Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:36:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на krem4e - 16.06.07  (Прочетена 9880 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 18, 2007, 13:45:02 »

Миличка изглеждате страхотно ЧЕСТИТОООО Желая ви мнооого щастие и безкраен семеен живот изпълнен само с радости.Страхотни сте и роклята е такава,каквато искаше  супер много се радвам
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #16 -: юни 18, 2007, 14:02:38 »

Честито, Кремче! страхотна булка си била! дано живеете дълго и щастливо, заедно!!!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #17 -: юни 18, 2007, 16:13:28 »

Честита сватба Креми!
Пожелавам Ви щастлив семеен живот!


* bestbouquetsmbm1003_01.jpg (37.74 KB, 380x380 - видяно 2360 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 18, 2007, 16:17:04 »

честито и от мен
нека само радост има във вашият живот
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 18, 2007, 17:20:36 »

Много, много красиво!  Bravo
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 20, 2007, 13:15:40 »

ЧЕСТИТО и от мен!
Страхотна си - моя стил булка!
Поздравления и много много горчиво  CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #21 -: юни 29, 2007, 16:12:52 »

Най-накрая намерих време да кажа и аз две-три думи за сватбата.

Да започна с това - беше точно както я исках.  smile
С мъжа ми живием от 7 години вече заедно, от 10 сме двойка и някакси нито един от двамата не си представяше онази лудница, която е традиционната сватба. Но знаехме, че един ден трябва да го направим, за да бъдем и официално семейство  smile

И се решихме. (всъшност се почувствахме прекрасно, когато решихме да го направим) И почти единодушно решихме да е тиха скромна церемония.
Освен родителите сестрите и бабите поканихме само приятели. Нямаше DJ, фотографи ни бяха приятелите, нямаше взимане на булка, пълнене на обувки и ритане на менчета. Нямаше нищо, което ние не искахме  smile

Беше прекрасно.
Подписахме в делничен ден, точно на деня на десетата ни годишнина откакто сме заедно. Присъстваха само кумовете и някои приятели. Въпреки това толкова се развълнувах, че не помня почти нищо  smile, бяло петно ми е какво говореше жената от обредния дом.
След това си спретнахме прекрасен незабравим ден. Почерпихче се на най-красивото заведение на плажа тази година, където ни чакаха свекъра и свекървата да ни приветстват и да ми пожелаят добре дошла в семейството. А след няколко часа хапване и пийване цялата банда отидохме в детския кът на морската градина и с официалните дрехи се метнахме на блъскащите колички  DANCE
Това всички ще го запомнят  smile smile

Официалната лудница беше в събота, два дни по-късно.
Станах рано да посрещна моите родители и да си направя букета. Заслужаваше си усилията. Удоволствието да се получи в ръцете ми, възхитените погледи на околните. За мен беше най-прекрасният и единствено мой букет.  Всичко това на цената на един час време.
(същото удоволствие ми достави сама да си украся всичко останало)

Отидох при фризьорката и тя както бяхме говорили, без пробна прическа, успя семпло и привидно небрежно (точно както исках) да ми прихване косата. После дойде гримьорката която също се справи прекрасно.
Беше една прекрасна лудница в апартамента с двамата младоженци, двете семейства и още няколко приятели. Но не ми пукаше, това беше моят ден!!! Аз призовавах нервните към спокойствие.
Тръгнахме към църквата бързайки и закъснявайки естествено  smile

Ритуалът в църквата беше прекрасен. Успя да разплаче освен двете майки и баба ми също и сестра ми, нищо че през цялото време беше заета и да снима.
Попа беше страхотен,  накрая извика кумовете по-наблизо и ни каза прекрасни думи как с тях сме вече духовни роднини освен явно близки приятели и вече сме свързани завинаги и с тях. Каза ни, че вече сме венчани пред бога и той ни е благословил семейството. Не знам дали го казва на всяка сватба, но беше много хубаво и естествено, докато ни казваше тези неща ни се усмихваше.
Отново ми се губят много моменти, защото бях доста развълнувана. Май адреналина причинява бели петна в паметта  smile .

След това естествено имаше много снимки пред църквата. (за жалост на вече умлелия от жега младоженец laugh и донякъде за мой страх, защото не съм фотогенична изобщо и винаги когато знам, че ме снимат гледам дървено и после не се харесвам) Естествено дойде и момента в който ние се стоим и само хората около нас се сменят за снимките.  laugh
Хвърлих букета и за моя радост го хвана най-добрата приятелка на сестра ми. Тя и сестра ми бяха тези, които му се възхитиха най-много и казаха, че е прекрасен, семпъл, истински и различен от типичните букети, които излизат от цветарските магазини  smile

Поразходихме се и се поснимахме още докато стане време за ресторанта, пихме кафе, беше забавно как хората ме гледаха, булката дето се разхожда пеша по улиците (църквата е на 5 мин. от ресторанта и всичко това на входа на морската градина във Варна  smile )


Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #22 -: юни 29, 2007, 16:13:11 »

.......
В ресторанта също беше супер. Бяхме малко хора, на една голяма дълга маса отвън. Имаше си и други хора, но те не ни пречеха. Нямаше танци и посрещане. Но седнахме на една маса със всичките си приятели и се забавлявахме заедно. Видяхме всички, говорихме със всички, веселихме се и се шегувахме. Хапнахме и пийнахме спокойно и пак не се спрях, защото постоянно обикалях всички да се видим и да си говорим, само се разменяхме по столовете.
Накрая, когато бяхме подпийнали леко  smile ни донесоха тортата с която се поомазахме и направихме шоу.

Това беше нашият прекрасен ден и на двамата ни хареса и останахме доволни  smile , успяхме да почувстваме празника.

От сестра ми и от нейната най-добра приятелка (която хвана букета) чух и най-прекрасните думи за сватбата си - че е най-хубавата сватба на която са били.
Да знам, че това се казва на всяка булка и на всяка сватба. Но ги познавам и знам, че беше искрено. Казаха ми колко са харесали семплата ми рокля, прическа, естественият букет, нетрадиционното тържество, всичко. Вярвам им, защото знам че по принцип харесват такива неща, също като мен  smile

И се почувствах добре, като ми го казаха, за разлика от думите на някои други хора - "е нищо, че е скромно важното е, че се жените, нищо че сама си си правила букета, важното е че си имала някакъв..."
Важното беше че аз така исках, направих я каквато мечтаех и беше най-прекрасната за мен!!!

Даже баба ми ми каза, че много и е харесало така, спокойно и хубаво, без лудницата на много хора и притеснения за излишни неща.

Не си мислете момичета, които правите традиционни "тежки" сватби, че искам да ви засегна или омаловажа всичко, което не съм искала аз на моята сватба. Не е така. Всички сме различни и  искаме различни неща и те са най-прекрасните за нас. 
Направих си труда да напиша това за тези като мен, които искат нещо по различно, но отстъпват пред натиска на другите, че така се правело на сватба, че не може без това и онова, че на гостите няма да им хареса...
Правете каквото си искате, това есамо вашият ден, на вас двамата. Другите вече са имали своя момент.
Не се страхувайте да се ожените скромно и романтично или пък да вдигнете най-огромната сватба със всички ритуали и обичаи.
Пожелавам на всички да се престрашат да отпразнуват любовта си както си искат и да почувстват празника си.

Това е от мен момичета. Дългичък пост стана.
Вече не влизам редовно във форума, скоро съвсем ще изчезна и затова тук искам да ви благодаря за всичко. Може и да не пишех редовно, но изчетох всичко и получих много ценни идеи от вас. Научих всичко и от него избрах това, което искам за мен  smile благодаря и бъдете щастливи  thank you


Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 29, 2007, 21:51:36 »

krem4e, сватбата ви е била много добре организирана и пресметната според вашите желания, което наистина е най-важното  good Радвам се, че се е получило така, както си го мечтала и не сте се подали на "хорското мнение"  pleasantry
Уважавам хората с по-нестандартно мислене  pleasantry give_rose
Активен
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 29, 2007, 23:52:28 »

Честито krem4e !!!!!!!!  twohearts Flower Sunshine
Многоооо щастие и безоблачен семеен живот  CHEERS
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines