби, нямах осветление... Преди да си сложим бойлера ми се наложи веднъж да се изкъпя във фитнессалона и още няколко пути като си топлех вода на котлона . Да не пропъсна да кажа, че постоянно бях на работа... Всяка вечер след работа се чудех какво по – напред  да свърша – да ходя да избирам най – необходимото за дома ни или да тичам по сватбени задачи.
Две седмици и половина преди сватбата и мъжът ми се прибра и от една страна ми олесняваше живота, но от друга на дневен ред излязоха и неговото облекло, за което тичах в обедната ми почивка да удобря или не някой костюм или риза. За 2,3 дни поръчахме халките, тортата, намерихме нови ДЖ, видео и фото.  През делничните дни 2 шаферки и кумата ми помогнаха да спретнем кошничките и бутониерите , а ми остана да украся всичко останало.  Навярно ще го спомена и по – нататък, но за останалите дреболии така и не намерих време и ги правех с майка ми в нощта преди сватбата, но не се оплаквам – беше някак сантиментално – даже брат ми и баща ми по малко помагаха  smile .
Понеже нямах време в Бургас, предпочетох да си поръчам цветя чак от Велико Търново и други 2 шаферки да ми ги донесат . Трябва да кажа, ча букета беше невероятен и още е – аз си го запазих, букетчето за хвърляне по моя заръка бяше приготвено така, че да се раздели на 3 като го хвърля, имах и 2 стръка ситни рожички, с които мислех да си правя бутониери за младоженеца , кума и кумата, но те ми овяхнаха и нямах време да реагирам да търся нови или да си купя готови и в крайна сметка те си бяха с нормалните за другите гости. За щастие за тях се бях постарала достатъчно много и изглеждаха достатъчно добре smile .
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 20, 2009, 20:44:25 »

През последната седмица се чувствах толкова изморена и все пак превъзбудена, не можех да спя добре , нито да се храня, дори на пърт за работа един ден повърнах. Същата вечер имах уговорка с най – старите ми приятелки и шаферки да поизлезем да се видим и да обсъдим нещата и аз реших да издържа и да не отменям уговорката. И какво мислите – кто се срещнахме ме накараха да си затворя очите, хванахме такси , слязохме и влязохме в някакъв клуб и когато ги отворих  какво да видя – вътре ме чакат другите ми шаферки и кумата . Беше страхотна изненада  !!! Бяха се оговорили някак си , а те не се познаваха, бяха ми купили страхотен подарък – прозрачна нощничка, с която бях на първата брачна нощ. Имаше и торта изненада  и се забавлявахме страхотно (бяхме в ретроклуб Ликьор). Както едната ми приятелка каза – „Ако сте толкова щастливи , колкото съм аз пияна няма да се отървете от щастие!”  В една от следващите вечери отделихме и 1-2 часа за урок по танго. Това беше може би най – приятния момент в цялата организация на сбатбата (може би защото бяхме двамата заедно). Първите минути вървях към отчаяние – тангото е специфичен тац, много по – различен от всичко, което съм танцувала и изобщо не се справях. Постепенно придобивахме някаква увереност, успокоихме се. Получихме много важни уроци за живота, за доверието в половинката, за това как сляпо да го следваш, за това как да усещаш на къде те води той дори да помръдне само сантиметър... Страхотен учител, страхотен танцьор и човек!!!
Кошмарът ми започна в четвъртък и достигна пиковия си момент в петък, когато мислях, че ще полудея. Сутринта в четвъртък тръгнахме на последна обиколка по софийските магазини за риза и вратовръзка за мъжа ми. (все още свиквам да казвам мъжа ми и затова гледам честичко да го повтарям Wink ) Купихме ги очудващо бързо , взехме една шаферка да пътува с нас (да крепи кошниците ) и отпътувахме за Бургас. През тази вечер нямаше кaво да свършим – всичко предстоеше на другия ден.
И ето го заветния петък ! Станахме рано и обиколката на града започна – ходихме да поръчаме пита – казаха ни минете утре , отидохме до фризьорката ми – тя каза да мина следобед , отидох на козметик, където ме мъчиха час и половина и от там закъснях за маникюра. Докато ми правеха ноктите се уговорих с ДЖ-я да се видим следобед да му кажем кои песни сме избрали и ни позвъниха от ресторанта, че ако до 1 час не си кажем подредбата на хората по масите няма да ни направят табелки...

....само като си спомня и ме заболява главата....
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 20, 2009, 20:51:31 »

Честито месече скъпа светли. Нека любовта ви няма край  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 22, 2009, 08:47:18 »

Най - интересната част от разказа ще продължа, когато намеря време , но за сега ви предлагам линк към снимките от сватбата...
http://picasaweb.google.bg/svetla.petkova.sotirova
Приятно гледане  blum
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 20, 2009, 10:01:27 »

Честито второ месече семеен живот, бъдете все така щастливи  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 20, 2009, 10:23:10 »

Честото второ месече Светле!Желая безкрайна любов и разбирателство да озаряват всеки ден от семейния ти живот. give_rose
Намери време да допълниш разказчето за сватбата и да ни кажеш какво ново около теб. smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 20, 2009, 10:54:21 »

Благодаря ви за милите думи и че не сте ме забравили  give_rose . Да сега видях , че до никуде сум го докарама моето разказче, но предполагах и, че след толкова време то вече не е актуално... Поне си гопълних албума  blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 20, 2009, 11:38:10 »

Честито 2-ро месече, бъдете много влюбени и щастливи!!!
п.п и ни разкажи до края за твоя сватбен ден good
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 21, 2009, 10:58:59 »

Честито второ месече give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 03, 2009, 11:50:00 »

Прекъснала съм си разказчето в най - напрегнатия момент от деня, но сега с малко поотлежали емоции ще го довърша  smile
 ... отидохме в ресторанта да направим подредбата на масите , но не стигнахме до кнсенсус, а и присъствието на някои гости беше под въпроси почти се скарахме от нерви ... Аз се ядосах излязохме и аз поех към фризьорката ми в противоположния край на града, а милото имаше задача да отиде до банката да изтегли парички. След страшно продължително пътуване (шофьора караше с 40км/ч ) стигнах най - после в салона. Идеята беше да поговорим да се доуточним и да и покажа снимки, но уви нейния лаптоп не разчете моята флашка и снимки не гледахме  girl_impossible Това в последствие се оказа голям проблем, защото накрая аз изобщо не бях доволна от прическата си. След тази неползотворна среща бързах за среща с ена моя братовчедка, с която купихме още панделки и материали за украса на сватбената кола (мъжут и ни беше шофьор и тя я украси повече от прекрасно според мен). След като отметнахме и тази задача малко се поъспокоихме, пийнахме по кафе и понеже вече беше късно за други задачи се прибрахме у нас. Денят не беше приключил обаче! Малко след това отново излязохме, понеже кумовете ни пристигнаха в града, настаниха се в предварително запазеният от нас хотел и ние отидохме да ги изведем на вечеря. Разходихме се по плажната алея, хапнахме морски деликатеси, посмяхме се и нещата почнаха да ми изглеждат вече не чак толкова страшни и безнадеждни. На другия ден ни предстоеше подписване в гражданското  Girl_hide
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 17, 2009, 11:02:40 »

В събота сутринта се събудихме рано от шумът, а и от вълнение. Постояхме малко в кухнята да пийнем по кафе и да хапнем и решихме докато сме там да почнем да правим подаръчетата за гостите - имахме бурканчета с мен и трябваше да им вържем панделка с картонче с надпис. Цялото семейство се включи , като дори баща ми с неговите огромни пръсти връзваше тъничките панделки  girl_wink Понаправихме половината и ги оставих на майка ми да ги довърши , а ние се подготвихме за гражданското. Отидохме до хотела да заберем нашите мили кумове. Кумът както винаги се пошегува с мъжа ми , че още не е късно и може да избяга  tease Отидохме в гражданското, където преди нас имаше още едно подписване . Зачакахме във фоаето... на снимките след това се вижда една тревога в очите ни - страшничко си е. Церемонията беше кратка - само най същественото, но все пак не пропуснаха да ни попитат дали сме съгласни и се разписахме...
След съветът отидохме до магазин за алкохол и чак след това отидохме да се почерпим. Хапнахме в еин много приятен ресторант срещу Бакарди и после се разходихме по магазините за последни покупки - аз трябваше да си взема жартиер , бельо...След това отидохме до хотела, където вече бяха пристигнали още от гостите ни. Тогава си видях букетът (носеха ми го шаферките ми) и бях изомена - много си го харесах и ми стана едно оптимистично  yahoo До вечерта отхвърлихме още няколко дребни задачки и се прибрах у дома, но този път сама - искахме да спазим традицията и младоженецът да не вижда булката преди сватбата... Беше ми толкова мило да си стоя в детската стая с брат ми както като бяхме деца... Задачите не бяха приключили обаче - имах да сглобявам късметчетата, да уйрася чашите, свещите, шампанското и виното, а майка ми ши възглавничката за халките. Съвета ми към булките е - не оставяйте нещата като мен за последния момент, но аз съм си такава и това го приемам за нормално. Заспах лесно макар страшно да се вълнувах за утрешния ден!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 18, 2009, 17:47:18 »

И ето, че настъпи денят, за който съм мечтала от дете - денят на моята сватба  yahoo
Събудих се ужасно подпухнала, което си личеше почти през целия ден, имах и леко главоболие и батерията на телефона ми беше паднала, а си бях забравила зарядното ... Реших да не си мия косата , а да оставя това за фризьорката, понеже след като ми направиха кичури страшно ми се заплиташе при къпане и сама почти не можех да я разреша (следващите седмици си закупих професионален баласам и само той ме спаси). Започнахме с кафенце, но аз май нямах нужда от него - не ми се спеше, а само ме изнерви. надувахме балони цялото семейство за украсата на дома, баща ми тичаше за последни покупки за почерпката у дома, трябваха ни и табли за питките... въобще кипеше напрегната подготовка. В 10ч. се отправих към фризщорския салон като оставих някои неща у дома недовършени. Там се забавихме заради миенето, навиването с маша и доста попрехвурлихме предвиденото време. като започна да се оформя прическата ми не ми беше никак весело, понеже не се харесвах особено много, но и осъзнавах, че няма време да искам да я променят и сдържах през зъби недоволството си. В същия салон правеха и мама - аз исках тя да е с начупена коса, а те ни обедиха, че е невъзможно и я изправиха  girl_impossible Сама съм си виновна за тези неуспехи, но поради това, че почти не си бях ходила до Бургас, нямах избор. Отидохме у дома за гримът и момичето излезе много мило макар да не се познавахме преди това - тя ми каза, че ще се постарае с гримът да реваншира косата и аз и се доверих напълно. В първите минути ми трепереха очите и затруднявах максимало работата и , но като си пийнах малко уиски и ми се поотпусна сърчицето drinkz У дома започна да настъпва хаус, понеже семейството на леля ми пристигнаха, а ние още бяхме необлечени. Помощта им се оказа безценна - братовчедка ми помагаше да нареди масата, да се облече майка ми и аз и без нея нямаше да се спавим. Едва облякана започнах да гримиръм майка ми и на вратата се позвъни - първите гости пристигнаха. За късмет това бяха едни от най - близките ми приятели - колегите от университета сред които 3 шаферки  smile. С тях отидохме в моята стая , снимахме се, смяхме се и аз се поотпуснах - осъзнавах, че колелото се върти и от мен зависи да се наслъждавам. 
Затъете дъх - следва продължение...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 20, 2009, 12:46:39 »

ЧЕСТИТО ТРЕТО МЕСЕЧЕ! give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 21, 2009, 13:21:19 »

Честито трето месече give_rose Обичайте се.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 20, 2010, 16:20:47 »

Честитта месечинка  give_rose
Много щастие и любов и занапред ви желая
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 20, 2010, 17:13:10 »

Честито четвърто месече,Светле!
Много усмивки и приятни мигове! give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 21, 2010, 10:13:17 »

честито 4-то месече smile бъдете много щастливи и влюбени както в сватбения ви ден
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 20, 2010, 10:55:20 »

Честит празник  give_rose
Обичайте се  heart както десега и бъдете много щастливи
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 20, 2010, 11:56:53 »

Честит празник! Обичайте се все повече. give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 20, 2010, 15:40:49 »

честито месече мила...
нека любовта не гасне а се разпалва все повече...и нека с всяка година красивите моменти в семейството ви растат все повече и повече...

Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 20, 2010, 19:08:18 »

Светле,честита месечинка и от мен! give_rose
Много любов и дано е сладък пътя ви до детската люлка!


Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 20, 2010, 09:02:06 »

Честито месече give_rose Обичайте  се все повече
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 20, 2010, 09:20:16 »

Малка почерпка за нашето 7-мо месече !


* ekleri_malki.jpg (41.72 KB, 400x320 - видяно 2500 пъти.)
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 20, 2010, 09:20:33 »

и още...


* fre6.jpg (21.06 KB, 315x400 - видяно 2478 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 20, 2010, 13:30:23 »

Честита месечинка  give_rose
Много щастие ви желая и скоро и най-красивото продължение на любовта ви .
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #61 -: април 20, 2010, 13:33:02 »

Светле, честита ви месечинка  heart Още много много такива хубави поводи да имате и с много любов да ги посрещате  heart 
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 20, 2010, 07:43:33 »

Ети,честита месечинка  give_rose
Весел празник!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 20, 2010, 08:22:09 »

Честит празник  give_rose
Много любов ви желая и скоро най-прекрасното човече на света, да е в ръцете ви  Wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 20, 2010, 10:57:21 »

Благодаря ви момичета  smile
Ние с мъжо все по 2 дни си празнуваме, защото на 19-ти си имахме месечинки откакто тругнахме, а и подписването ни беше на 19-ти , та при нас винаги са 2 празнични дни   Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 20, 2010, 17:42:44 »

Светле,честита 9-та месечинка! give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 20, 2010, 18:09:04 »

Честито 9-то месече  give_rose 
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 21, 2010, 08:36:10 »

Благодаря ви, че отново сте се сетили за мен smile Ние вчера се чудихме колко месеца стават и си ги преброихме на пръсти (още става  Wink ).
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 20, 2010, 09:25:21 »

Светле, честита десета месечинка  give_rose Продължавайте да се обичате и радвате един на друг както в сватбения ви ден
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 20, 2010, 11:00:02 »


Честита месеченика!
Бъдете вечно влюбени и запазете магията на сватбения ден!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 20, 2010, 15:28:12 »

Ети,честито 10 месече give_rose
Весел празник и много усмивки!
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 20, 2010, 21:12:01 »

Честита месечинка  give_rose
Много любов и щастие ви желая  give_rose

П.П. Този месец за последно може да броим на пръсти  Wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 20, 2010, 13:16:54 »

Светле,честита месечинка! give_rose
Много слънчева любов и много "бебешки" мечти,които скоро да станат реалност!

Весел празник,на половинката наздраве! CHEERS
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 20, 2010, 14:01:27 »

Честита месечинка !
Много любов и щастие ви желая  give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 20, 2010, 18:26:03 »

Честито 11-то месече give_rose БЪдете много щастливи smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 20, 2010, 09:30:48 »

Честита първа годинка! give_rose
Много щастие,разбирателство и още повече любов да съпътстват всеки ваш ден!
Весел празник!
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 20, 2010, 10:29:11 »

Светле, честита първа годинка семеен живот  give_rose
Продължавайте да се обичате както в сватбения ви ден и запазете за много години магията на любовта!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 20, 2010, 10:44:01 »

Светле, честита годишнина!!!
Бъдете здрави, защото здравето е залог за радост, радостта е път към щатие,
а щастието е това, което ви желая от сърце give_rose
Леко раждане и приятен празник!!!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 20, 2010, 14:49:59 »

Благодаря ви за милите пожелания! Да ви почерпя със сватбената ни торта  tease
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 20, 2010, 22:02:32 »

Честита годишнина!
Бъдете още много години влюбени и щастливи заедно  give_rose
Наздраве  CHEERS
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 20, 2010, 22:43:16 »

   Светле честит празник за първата ви годинка като семейство!Благодаря за почерпката и ви пожелавам след два месеца да получите най-големия подарък-вашата красива принцеса.Нека семейното щастие ви спохожда и пре всички бъдещи годишнини  give_rose give_rose give_rose
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 21, 2010, 09:04:50 »

Честита годишнина!
Пожелавам ви следващата година съвместен живот да бъде много вълнуваща и емоционална! girl_wink



Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 20, 2011, 09:42:54 »

Честита годишнина! Пожелавам ви още много години щастлив семеен живот, изпълнен с много любов и поводи за радост! give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 20, 2011, 13:12:03 »

Честита  годишнина ! Пожелавам ви много години семейно щастие !
Весел празник  CHEERS
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 21, 2011, 20:55:29 »

Честита годишнина! give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines