Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:45:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 19758 пъти)
 
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« -: юли 19, 2006, 12:11:37 »

Ако имаме някакви предложения или въпроси,къде можем да ги споделим с модераторите ??? blush
Тъй като незнам къде да го направя ще се обърна към тях тук , ако са съгласни в тази тема да пишем своите предложения и идей за форума ??? Дано да ви хареса идеята,защото на мен ми допада много. Смятам,че ще е забавно и интересно.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 19, 2006, 14:19:26 »

Браво за темата. И много благодаря.
Ние мислихме да пуснем един раздел, които да е по-общ за семейството или място за всякакви теми или нещо такова. Много ни е интересно, какво мислите по въпроса.  smile
« Последна редакция: юли 19, 2006, 14:22:08 от Teo » Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #2 -: юли 19, 2006, 17:15:31 »

Да това е много добра идея да има такъв раздел за семейството. На мен идеята ми допада.И се присъединявам към молбата на Teo. good
И аз имам няколко идеи и ги пиша , а модераторите да преценят дали нещо ще е полезно!
Аз предлагам една отделна секция за хоби и развлечения...може да има отделни форуми за домашните любимци, за различни хобита (ръкоделие, рисуване, колекциониране и т.н.), за туризъм, за книги, филми и т.н. Мисля, че има много какво да се пише по тези темички  pardon yahoo
Също така искам да предложа раздела "Кулинария" ако може.... blush blush blush
Благодаря предварително  smile
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #3 -: юли 20, 2006, 00:01:44 »

Всичко това е добре, но няма ли да е странно на сватбата.бг да ходим да има дискусионен борд за ръкоделие примерно.  Wink

Иначе и аз да се включа конструктивно - има ли възможност да се направи отделна част от страницата за reviews на фотографски фирми, цветарски магазини, ресторанти, сватбени агенции (ухаа - моя любима тема) и т.н., но не всеки да си пише каквото иска, както е в дискусионен борд, а примерно потребителят да има възможност да търси reviews na ресторант еди-кой си, и да прочете мнението на хората, които са правили сватба там, за да знае какво да очаква. Мисля че така ще дадем много нужната потребителска информация на всички бъдещи младоженци в България. Подкрепете моята идея с УРА. drinks
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #4 -: юли 20, 2006, 08:35:40 »

 good Харесаха ми идетие ви. Не ми допадна единствено това за общата тема  nea
Много общо понятие, а и няма да можеш да се ориентираш в нея... Трябва да е насочена към нещо  pleasantry
За да могат по-лесно потребителите да намират това, което ги интересува  pardon
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 20, 2006, 08:36:15 »

Здравейте на всички,

silverarrow, имаме си цяла секция за това, което предлагаш. "За фирмите и услугите"
В тази секция всеки може да сподели своите впечатления относно услугите, които е получил - добри или лоши.

Като спомена "свтбени агенции", можеби трябва да преместя темата за "Приказен ден" в тази секция. Но това малко по-късно.  biggrin biggrin

Ianka, предложението ти за тази "многоцелева" секция е добро по принцип, но можеби все още е малко рано да се структурира чак толкова обширна секция. За сега във Всичко останало, можете да изливате душите си по всякакви теми. А като се "понапълни" Wink , ще го преструктурираме, за да е малко по тясно насочен по дадена тема.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #6 -: юли 20, 2006, 14:51:12 »

Здравейте на всички,

silverarrow, имаме си цяла секция за това, което предлагаш. "За фирмите и услугите"
В тази секция всеки може да сподели своите впечатления относно услугите, които е получил - добри или лоши.

Admin, Аз разбира се знам за тази секция, но моята мисъл беше не за дискусионен борд тип формат, а по  скоро за review board т.е. да се направи лист със ресторанти примерно и всеки, който е бил в някой на сватба (дори и като  гост) да даде мнението си за обслужване, храна и т.н. и да даде примерно 5 звездички за супер, 4 за мн добре и т.н, така че звездичките да се усреднят и да се направи класация. Виж Tripadvisor.com за схемата.
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #7 -: юли 25, 2006, 18:31:31 »

.......
Ianka, предложението ти за тази "многоцелева" секция е добро по принцип, но можеби все още е малко рано да се структурира чак толкова обширна секция. За сега във Всичко останало, можете да изливате душите си по всякакви теми. А като се "понапълни" Wink , ще го преструктурираме, за да е малко по тясно насочен по дадена тема.

 Аdmin радвам се ,че идеята ти харесва ! Прав си ,че е рано за толкова обширна секция. Аз само дадох предложение ,за което вие ще решите дали да се направи. А с течение на времето и активното участие на потребителите във форума секциите ще се обогатят с много и най-различни теми.  good
Активен
Пепи
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #8 -: юли 26, 2006, 18:21:27 »

Според мен ще е хубаво да се разшири форума. Има още теми за разискване.  good
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #9 -: август 11, 2006, 17:11:40 »

Pepe напълно съм съгласна с теб ,но това зависи единствено от всички нас ,които сме потребители на този форум и трябва да даваме своите мнения по темите ,а не само да четем и да влизаме за присъствие.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 14, 2006, 15:16:34 »

скоро ще направим малко разширяване... secret
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 14, 2006, 15:25:51 »

Ехаааа, супер, браво Тео!  yahoo good
Ще е чудесно!
Какво по-точно замисляте?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 04, 2006, 16:31:49 »

Аз имам предложение! Дали е възможно, при прикачване на снимка/картинка към мнение, ако е по-голяма от позволеното, да се преоразмерява автоматично, както в Албума? Мисля, че би било хубаво!!! smile
Активен
admin
Модераторче
Сватбар
***
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 05, 2006, 14:13:31 »

Аз имам предложение! Дали е възможно, при прикачване на снимка/картинка към мнение, ако е по-голяма от позволеното, да се преоразмерява автоматично, както в Албума? Мисля, че би било хубаво!!! smile

Защо трябва да ограничаваме размера на снимките? Oh my ...

Единственото което ми подсказват колегите е че може да развали шаблона на форума като се отвори. Но споко, този проблем го разрешихме по следния начин: Ако снимката е по широка или висока от 500 пиксела то тя ще се отвори в нов прозорец /така наречения popup/, а ако е по малка ще си се отваря вътре във страницата, както беше до сега.

Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 05, 2006, 14:20:49 »

Защо трябва да ограничаваме размера на снимките? Oh my ...

Ами, позволено е само 256 КВ! Твърде малко ми се струва! Затова!
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines