Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 07:44:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 3 част  (Прочетена 202513 пъти)
 
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 22, 2009, 11:32:06 »

http://www.argos.co.uk/static/Browse/ID72/14417345/c_1/1|category_root|Jewellery+and+watches|14416987/c_2/2|cat_14416987|Wedding+and+engagement+jewellery|14417340/c_3/3|cat_14417340|Engagement+rings|14417345.htm
Тук ми останаха очите направо!Отворила съм на пръстените,но има още мноооооого различни бижута.Само трябва да се избере категирия от горе.Всичко е толкова евтино,но не знам дали правят доставки до българия.На мен братовчед ми е в англия е ми прати сайта,ако си харесам нещо да ми го прати той от там danceg
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 22, 2009, 11:58:57 »

сайта е  judges
Аз редовно проверявам какво ново имат, стоките се сменят всеки сезон - тоест 4 пъти в годината, но по-голямата част си остават, други пък ги намалят и така......
Няколко пъти съм била в Англия и много неща съм си накупила от там /предимно часовници/, имат добри промоции, които се сменят през 3 месеца.
Но незнам да имат доставка до България, ако някой знае - да сподели.........че много неща съм си харесала  girl_in_love
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #17 -: декември 18, 2009, 10:15:28 »

Докато се разглеждах за бижута из сайтовете попаднах на ето тези, в които ми останаха очите:






Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 18, 2009, 10:56:39 »

Много са красиви, но аз съм пристрастна към перлите  girl_wink
Точно такова колие мисля да си взема за сватбата, а обеците искам да са с перли, но висящи. Ето кате тези:


* untitled.GIF (4.53 KB, 885x519 - видяно 702 пъти.)
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #19 -: декември 18, 2009, 11:06:24 »

Красиви са перлите и ще стоят много нежно good
Активен
Daisy_d
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 25, 2009, 22:38:21 »

Ето ги и мойте бижута, седяха много нежно! Може да ги видите как седят в албума ни!


* S3030-freshwater-pearl-jewelry-set.jpg (24.57 KB, 388x472 - видяно 683 пъти.)
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 19, 2010, 12:15:44 »

Daisy_d   мила много ти са хубави и нежни бижутата  give_rose И аз търся нещо подобно и мисля че си харесах мече ..но ще видим smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 19, 2010, 13:32:16 »

Daisy_d браво за бижутата, много са красиви.
Искам и аз да ви предложа (ако вече) не е показвано това бижу.


* 2f3fc677e8.jpg (20.94 KB, 480x360 - видяно 1455 пъти.)
Активен
emillie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #23 -: януари 26, 2010, 12:12:49 »

Момичета, имам нужда от съвет smile По принцип харесвам нежни и фини бижута. Но роклята, която съм си избрала, е много отворена отгоре - нещо такова http://lh4.ggpht.com/wholesaleweddingdresses/R_9JgsLeoGI/AAAAAAAAAIw/KOSvQl-XO2Y/07122611281%5B1%5D.jpg

Когато я пробвах, в магазина ми предложиха различни бижута и никое от тях не се връзваше. Според вас какъв модел най-много би подхождал? Замислила съм се дали да не е нещо такова - http://www.carnetjewellery.com/__design_chapter_pictures/necklaces.jpg или пък ето това - http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=4820221

Въпреки че и двете са ми "тежки". Или пък евентуално с някаква висулка -http://www.joybydesign.co.uk/Online_jewellery/Necklaces/Sterling_Silver/N0754D5.JPG

Просто, от една страна искам акцентът да пада върху роклята, а не върху бижуто, от друга страна - не искам да ми стои твърде голо там. А и принципно харесвам съвсем нежни неща, като това -http://images.tiffanyau.com/product_images/18204/0/0.jpg
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 26, 2010, 12:22:42 »

emilie, лично моето мнение е, че когато роклята е разкошна, тип принцеса бижуто трябва да е по-семпло (както бях и аз). И обратното - ако си с по-семпла рокля права, без обръчи и т.н. е по-добре да се акцентира на пищно бижу. Но все пак не забравяй, че това е твоя ден и ти решаваш как да изглеждаш и какво да носиш, нашите мнения не бива чак толкова да ти влияят, за да не си кажеш после "исках да съм с еди какво си, а не бях "  good
Активен
marina_vit
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 26, 2010, 12:34:19 »

Според мен перлите ще стоят много изискано, нежно и в същото време няма да натоварват. Аз все пак съм пристрастна, защото за миг не се поколебах за бижуто си, много обичам перли и мисля, че са прекрасно допълнение към всяка булчинска рокля. Успех с избора и знай, че все ще си хубава, независимо какво ще избереш!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 26, 2010, 12:35:14 »

emilie, лично моето мнение е, че когато роклята е разкошна, тип принцеса бижуто трябва да е по-семпло (както бях и аз). И обратното - ако си с по-семпла рокля права, без обръчи и т.н. е по-добре да се акцентира на пищно бижу.

 *THUMBS*Абсолютно съм съгласна. Просто, след като е толкова изрязана, можеш да потърсиш някакво нежно колие с висулка smile
Моята рокла не е пищна, но въпреки това няма да съм с натрапващи се бижута, просто защото не ги обичам. Все още съм в търсене на тъмно червени такива. Може би ще ми излезе късмета като отида в Сф.

Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 26, 2010, 13:52:10 »

Мила както виждаш всеки си има различно мнение и вкус и аз ще допълня това, така че те съвествам да се довериш на собственото си усещане.
Аз лично съм на обратното и харесвам по-тежките и пищни бижута, така че не знам колко ще ти е от полза мнението ми. По принцип съм на мнение, че буленската рокля и всякакът от този тип си отива много с колие, а не просто някоя висулка. Дори на снимката на роклята има такова. Вече зависи от самата материя и цвят какъв тип бижу ще подхожда - перли или някакви камъни, но си мисля, че с колие никога не може да се сгреши.
Истината е, че колкото булки толкова и вкусове good Аз пък съм най-вече фен на големите висящи обеци и съм решила, че напук на всички ще съм с такива на сватбата ми дори и да трябва да се откажа от украшение за шията, защото трудно би се съчетало, ако не са комплект, а и ще стане много тежко. Затова вземи си каквото ти е на сърце без да се съобразяваш отива ли си или не и какво биха мислили останалите.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 26, 2010, 16:39:49 »

освен с роклята бижуто е добре да се съчетае и с физиката на булката, н адребни и слаби булки не отиват много големи бижута, докато на по-едрите не стоят добре и се губят малките и нежни бижута
 освен това и прическата има значение, ако е кок стои много голо ,ако ням колие
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #29 -: януари 26, 2010, 17:35:44 »

http://www.argos.co.uk/static/Browse/ID72/14417345/c_1/1|category_root|Jewellery+and+watches|14416987/c_2/2|cat_14416987|Wedding+and+engagement+jewellery|14417340/c_3/3|cat_14417340|Engagement+rings|14417345.htm
Тук ми останаха очите направо!Отворила съм на пръстените,но има още мноооооого различни бижута.Само трябва да се избере категирия от горе.Всичко е толкова евтино,но не знам дали правят доставки до българия.На мен братовчед ми е в англия е ми прати сайта,ако си харесам нещо да ми го прати той от там danceg
Eva 87 сайта е страхотен. Ще проверим дали могат да се поръчват продукти с доставка до БГ
 
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines