Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 15:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Казанлък - 2 част  (Прочетена 120958 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 18, 2009, 06:57:39 »

Павла, клипчет е СУПЕР!!!  hiphip
От  цялото си сърце ви пожелавам много семейно щастие, непрестанна любов и безкрайни усмивки!  twohearts
« Последна редакция: октомври 18, 2009, 06:59:12 от lunno momiche » Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 19, 2009, 08:29:20 »

 smile moyra   благодаря ти за телефона!  give_rose
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #107 -: октомври 21, 2009, 17:30:46 »

Скъпи булки, времето застудя и редиците ни съвсем оредяха. Въпреки че аз май ще почакам до моя си ден, искам да Ви попитам, имате ли вече планове за Коледните празници...Малко е далеч, ама това ме кара да мисля позитивно...Хм, как ли се прави сватба по Коледните празници...хихиихи..представяте ли си, коледарите да пеят на булката Bravo
Активен
aleta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 22, 2009, 10:56:05 »

zdr. i ot men otnovo 4estito na vsi4ki bulki.razgledah galeriite vi mnogo hubavi svatbi ste napravili za moqta pak ima vreme no az po4nah da se podgotvqm po ot rano.moqta 6te e na 06.03.2010 no zapo4nahme da q stqgame ve4e si vzeh roklq obuvki i tn az sam gotova ve4e no mladojennika ne sme go stegnali o6te i ima dosta ne6ta o6te no az se ospokoqvam 4e ima vreme.kato gledam v saita stavame pove4e.tova e mnogo hubavo.samo neznam pokani ot kade da pora4am.pak 4estito na vsi4ki
« Последна редакция: октомври 22, 2009, 16:48:29 от aleta » Активен
Yaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 104



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 22, 2009, 12:23:22 »

Добре дошла,Алета!Радвам се,че с твоето присъствие малко се раздвижи темичката ни.Първо,искам да ти кажа,че според мен изобщо не е чак толкова рано.Моята сватба беше на 22.08,а още от януари започнах с организацията.Тъкмо ще имаш даже предостатъчно време да изпипаш всеки детайл.
Относно поканите-във всеки сватбен магазин ще ти предложат варианти.Можеш да пробваш и в сватбените агенции "Ралица" и "Деница".Нашите покани бяха по изцяло наш замисъл като дизайн и текст.Накрая ги отпечатахме при един приятел във фото студио /има ги в галерията ми/.
А кой ресторант сте си избрали?
Активен
aleta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: октомври 22, 2009, 17:35:54 »

reshihme na zornica daje dadohme kaparo.6tqh da pitam dali moga da si pora4am pokani ama ne iskam da mi gi natpisvat iskam gi prazni?a dali nqkoi znae kade moga da si dam halkite da mi gi natpi6at nqkade 6toto gi kupihme ama ne sa natpisani pak nikade mai ne natpisvat
Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #111 -: октомври 24, 2009, 22:27:14 »

Zdraveite, predstoi mi svatbeno turjestvo prez mesec mart 2010g, Za sujalenie  ne jiveem v grada ot dosta vreme i se nadqvam da mi pomagate  s informaciq.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 24, 2009, 22:36:24 »

Здравейте кандидат и бивши вече булки? Точно се бях уплашила, че ще ни опустее темата, но виждам, че си имаме нови попълнения. Което е много хубава новина, разбира се  good
aleta, не би трябвало да имате проблем да си поръчате ненадписани покани - независимо дали по ваш модел в печатница, или от сватбена агенция - мисля, че никой няма да ви върне.
За халките, аз лично не мога да дам инфо, понеже ние не купувахме нашите от Казанлък. Може би някое от другите момичета ще помогне.
beri7, добре дошла и на теб! И аз бях в подобно положение - не живея в Казанлък, то аз не съм и от там де, мъжа ми е, и трябваше да организирам сватбата. Казвай само какво инфо ти трябва и ще помагаме  good

Само накрая да кажа, че е добре да пишете на кирилица, тъй като това е едно от правилата на форума  girl_wink
Активен
melina_may
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #113 -: октомври 25, 2009, 16:03:25 »

Привет и от мен на beri7 и на aleta   give_rose 
Добре дошли и се надявам, че ще сме ви полезни със съветчета, информацийки и подкрепа!   good
Успех в подготовката и весели усмивки  girl_wink
Активен
petya_kr
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #114 -: октомври 25, 2009, 17:10:03 »

Offtopic   Мили, Казанлъшки булки, да знаете как се радвам, че станахме/станахте толкова много и има нови и нови попълнения. Когато преди почти година отворих първата част на темата се намериха само няколко момичета от Казанлък, които дори не живеят сега там и добре, че бяха те да ме поориентират малко. Дано има още много части тази тема!   Offtopic

След това кратко лирическо отклонение да се върнем в днешно време.
Anellly, сигурно ме питаш за документа за гражданско състояние, който аз носех. На мен ми го искаха, защото не съм родена в Казанлък (или не ми е там постоянния адрес - не помня точно) и няма как да разберат дали пък вече не съм омъжена  tease На вас сигурно не ви трябва - щяха да ви кажат иначе.
Дано халките ви станат на време  good
А за кафенце - мен ме знаеш, аз пиша от рано като ще идвам към Казанлък - така, че щом имаме път, ще кажа  girl_wink
Djudit, браво на вас за организацията  Bravo
Активен
korra
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #115 -: октомври 26, 2009, 12:19:25 »

Здравейте!За първи път ми се налага да пиша във форум...дано да се справя, защото разчитам само на вашите съвети.Няма да съм булка...майка съм на младоженец и на мен се падна трудната задача да уреждам подробностите по сватбата , и честно казано съм в паника...не знам от къде да започна.Изчетох форума и подразбрах някои неща...пишете за сватбенни салони, бихте ли ми казали какво предлагат те , мога ли да разчитам на някаква организация от тяхна страна? Предварително ви благодаря!
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #116 -: октомври 26, 2009, 12:40:06 »

Добре дошла  Welcome
Добре дошли и на всички нови булки  give_rose
Аз съм от старите....еееееххххх,  от дълго време съм тук...
Съвета който мога да дам на новодошлите е да изчетат нашата темичка, ще намерят отговор на много въпроси...Аз в момента нямам въпроси, почти всичко ми е ясно - и DJ-я и водещата и камерата и ресторанта....само датат незнам  Girl_hide
Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #117 -: октомври 26, 2009, 14:38:53 »

Здравей Yasi. Искам да те попитам ,след като сте ползвали услугите на Светла , има ли избор на покани и от нея ли си ги поръчахте ? Ние ходихме миналата седмица В Салон Деница (през уикенда)и там ни извадиха толкова много покани , че останах слисана . Имаше страшно голям избор, а и ни предложиха най-любезно да ни напечатат.  Имаше едно момиче (май не беше собственичката) показа ни доста интересни неща . Оказа се , че можем да работим с тях по интернет, защото аз не живея в града и тази седмица като по чудо успях да намеря време за да си дойда и да видя какво мога да свърша по сватбата.  Дадоха ни сайт на салона ,за което също останах очарована.
Активен
beri7
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #118 -: октомври 26, 2009, 14:45:54 »

Здравей Aleta. Както виждам и ти си нова тук , а и сватбите ни ще бъдат в един и същи месец. Тъй като прочетох ,че се чудиш къде да поръчаш покани , аз вече минах по този път. Само да споделя бях в салон Деница и ми предложиха невероятно голям избор- при това ако се запишеш при тях да ползавш услугите им , ще се възползваш  от една от безплатните им оферти - напечетване на покани БОНУС.Те предлагат и интересни текстове. Незнам колко човека планувате да бъде сватбата ви , но при по -голям брой покани си заслужава. Дано съм била полезна
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: октомври 26, 2009, 15:32:50 »

korra, здравей и добре дошла и на теб!
Сватбените салони могат да са ви много от помощ - аз лично разчитах до голяма степен на нашата агентка за организацията, тъй като "организирах" дистанционно.
Аз знам за два салона/агенции - Ралица и Деница. Намират се на едно и също място - предполагам щом си от Казанлък знаеш къде са.
Ние ползвахме "Ралица" - общо взето всичко предлагат по оранизацията и подготовката - ние вече си избрахме за какво да ги ползваме и какво да си намправим сами.
Предполагам и в другата агенция е така. Вече е въпрос на избор на коя ще се спреш - аз лично бих ти препоръчала да се срещнеш и с двете и да прецениш за себе си. Тук също има мнения и можеш да ги разгледаш.

grazia, с теб какво се случва? Възобновихте ли подготовките? Дано всичко е наред, ще чакаме да ни държиш в течение. Прегръдки от мен  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines