Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:28:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 12 част  (Прочетена 163667 пъти)
 
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: октомври 12, 2009, 17:17:38 »

Е момичета ,на всяка от нас ще и дойде времето да се похвали с 2 чертички,само се иска спокойствие и вяра и ако има някакъв проблем който може да бъде отстранен по пътя към така желаното чудо,не се отчайвайте,медицината  е толкова напреднала вече ,само не правете драми,защото после когато не е станало бебето ,го изживяваме прекалено а не трябва да е така....
При мен нещата например не са от най-розовите,за сега поне аз работя и в България и в Испания ,а мъжа ми си е в Испания, пътувам често и май никога когато съм си у дома не съм в овулация,но както си казваме и двамата ами здраве да е Божа работа,когато...тогава......
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: октомври 12, 2009, 17:20:23 »

благодаря ти.. утре като се върна от преглед веднага ще ви информирам
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: октомври 12, 2009, 18:28:44 »

Момичета има ли някакви "симптоми" когато бременоста е в много ранен етап? Имам в предвид дали е възможно човек да усеща нещо или всичко е въпрос на внушение. Говоря за съвсем първите седмици...

При мен, симптомите бяха като МПС, точно съвсем в началото!!! Често не можеш да познаеш дали си бременна или ще ти идва, но при всеки е различно Wink

Момичета, сиилно вистискам палци, скоро да напуснете темата!!! good good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: октомври 13, 2009, 09:03:58 »

Момичета, темата е за бебеправене, а не за симптоми.

Моля, пишете тук http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,859.0.html

Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: октомври 13, 2009, 16:30:17 »

Влизам да видя Лива, дали е писала, ама......
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: октомври 13, 2009, 16:32:09 »

милички това са резултатите от кръвните ми изследвания за хламидии

Хламидия Trach.- IgM /ELISA/ 0,1
 COI (<0,9- Отр.);0,9-1,1-Сива зона);(>1,1-Пол.)
 
 Хламидия Trach.-IgG /ELISA/ 0.1
 COI (<0,9- Отр.);0,9-1,1-Сива зона);(>1,1-Пол.)
 
 Хламидия Trach.- IgA /ELISA/ 0.4
 COI (<0,9- Отр.);0,9-1,1-Сива зона);(>1,1-Пол.)

Можете ли да ми ги разтълкувате?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: октомври 13, 2009, 18:44:30 »

anita81, според мен са отрицателни, до 0.9 е отрицетелен резултат, а ти си два пъти 0.1 и на третия титър 0.4, всичките са под 0.9.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: октомври 13, 2009, 18:56:24 »

да напиша вече...видя се плодно сакче yahoo... много се зарадвахме лекарят каза много да внимавам и да се видим след 2 седмици, защото перда бил много рисков...така че се радваме със смесени чувства , защото средата и на двама ни е с болни хора и това много не се понрави на док, каза много да се пазя защото ..

Модератор: П.С.Честитки може да поднесете в темата за Бъдещи майки.
« Последна редакция: октомври 13, 2009, 22:16:32 от gucci » Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: октомври 13, 2009, 19:37:19 »

anita81, според мен са отрицателни, до 0.9 е отрицетелен резултат, а ти си два пъти 0.1 и на третия титър 0.4, всичките са под 0.9.
Миличка и аз така ги разтълкувах но не бях сигурна.
Сега  не знам на кои изследвания  да вярвам, дали на тези които Даскалов ми пусна чрез влагалищен секрет и са + или на кръвните, които си пуснах на своя воля и са отрицателни. В интернет прочетох противоречиви мнения по въпроса кои са по - достоверни. И специално за М.А.,където е д-р Даскалов и където правих моито изследвания, имаше доста мнения с + резултат за хламидии, а  в същото време кръвните са отрицателни, та честно казано мисля си да отида при друг лекар специалист д-р Заимов (препоръча ми го една приятелка) и да поискам и той да ми пусне изследване за хламдии чрез влагалищен секрет и тва е, квото покаже.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: октомври 13, 2009, 19:56:51 »

Миличка и аз така ги разтълкувах но не бях сигурна.
Сега  не знам на кои изследвания  да вярвам, дали на тези които Даскалов ми пусна чрез влагалищен секрет и са + или на кръвните, които си пуснах на своя воля и са отрицателни. В интернет прочетох противоречиви мнения по въпроса кои са по - достоверни. И специално за М.А.,където е д-р Даскалов и където правих моито изследвания, имаше доста мнения с + резултат за хламидии, а  в същото време кръвните са отрицателни, та честно казано мисля си да отида при друг лекар специалист д-р Заимов (препоръча ми го една приятелка) и да поискам и той да ми пусне изследване за хламдии чрез влагалищен секрет и тва е, квото покаже.
Dоколкото знам изследванията за хламидии са само кръвни. Може и да бъркам,но когато мен ме изследваха ми взимаха кръв,помня го добре понеже сама си пожелах да ме изследват(покрай едни други изследвания),като си мислех че изследват секрета и бях ужасена когато в лабораторията ми взеха кръв. Но може би си зависи от лекаря/лабораторията.
 Иначе резултатите ти са отрицателни good Аз бихте посъветвала да се консултираш с лекар и да му покажеш и двата резултата и той ще прецени дали да ти назначи ново изследване.

 Offtopic Лива,честито  Yes
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: октомври 13, 2009, 22:07:04 »

Знаех си Лили, казах ти че имам предчувствие за този месец  give_rose Честито!
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: октомври 13, 2009, 23:10:10 »

  Здравейте момичета.Най-стене дойде ред и аз да се запиша в тази темичка.Судоволствие ще следя темата и ще се включвам с обсъжданията . give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: октомври 14, 2009, 07:38:40 »

Мисче, хламидиите не се изследват само с кръвен тест, казвам го със 100000000% убеденост. Аз съм си правила PCR тест. За него ми взеха някаква намазка, подобна на тази за цито намазката, но мисля, че за хламидията секретът не де взима от шийката на матката, а от цервикалния секрет. Изследването го направиха в геника лаб, като със същата проба изследваха още уреаплазми и микоплазми.

Анита, не съм 100% сигурна, но мисля, че кръвният тест показва инфекция в кръвта, а този с влагалищна проба (по-скоро цервикална де) показва дали има инфекция на цервикалния канал. Щом имаш съмнения, просто си направи изследването в друга лаборатория. За Пловдив не знам, аз моят PCR тест си го правих в София.
« Последна редакция: октомври 14, 2009, 07:42:10 от gostenka_82 » Активен
krisipisi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97


Любовта ще спаси света,обичайте се!


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: октомври 14, 2009, 09:16:32 »

trinity_vn Добре дошла welcome-2 в клуба:)
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: октомври 14, 2009, 09:59:27 »

Момичета и аз имам големи надежди за този месец, а симптоми има...ама чакам да дойде време за теста.....много съм нетърпелив... pardon
  liva82, да се пазиш много и дано да повлечеш крак за всички ни в тази тема  Good luck
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines