Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:05:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена агенция Сватбарите - най-невероятният екип  (Прочетена 16646 пъти)
 
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #15 -: март 12, 2012, 09:52:39 »

здравейте
радвам се че я открих тази тема
записвам се да я следя
след срещата си с Христина ще ви споделя и моите впечатления
Активен
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #16 -: май 31, 2012, 04:06:02 »

отдавна беше срещата ми с Христина, обаче ви обещах да пиша отзиви.
след като преминаха страстите относно избора на агенция с няколко думи ще обясня моята  единствена среща с въпросната дама.
За да не се повтарям ще кажа, че напълно, ама напълно споделям мнението на asseto
Христина налагаше вижданията си за организация и много държеше всичко да протече по нейната си програма - специалитет - унииикален сценарий - уж специално писан за нас - бла бла, това на всеки го приказва. Чудя се кой и се хваща на приказките и й вярва.  (и това с неспането и на мен ми се жалва - да й се чуди човек.)  Не ме попита нито веднъж - а вие какво искате, какво харесвате, как си представяте сватбата на мечтите си?! За декорация същата работа - най ме издразни с лампичките - амчи аз лампички не ща - тя - ама то е много хубаво, не знам какво придавали.... и само ги пробутва.
Не мога нищо да си избера - тя си работи с конкретни хора и това е... абе хора, на запад булките избират в каква посуда да им сервират, я се съвземете малко.

отчаяна от тази среща и от още няколко реших сама да се заема с организацията. В един момент обаче зациклих и моя позната ми препоръча агенция. Те ми правят частична организация, както и декорация. Мега гъвкави са - няма рамки за нищо. Ей това ми харесва при тях. Нямат ограничаващи пакети и не налагат нищо. С мацката първата ни среща беше почти 2 часа - супер приятелски разговор. И има лично отношение!  да не говорим че, аз понеже не знаех какво искам в началото одобрих едни неща - после поисках друго . та два пъти ми правят проект за декорацията. Много съм доволна.
КАто мине сватбата ще пиша пак - съвсем друго е след като мине работата.  Но знам, че това са моите хора. който се интересува - да ми пише на лични, да не ме обвинят че правя реклама.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines