Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:20:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BeRa-19.09.2009г.  (Прочетена 54389 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 19, 2010, 22:35:18 »

Bera,изгледах с удоволствие клиповете!
Още веднъж се убеждавам колко красива булка си била,колко чаровна и усмихната,влюбена и доволна!
Завладя ме една емоция,която не може да се предаде със снимки!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 19, 2010, 22:36:10 »

Радост,мила честита ви 5-та месечинка семеен живот! give_rose
Пожелавам ви много здраве,щастлив семеен живот,да се уважавате един друг,да се обичате винаги и в много скоро време едно малко слънчице да усмисли още повече дните ви! give_rose give_rose give_rose
Имали сте една прекрасна сватба!БРАВО! Bravo Толкова много ви се радвах докато гледах клипчетата,че си нямаш и на идея! blush
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 19, 2010, 22:57:01 »

Диянка, Роси много ви благодаря  give_rose give_rose give_rose
определено няма сравнимо чувство и емоция с това...аз съм безкрайно щастлива че имах възможността да го изпитам и пожелавам на всяка жена да има своя приказен ден...защото е един идеален старт за всяко ново семейство...

още веднъж благодаря на всички ви че бяхте част от днешния ни малък празник... give_rose give_rose give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 21, 2010, 21:02:41 »

Честита месечинка мило семейство!!!
Желая ви здраве, защото то е най-важно, любов и щастие да има винаги между вас и за 1-та годишнина от семейния ви живот да бъдете трима give_rose give_rose give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 22, 2010, 22:20:43 »

Боги много ти благодаря мила...и на вас много много любов ви желая  give_rose give_rose give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 19, 2010, 19:53:56 »

Честито шесто месече! give_rose
Нестихваща любов и безброй прекрасни мигове ви желая!

Целувам ви!
Активен
DA_DA
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #171 -: май 19, 2010, 13:45:06 »

BeRa "...УЖАС УЖАС УЖАС...яд ме е наистина и не мога да си го простя... няма нито една искрица от емоцията предадена в това видео... не бих го препоръчала на никой друг защото това си беше хвърляне на пари за някакъв запис който да се каже че го има..."
.............
"BeRa"...единственото нещо от което останах страшно разочарована беше оператора...яд ме е да си гледам диска от сватбата в буквалния смисъл на думата...

BeRa "...все още се разглеждат снимки и видеото и с такъв интерес сякаш за пръв път ги гледаме и само си повтаряме колко вълшебно беше всичко"

..... Последно бива ли го видеото или не????
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: май 19, 2010, 18:22:48 »

Радост,честита месечинка! give_rose
И скоро да сте трима!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: май 19, 2010, 18:35:25 »

BeRa миличка,честита ви поредна месечинка от щастливия ви семеен живот! give_rose
Желая ви много щастливи дни,месеци,години,обичайте се и се уважавайте както в самия ден на вашето сливане в едно.И от все сърце ви желая много ама много скоро вашето семейство да се увеличи с още един член! heart
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: май 19, 2010, 23:40:12 »

Сладурке, Честито празниче smile
Пожелавам ви много много влюбени месеци заедно и скоро един малък нов член на вашето семейство smile
Целувам ви  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: май 20, 2010, 12:17:53 »

Честита месечинка (малко на патирица)!!! Обичайте се и скоро да се радвате на малко човече!!!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 20, 2010, 16:43:08 »

Радостче,честита месечинка(с ден закъснение blush)! give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 22, 2010, 20:41:38 »

мацки много ви благодаря за страхотните пожелания  yahoo yahoo yahoo
никога не ме забравяте  air_kiss air_kiss air_kiss  макар че аз забравям да влезна в темичката си...
така лети това време че все едно вчера се стягахме за този така емоционален ден...всичко минава толкова бързо и неусетно че не мога да си обясня защо трябва да е само веднъж  tease
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 23, 2010, 14:40:18 »

BeRa "...УЖАС УЖАС УЖАС...яд ме е наистина и не мога да си го простя... няма нито една искрица от емоцията предадена в това видео... не бих го препоръчала на никой друг защото това си беше хвърляне на пари за някакъв запис който да се каже че го има..."
.............
"BeRa"...единственото нещо от което останах страшно разочарована беше оператора...яд ме е да си гледам диска от сватбата в буквалния смисъл на думата...

BeRa "...все още се разглеждат снимки и видеото и с такъв интерес сякаш за пръв път ги гледаме и само си повтаряме колко вълшебно беше всичко"

..... Последно бива ли го видеото или не????

можеше ли някой да напише по абсурден и глупав пост... ДА... може разбира се защото и знам от кого е ...с този един пост специаааално загрижен не за какво а за моето видео и с това име на регистрацията от ясно по ясно...
я ми обясни сега едно нещо...какво общо има между това сватната ти да е била страхотна и незабравима и от това хора на които си гласувал доверие в този ден да не са го оправдали... ами не съм доволна от видеото какво да кажа че съм доволна от това че на първия ни танц 100 пъти е прекъсвано и накъсвано... че влизането ми в ресторанта точно под хилядите гайди които звучаха и те караха да настръхнеш го няма ли... че всеки път в който нещо се случва...
и за да не занимавам съфорумките с тази глупост ще ти пратя цялостното си мнение на лични и се надявам да го разбереш добре...


само за този глупав въпрос накрая....ще отговоря тук за всеки който евентуално би си го задал...

„ ..... Последно бива ли го видеото или не????”

Ами не не го бива но това не значи че трябва да не се вълнувам като го гледам и да си спомня за цялата тази емоция която ни се стовари, вълнението  и чувствата защото те дори и да не са във видеото са в нас и ще си ги носим до като сме живи...не мога да върна момента за да го заснема на ново нямам и намерение...станалото станало...не мога да го променя но мога да не му обръщам внимание...яд ме е да като се вгледам и като ми ги няма моментите на които съм държала и държа, но какво да се направи...няма да спра да го гледам нито съм спряла...
Душата не мога да си изкривя за началото и края...направени са невероятно наистина и съм убедена в способностите на екипа...просто може би е трябвало да изясним някои неща по добре въпреки че не съм предполагала че точно това има нужда от уточнения...но както и да е...не виждам и защо след толкова време трябва да се връщаме точно на тази тема...но след като ме попита държа да ти отговоря за да са ясни нещата...
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: септември 19, 2010, 13:38:31 »

Честита годишнина мило семейство!!!
Бъдете здрави, защото здравето е залог за радост,
радостта е път към щастие,
а щастието е това, което Ви желая от цялото си сърце  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines