Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:26:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 3 част  (Прочетена 211335 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 18, 2010, 12:03:17 »

lunno momiche , страхотно е  Bravo И аз бях "пеперудена " булка .....та се размечтах . То не ми пречи и без да съм булка да си го имам де  blush
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 19, 2010, 18:58:50 »

Ами и аз се чудя как да разбера дали са истински диамантите, които продават по интернет. Харесах един пръстен, но как да проверя дали е диамант?
violet princess в каква страница хареса пръстена? ако е официален сайт на фирма или бижутер в чужбина със сигурност ще са истински, за български сайтове не съм сигурна..... При всички положения нещо толкова скъпо като диаманти е по-добре да си ги видиш на място, т.е. да ги купиш от магазин. Там си занаеш и че каратите са толкова за колкото ги пишат.
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 20, 2010, 18:34:04 »

Аз вчера си отразих едни обици за изключително символична цена, които може би ще са от интерес за Su. За момента са като изключителен краен вариант, но като гледам до сребърни няма да може да ми стигнат възможностите. Прекалено голям разход са и то за нещо сребърно. Тези поне са за без пари на фона на типа "дрънкулки", които продават на безумни цени по много места. За щастие в моя град имаме един прекрасен магазин за такива щуротийки, където цените са символични  yahoo

За интересуващите обичките са в галерията ми Wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #48 -: февруари 21, 2010, 15:21:04 »

AlexiS, първите ли? Наистина са много хубави! Сега, ако ми кажеш, че има и с клипс в този магазин, направо ще се гътна от кеф и веднага си взимам.  give_rose
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 21, 2010, 23:52:48 »

Su ами да първите, но не знам от кой край гледаш. Те си личат, че са снимани. Много блестят и не може да стане хубава снимка. Иначе са на кукички. Ако ти харесат мога да ти разкажа повече за това от къде ги взимам. За съжаление нямат точно от тези модели много разновидности и с камъните обикновено много блестят и бият на очи, че са дрънкулки, но тези някак си не ме подразниха толкова, а и бяха изработени малко по-качествено, така че реших да ги взема за идеята.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #50 -: февруари 23, 2010, 01:31:25 »

Alexis, Su_to  ето сайтче и за обички, има и от този тип, който търсите, но са 3-4 модела

Но все пак, може и някой друг да си хареса нещо  smile

http://www.monsoon.co.uk/icat/accessorizeearrings&itemsperpage=1000

Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #51 -: февруари 23, 2010, 09:17:49 »

AlexiS, тези на червения фон. Жалко, че са с кукички, защото аз нямам дупки. Нищо, ще търся да ми правят.

bibilqna, ммммм, веднага си харесах едни, благодаря ти!  give_rose  Ще видя, дали ще има кой да ми ги купи и донесе. Пък тук ще им направим клипсчета, примерно.
« Последна редакция: февруари 23, 2010, 09:19:38 от Su_to » Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 23, 2010, 19:46:53 »

Бибиляна страхотен сайт:)
Су, ако  можеш намини към Пловдив някой ден сигурно доста неща ще си харесаш от там, а после обиците все ще измислиш как да ги направиш с клипс. Даже правят много неща по поръчка имат сумати мъниста и такива щуротийки, но аз обикновено все си харесвам нещо готово и нищо не съм си правила. Може да разпитам какви обици могат да ми измислят.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #53 -: февруари 25, 2010, 09:02:13 »

Ох, момичета, много съм развълнувана. Обадиха ми се, че слънчобранчето ми е вече в Англия и тези дни ще ми го пратят. Нямам търпение да си го видя. Да живее шаферката ми!  danceg  yahoo  danceg
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #54 -: февруари 25, 2010, 21:10:27 »

Момичета радвам се, че съм била полезна  smile Затрупана съм с доста списания и лефлетки покрай сватбено изложение и току взимам по едно малко топче "хартийки", разглеждам  look, записвам  writer и изхвърлям, че съм се затрупала от всякъде  insane. Ето и още малко:  Girl_hide

специално този сайт има много хубави (поне според мен)
http://www.glitzysecrets.com/

интересни бижута и обици има тука http://www.stoneriverjewellery.co.uk/ Ако някой си хареса нещо да ми пише на лични, имам код за отстъпка 25%, ако се поръча до края на март.

www.chezbec.com
www.julieannbeads.co.uk
www.yarwood-white.com
www.lisamatthesjewellery.co.uk (Имам код за 10% отстъпка)
www.sarahkavanaghbridal.co.uk
www.hsamuel.co.uk
www.crystalbridalaccessories.co.uk
www.ayedo.co.uk
www.rosegardenaccessories.co.uk
www.weddingtiarasamdjewellery.co.uk
www.shefaly.co.uk
www.katzi.co.uk

И най-важното от всичко цените им са доста добри.  yahoo

Приятно разлеждане на всички  give_rose
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 05, 2010, 17:57:01 »

Ето едно сайтче за тези които искат перлени или сваровски бижута http://www.kristina-art.com/
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 05, 2010, 23:49:03 »

Момичета страхотни сайтове много благодаря  give_rose Харесах си доста неща, но изчаквам, че съм в процес на избор на рокля и тогава ще нагласям и обеците.
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 09, 2010, 13:02:40 »

Здравейте ! Знаете ли къде в Пловдив или София има магазин с бижута на majorika 
Или откъде мога да си намеря нещо подобно  smile


* IMG_9805.jpg (43.83 KB, 500x750 - видяно 412 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 09, 2010, 13:10:10 »

бижита на majorika има на наколко места: магазин Соло до корона, магазин Соло в началото на главната срещу Левис, в халите на първия етаж в дъното в дясно, на джумаята до Ролман( не знам дали още го има това магазинче), за сега това се сещам, дано съм била полезна, има такива модели
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 09, 2010, 18:54:28 »

Сави страхотно комплектче дори и да не съм фен на перлите, а ги имам такива прекрасни донесени от другия край на света, ама на създавам си сама проблеми с търсене на други бижута. Аз се отказах окончателно от сребъни обеци. Безумно скъпи са и отдалеч изобщо не личи, че са такива. Така че ще се задоволя с дрънкулки. Пазя си тези, които си взех, но продължавам търсеното за по-ефектни.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines