Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:10:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на BeRa-19.09.2009г.  (Прочетена 54383 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 03, 2009, 01:54:20 »

Нека ви попитам...
изпотрепах се да търся една голяма свещ...като тези за църквата но да е само една и да е по дебела за да може в ресторанта преди първия танц да запалим семейния огън...това ми го предложи водещата понеже се връзва много хубаво с песента за първи танц Огън от льбов...и ми каза че едната свещ от църквата я палим двамата заедно от другата голямата свещ и след това в една керамична купичка в която има някакъв спирт се пали огъня...и след това следва първия танц и на фона на семейния огън който гори ние танцуваме на съответната песен...да ама...тази свещ ми изяде мозъка и немога и немога да намеря...все са комплекти за църква...чували ли сте за такива неща и от къде мога да си взема...или да си купя най обикновена и да я украся... pardon В Асеновградне бяха и чували ни за такава свещ ни за такъв ритуал...но то на всякъде си е с различни обичаи...знам ли
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 03, 2009, 22:23:23 »

тъй...нека се отчета за днес...
не че я свършихме кой знае каква де...но все пак...
тръгнах аз да търся сватбена книга тука в града и се оказа че има книжарници...и то уж голяма книжарница където няма само това което не търсиш ..дето не са и чували там за сватбена книга...не знаели дори за какво е и как изглежда... shok
в други нямали такива неща защото тепърва започвали да се използват и не били както ми каза продавачът ''известни'' тия сватбени книги...в друга пък оназ продавачката като чу за сватба и взе да ми разтяга едни  че снаха и имала сватбена агенция и можела да ми направи и украса и ала бала...абе жена не търся агенция търся сватбена книга...като се развъня на снаха си да дойдела да ми обясняла някои неща... beating направо ме вбеси...влизам за едно а тя всичко друго ми предлага но не и това което искам...ми да каже че нямат такива книги и готово...ужас...и накрая реших да си направим ние сватбената книга дето ще е работа...

оттам отидохме да поръчаме тортата и там на камък... има един цех Афродита където им са страшно вкусни тортите и може би в града са най вкусните всъщност...но на външен вид не можели да правят украси освен от сметана... и ми предлагат да съм си купела от някъде захарни цветчета и да ми ги наредят... съгласихмесе ние понеже знаем че поне тортите им са наистина вкусни...и като се видяхме по късно с едни познати ме разочароваха тотално като казаха че тортите им са най вкусни наистина но украсите не могат да ги докарат изобщо... особено за сватби...и ако искаш нещо по специално или да ти го направят по снимка примерно...оттам ни свързаха с едно момче което прави наистина страхотни торти...работи си на частно и скоро ще си отваря цех но за нашия ден е зает и няма да може да ни направи тортата...и ни препоръча да отидем в Димитровград сладкарски цех Диана където имали невероятни торти и някакви страхотни техники с които правели украсите и никой друг не можел да ги  изкопира...и не били скъпи...уж...обади се той на собственичката и ни уреди среща за утре...та сега сме на косъм и да отменим поръчката за тортата...лудница...  pardon

ходих да говоря с фризьорката си за прическата и я запазихме...каза ми 60 лв за прическа булчинска...замота ми косата горе долу да видим как ще изглежда и макар че не разбрах нищо от това което направи с косата ми (понеже не приличаше много на прическа а на кошница) знам че в деня ще ми я направи както трябва...

и това са нещата които свършихме днес...
утре трябва да идем до оператора че още не сме се видяли с него а си е време да уточним кое и как...и да видим какво друго ще свършим...и така...
« Последна редакция: септември 03, 2009, 22:25:20 от BeRa » Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #17 -: септември 03, 2009, 22:36:40 »

BeRa честита темичка и от мен  give_rose .
Относно сватбената книга, видях че някой от нещата ти са правени от Силвето от Виолет. Аз съм също от впечатлена от нещата й, показани от момичетата тук във форума. Дали тя не прави и сватбени книги, или поне да ти я украси в същия стил. Иначе в интернет съм срещала фирми, които предлагат такива книги.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 03, 2009, 22:44:22 »

оооо виж не ми беше идвало на ума да я питам нея...може да може да ми я направи и ще е в тон с всичко...  Bravo още сега ще и пиша да видим дали ще може да ми я направи
много благодаря за съвета give_rose
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 04, 2009, 11:44:35 »

BeRa-разгледах ти темичката.всички нещица са прекрасни.за обувките и жартиерите нямам думи Bravo
желая ти спокойни финални приготовления и мнооооооооого усмивки give_rose
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2009, 12:48:17 »

BeRa, такива красоти виждам  Bravo Роклята ти е много нежна и сладка, ще бъдеш супер булка smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2009, 13:00:58 »

благодаря ви за милите думи момичета  give_rose
аз в момента подготвям някои подробности около етикетите и имам някои табелки с имена още които не съм разпечатала и след малко трябва да ида да дам да ми разпечатват всичко...после ще показвам и снимки...че ми се оказа голям проблем фамилните имена на някои от гостите и трябваше да забавя табелките но вече ги имам скоро всеки ще си има табелка с именцата  tease
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 05, 2009, 03:38:10 »

я да дам отчет за деня макар и в този ранен час...
преди малко чак се прибрахме и преди да си легна да драсна някое редче  smile
имаме си вече етикети  остана да ги налепим по бутилките ни няма да е сега защото си ми отиде вечерта а трябва пак рано да ставаме  tease но утре като ги налепим ще пусна снимчици...
ходихме в Димитровград за тортата и станахме на разногледи  Oh my ... такива чудеса правят че не е истина просто...вълшебни ръце имат тия жени че дори нямаше смисъл от обсъждане...с милото бяхме на единодушно мнение...директно я поръчахме и я платихме и остава да я видим на сватбата в готов вариант  yahoo и на всичкото отгоре няма да ми излезе скъпо...тортата която ще режем ще е за 40 парчета като парчето ни излиза по 2.50 а останалите парчета ще са на малки пастички същите като тортата които са на 0.80лв а в онзи сладкарски цех Афродита ми казаха по над 2лв на парче защото всяко едно искало отделна играчка  crazy и накрая нашата торта от 90 парчета + тортата на кумувете ни 14 парчета ни излезе 168лв а в другия ни излизаше към 200лв като ние трябваше да си купим всякаква украса за самата торта защото  тяхните били само от сметанени цветчета и + заплащане на труда за нареждането на захарните украси които щяхме да си купим и + 10лв транспотр до ресторанта защото знаете ли колко е трудно да се занесе тая торта там като и гостите ако са в ресторанта вече не правели път на сладкарите да вкарат тортата  Oh my ... ужас...но сега съм супер доволна и спокойна че тортата ще е красива и вкусна...
тази жена от сладкарския цех като ни наизвади торти да пробваме...че и пита ни отряза понеже и това предлагат ...ама такова посрещане ни направи че не е истина... и така...вече си имаме и тортатааааааа...която ще има отдолу светещ фонтан а отгоре младоженците са стъклени които се въртят и се получава много ефектно  yahoo ще показвам снимки но след сватбата  girl_wink
ходихме и до оператора и се уточнихме и с него и ми вкара едни лудории в главата за втора камера на сватббата и като видях ефекта се поболях...да видим сега с милото какви преговори ще правя защото че така се навих но и паричките така скачат двойно че не е истина girl_impossible но ше го обсъди въпроса и ще видим  smile
друго не свършихме днес но и утре тоест и днес е ден и ако не заспа някъде по пътя ще свършим още нещица  tease danceg
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 05, 2009, 03:39:00 »

лелеее...малко съм се поотплеснала пак в поста си за което съжалявам но като взема да пиша и наистина се самозабравям  blush
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 05, 2009, 09:41:47 »

BeRa честита темичка и от мен!!! Много слънце и усмивки ти пожелавам както на самия ден, така и на всички останали след него!!!
P.S. Ти си невероятна колко бързо се справяш с всичко!!!

 kiss  kiss  kiss
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 06, 2009, 00:23:07 »

anellly много ти благодаря за милите думи  give_rose

ние днес се бяхме уговорили с шефката на сладкарския цех който ще ни прави тортата да идем да видим как изглежда самата торта на живо...и най хубавото беше че изглеждаше по красива и от снимката в каталога...ще бъде ето така

само че украсата на самата торта ще е спрямо нашата тема и долният блат няма да е двуетажен а на един етаж

отдолу ще е със светещ фонтан


а отгоре със светещи стъклени младоженци които се въртят ли въртят през цялото време


а в момента сме ето така с мъжлето... облепваме свещичките за да са по хубави и в тон със сватбената тема


и трябва да добият ето този вид горе долу


имаме само 3 ето такива табли за правене общо 200 броя свещички girl_impossible но малко по малко би трябвало да се справим до сватбата girl_wink
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 06, 2009, 10:32:07 »

BeRa-тпртата е приказна Bravo
а свещичките са невероятно сладки Wink
дръж ни в течение girl_wink
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 06, 2009, 11:10:36 »

много ми харесва тортата Bravo а светещата фигурка съм я виждала на живо прекрасна е!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 07, 2009, 09:05:31 »

Честита темичка BeRa!Желая ти спокойна и приятна подготовка за големия ден и незабравими емоции на 19!
 give_rose
С тази торта направо ме разби-невероятна е.Не бях виждала подобно нещо!

Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 07, 2009, 16:00:22 »

Оле тортата е страхотна, и аз не съм виждала такава  Bravo

А колко е съсредоточено твоето момче  Wink  Bravo личи си че го прави с голямо желание  good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines