Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 03:31:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбена агенция Сватбарите - най-невероятният екип  (Прочетена 16681 пъти)
 
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« -: август 29, 2009, 00:45:05 »

Сватбата ми вече отшумя, но все още всички говорят за нея. Каквото и да се каже за агенция Сватбарите, ще бъде малко. Човек просто трябва да е там и да го изживее. Много повече е от всички представи и очаквания. За мен Христина е най-уникалният сватбен агент - невроятно точна в подготовката, страхотен човек и жена, от която лъха вълшебство и интелигентност, и знание за живота. Сватбата ми беше вълшебна и неповторима, наистина най-вълнуващия ден в живота ми, както тя обеща  heart .
Подготовката мина леко и аз просто не я усетих, Хриси се грижеше за всичко по план и съгласуваше с мене каквото е нужно. Едва на сватбата разбрах обаче колко много неща е свършила, за които е нямало как да си дам сметка преди това. Тя е наистина професионалист и човек с огромно сърце. За мене е вече е и най-близък приятел, защото общуването с нея ме обогати и научи на ценни неща.
Когато влязохме в ресторанта, просто ми спря дъхът - украсата и цветята надминаха всичките ми очаквания. Благодаря на Цеци, за тази невероятна красота, която тя създаде! Наистина изпипано до най-малката подробност и впечатляващо! Гостите направо се чудеха къде са попаднали и бяха малко като шашнати в началото от тази обстановка!  Oh my ...
Искам да благодаря и на Диляна за оригиналните ръчни покани и картички за гости, за всички сватбени аксесоари, които бяха изработени толкова прецизно и с много старание в стила и цветовете на сватбата и бяха толкова симпатична част от цялата украса!
Цялата сватба беше водена от Христина, но тя не може да се нарече просто водеща - омагьоса всички с невероятния си глас и магията си. Имаше всичко - вълнуващи ритуали, най-красивата изнесена церемония, която мога да си представя, написана от Хриси за нас, страхотна програма, фолклорни изпълнения, толкова много прекрасни изненади, та се чудех как са подготвени без да знаем, веселие и настроение и наистина един луд купон до зори - благодарение на диджей Антъни, който четеше мислите ни и умело превключваше стандартните сватбени музики с нашата музика  diablo . Имаше всичко, което искахме и се беше подготвил според нашите желания, и повече от това. На всички наши приятели направи впечатление качествената апаратура и чистия звук.
Когато получихме снимките си в два луксозни албума, направо се разплаках в колата - страхотна фотосесия, качество и цветове. Велимира е наистина един професионалист, който знае как да те предлазположи, за да извлече най-хубавото от теб и да те отпуне! Позирах с голямо удоволствие и ефектът беше налице. А Мариян, този толкова засмян човек и истински професионалист, почти не седна по време на сватбата и ни направи един страхотен филм, на който всички вечерта си поплакахме от вълнение и радост, сякаш всичко се случваше отново.
Наистина искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на тези всеотдайни хора и професионалисти!  give_rose  give_rose  give_rose
Но си знам, че каквото и да кажа тук, то не може да се разбере напълно, а просто трябва да си там и да го изживееш лично. Едва сега разбрах защо всички младоженци повтарят за тях едно и също в отзивите си в техния сайт, като за за приказка и вълшебство - едва сега го разбрах, като го изживях лично.
Но най-вече съм благодарна за това, че се научих да изживея щастието пълноценно и да съм благодарна за всеки миг. Като един психолог Хриси ме подготви за това - да мога да се отдам изцяло на щастието и мига, защото той е ценен и неповторим дар.
Пожелавам на всички бъдещи булки да имат прекрасен сватбен ден и да намерят точните хора, както аз имах късмета да намеря!

« Последна редакция: август 29, 2009, 01:48:28 от siyana » Активен
Alena
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #1 -: януари 24, 2010, 11:56:15 »

 :bravo:Чувала съм че да си наемеш агенция ти излизало двойно. Не е ли по добре сам да си организираш сватбата?
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #2 -: февруари 07, 2010, 13:33:22 »

Не само че не ми е излязло двойно по-скъпо, а точно обратното - ползвах много отстъпки от партньори на Христина, и като се добавят ефективните решения, които ни предложи, спестихме пари, които щяхме да хвърлим напразно. А що се отнася до това дали е можело да си организирам всичко сама - тук не става въпрос просто за организация, а за едно незабравимо изживяване, което аз със сигурност не бих могла да направя, просто при Сватбарите става въпрос за много специални неща. Това не е агенция в общоприетия смисъл и само който е бил лично знае за какво става въпрос. Да не говорим за това, че не мога да си представя протичането на сватбения ден без перфектната организация, която ни беше осигурена, така че аз и моите близки изживяхме пълноценно всичко и не мислехме за нищо, освен да се наслаждаваме и да се радваме на един прекрасен сватбен ден. Но всеки сам си преценява приоритетите и нуждите. Успех и на теб!
Активен
Nimfa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #3 -: февруари 11, 2010, 21:44:54 »

Няма нищо лошо в това да си признаете че сте го закъсали за работа вместо да спамите и да заблуждавате хората !
Активен
Alena
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #4 -: февруари 12, 2010, 16:23:58 »

Nimfa и аз съм на това мнение.Постоянно, някой си прави скрита реклама.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 12, 2010, 17:21:36 »

За съжаление, момичета, и аз мисля като вас. Не казвам, че нямат клиенти и не ми е работа да го преценявам това, но след като съм се срещала със самата Христина от въпросната агенция, постовете на авторката на темата тук ми звучат толкова подобно на начина на изразяване на агентката, че ми е трудно да го приема като случайност.
А независимо дали това е Христина под прикритие или не, искам да споделя, че такова налагане на мнение от страна на агентката относно протичане на сватбата, украса и какво ли не, още на първата среща с потенциални клиенти, аз не бях виждала.
Забавното беше, че на тази първа (и единствена) среща тя ни издекламира в детайли как ще ни протече сватбата според нея. Това за мен говори, че става въпрос за един и същи сценарий, който очевидно дамата ползва за всичките си клиенти, с леки напасвания. Лошо няма, но в същото време обясняваше как 3 нощи не спяла, за да измисли индивидуален сценарий и т.н.
Ще кажете, ама това може да е било просто предложение. Ами не точно, защото при всичките ми опити да обясня какво си представям относно украсата да речем, бивах моментално отрязана. Те зеленина не ползвали в украсите, само цветя. Добре де, ами нали уж се действало според конкретния бюджет, какво става, ако искам да спестя по този начин, какво означава "ние не правим...". Непременно трябвало да има светлинна завеса зад младоженската маса, непременно масата трябвало да бъде еди как си...
Отделно, че ни прекъсваше постоянно, не ни доизслушваше, в един момент престана да забелязва годеника ми, по простата причина, че видя, че той не е очарован от нейните предложения...
Съжалявам, може би това, което правят, го правят добре, не мога да се произнеса, защото преценихме, че не е нашият човек. Но нека не се рекламират като предлагащи индивидуален подход, защото аз такова нещо категорично не видях.
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #6 -: февруари 16, 2010, 16:43:04 »

Ама това е супер нечестно! За втори път ме обвиняват че съм агент под прикритие и то само за това че съм доволна от един екип и съм споделила всички хубави неща, които тези хора направиха за мен - и втория ми пост при това е писан 5 месеца след първия като отговор на питане от съфорумка! Ако сега започна да отговарям на всички тези неща, писани по-горе, темата ще се превърне в безкраен спор и всъщност аз нищо не искам да ви доказвам. Щом смятате че аз съм агентка, моля вижте тук мненията на много други младоженци, които говорят и мислят като мен, при това СЛЕД СВАТБИТЕ СИ:

http://svatbarite.com/guestbook/

Тук пише много за индивидуалния подход, Asseto, и той е факт. Моята сватба нямаше НИЩО ОБЩО с първата сватба, която видях на Сватбарите като гост. Беше си моята неповторима сватба.
А това че били закъсали за работа е просто смешно! То се вижда ясно от количеството сватби, което качват на сайта си!
Адски обидно ми е да пиша повече и съжалявам, че споделих всички свои лични и съкровени емоции с част от вас.   Offtopic
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 16, 2010, 23:49:13 »

Хайде сега да не играем обидения морков, а? Форумът е място за обмяна на мнения, и именно различните такива го правят ценен.
Аз достатъчно ясно написах, че постът ми е моето мнение за агенцията и по-точно за агентката, въз основа на срещата ми с нея. Приемам, че може химията помежду ни просто да не се е получила, но не смятам, че спрямо нас имаше индивидуален подход, това е. В крайна сметка, защо ти да можеш да споделяш своите впечатления, а някой друг да не може, само защото не са хвалебствия до небесата за въпросната агенция?

А страницата им съм я разгледала в детайли още далеч преди да се срещна с Христина. Интересното е, че и там, в предполагаемите отзиви от младоженци, постоянно се повтарят някои изрази, които Христина не спря да използва по време на нашата среща. Е, наистина съжалявам да го напиша, понеже се надявах, че те ще са моята агенция, но за мен това не е коректна реклама на коректна агенция. При това изобщо не визирам твоите постове, приемам, че си наистина булка, която е организирала сватбата си с тях и е останала доволна. Говоря за страницата им, както и за опитите да ни замаже очите за някои неща по време на срещата, и за постоянните ѝ самохвалства, от които чак на нас ни стана неудобно.

И да, мога да си представя, че щом е разбрала, че си била на друга сватба, организирана от тях, Христина все пак си е дала зор да измисли нещо по-различно. Обратното би говорило за невероятно дебелоочие.  pardon
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #8 -: февруари 17, 2010, 02:45:40 »

Ох, и аз се чудя за сватбена агенция. Определено искам да поемат поне част от организацията на сватбата ми. Между другото и на мен ми препоръчаха "Сватбарите", но аз преди да им се обадя, ще отида и до други агенции - "Диаманти" или някоя друга. За сега зная, че няма да ходя при Ади Цанова, не че не мога толкова да си я позволя, но бях на сватба, организирана от нея и не останах впечатлена. Но това си е мое мнение. Може това да е индивидуален случай. Asseto, ти имаш ли си сватбен агент? Тъй като усещам, че си мацка със замах, имаш ли нещо предвид?   
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #9 -: февруари 17, 2010, 12:27:36 »

Asseto, нямам нищо общо с морковите, както и с други видове зеленчуци. Сега пък говориш за отзивите на младоженците в сайта - не виждаш ли, че отзивите са приложени със снимки и имена, и те са същите както са в сватбените албуми на всички двойки в сайта с датите на сватбите им. Нападките ти са нелепи и са извън добрия тон и аз не желая повече да влизам в него. Колко по-любезно да ти го кажа? Offtopic
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 17, 2010, 17:19:49 »

Добре де, не влизай, до момента хем се дърпаш колко си обидена, хем продължаваш да спориш.  smile
Аз наистина не виждам защо подскачаш толкова. Конкретно за твоите мнения във форума, когато прочетох първия ти пост по тази тема, реших да ги разгледам, точно за да видя дали става въпрос за реална булка. Е, еднозначен отговор не получих, тъй като поради незнайна за мен причина, успях да видя не повече от 3-4 мнения (последните ти такива към момента) и те не даваха никаква конкретна информация.
Но ако си спомняш, точно на теб ти пратих и лично съобщение с конкретен въпрос относно агенцията. Получих супер уклончив отговор, и то 2-3 дни, след като се бях видяла с агентката, при условие, че ти писах доста по-рано.
Казах и по-горе, ако съм те заподозряла неоправдано, съжалявам. Но не съм човек, който щраква с пръсти и решава, че ето виждаш ли, този/тази е подставено лице (примерно). Все ще съм имала някакви причини да си го помисля това и в постовете си дотук ги изложих, без да нападам никого, само констатирайки факти.
"Нападките" ми спрямо агенцията също се базират на лични впечатления, които извини ме, няма как да оспориш. Не знам какъв е за тебе добрият тон, но аз не съм обидила никого, а споделих собствения си опит с конкретната дама. Ако добрият тон включва само и единствено да превъзнасяме до небесата някого, а когато впечатленията ни са лоши, да си мълчим, то този форум или трябва да излиза от "добрия тон", или ще е абсолютно безполезен.

damira, да, избрала съм си агенция, понеже не живея в България, а и не желая по време на сватбения ден аз или някой от семейството ми да се занимава с украси и координация.
Засега съм доволна от избора си, да видим как ще се развият нещата докрая.
Активен
Nimfa
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #11 -: февруари 17, 2010, 20:43:01 »

Няколко въпроса към Siyana въз основа на нейни публикации във форума :
Въпрос 1. Защо след като ползвате услугата на най-добрата , ненадминатата с най - невероятния екип Христина ви се налага сама да ровите и да търсите мястото за вашата сватба , както и различни видове услуги ?Това не е ли работа на сватбения агент и въобще какво е свършил той за Вас ?
Цитат
Siyana :
Като вече бивша булка, на която този форум помогна с няколко важни неща, реших да открия тази тема, защото смятам, че е много актуална, а не видях да има систематизиран списък на ресторантите с градина в София и в другите градове. И аз включително много рових и търсех и много се надявах някъде да открия такъв списък
........следва детайлно представяне на 10 ресторанта
Въпрос 2 . Защо след многократните обвинения към вас за скрита реклама от потребители във форума не предоставите реални факти за вашето  знаменито събитие  което непрестанно хвалите - Младоженци: Сияна и....  Дата .......Място ..Снимки ..нищо публикувано във вашата галерия . Най - лесния начин да докажете истината за вашия профил е да дадете тази информация . Думи много - доказателства нула !
В зависимост от развръзката на тази тема , вероятно ще си позволя да задам още въпроси свързани с IP adresa ви ....и накрая за да бъдем обективни вижте и другите  мнения за Сватбарите   http://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=955749&t=955749  Надявам се след този пост да настъпи дълкоочакваният от вас offtopic . 
« Последна редакция: февруари 17, 2010, 20:48:54 от Nimfa » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 18, 2010, 08:47:57 »

Модератр: Момичета, прекалили сте в споровете и офтопика! Тази тема не е за коментари на предишни постове на някоя съфорумка, а да се коментира самата сватбена агенция. Моля да се въздържате от изказвания в стил "това ми намирисва на реклама"! Има си начини да се уведоми модератор с бутона "Информирай модератор" и там може да си напишете забележката! От там нататък ние преценяме как да действаме!
Активен
Alois
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #13 -: март 24, 2010, 02:31:07 »

момицета мисля це мненията са ценни, когато можем да се консултираме с албум и да предценим сами дали ни допада резултата. хубаво е когато нйакои е удовлетворен и е останал доволен, много се радвам за теб siyana но как да знам дали това което така хвалиш ще ми допадне...
а и  други форуми имат доста противорещиви мнения за тази агенция
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #14 -: юни 14, 2011, 20:52:02 »

В търсенето на агенция и аз попаднах в нета на Сватбарите. Някой разполага ли с актуална информация за тях? Ще се радвам на всеки отзив! give_rose
Активен
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #15 -: март 12, 2012, 09:52:39 »

здравейте
радвам се че я открих тази тема
записвам се да я следя
след срещата си с Христина ще ви споделя и моите впечатления
Активен
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« Отговор #16 -: май 31, 2012, 04:06:02 »

отдавна беше срещата ми с Христина, обаче ви обещах да пиша отзиви.
след като преминаха страстите относно избора на агенция с няколко думи ще обясня моята  единствена среща с въпросната дама.
За да не се повтарям ще кажа, че напълно, ама напълно споделям мнението на asseto
Христина налагаше вижданията си за организация и много държеше всичко да протече по нейната си програма - специалитет - унииикален сценарий - уж специално писан за нас - бла бла, това на всеки го приказва. Чудя се кой и се хваща на приказките и й вярва.  (и това с неспането и на мен ми се жалва - да й се чуди човек.)  Не ме попита нито веднъж - а вие какво искате, какво харесвате, как си представяте сватбата на мечтите си?! За декорация същата работа - най ме издразни с лампичките - амчи аз лампички не ща - тя - ама то е много хубаво, не знам какво придавали.... и само ги пробутва.
Не мога нищо да си избера - тя си работи с конкретни хора и това е... абе хора, на запад булките избират в каква посуда да им сервират, я се съвземете малко.

отчаяна от тази среща и от още няколко реших сама да се заема с организацията. В един момент обаче зациклих и моя позната ми препоръча агенция. Те ми правят частична организация, както и декорация. Мега гъвкави са - няма рамки за нищо. Ей това ми харесва при тях. Нямат ограничаващи пакети и не налагат нищо. С мацката първата ни среща беше почти 2 часа - супер приятелски разговор. И има лично отношение!  да не говорим че, аз понеже не знаех какво искам в началото одобрих едни неща - после поисках друго . та два пъти ми правят проект за декорацията. Много съм доволна.
КАто мине сватбата ще пиша пак - съвсем друго е след като мине работата.  Но знам, че това са моите хора. който се интересува - да ми пише на лични, да не ме обвинят че правя реклама.
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines