Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:20:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Anellly - 19 септмеври 2009  (Прочетена 30386 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 02, 2009, 10:17:18 »

Да, от каталога при нея ги поръчахме. То всъщност нямаше в каталога точно такава, каквато искахме като вид и цвят, но харесахме една на вид и после Светла е обяснявала на Ивет какви цветове да слага.
А, иначе и аз все така си мислех като ходехме, представи си ние като оитдем в събота точно преди сватба - сигурно й е било само до нас  pleasantry
Но тя и на нас ни каза, че за всяка сватба работи основно в самата седмица преди сватбата.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 02, 2009, 13:45:14 »

Bubka ще си открадна 1 идейка от твоята сватба - дано не се сърдиш, но нали и аз съм по лилавото. Идейката е за булото - веревната лента да е лилава.  blush
Не се сърди ето малко ще те подкупя: Да ти е сладко!
« Последна редакция: септември 02, 2009, 13:49:12 от anellly » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 02, 2009, 13:48:13 »

Ама разбира се, че няма да се сърдя  good
Точно верефна лента използвах, даже сама я търсих да съвпада с цвета на панделката на роклята и я носих на шивачите  tease
Обаче не виждам с какво ме подкупваш, нещо картинката е изчезнала  pardon

А по твоята рокля има ли нещо лилавко?
Офф, голяма съм любопитка, ужас  girl_impossible
« Последна редакция: септември 02, 2009, 14:01:09 от bubka » Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 02, 2009, 16:42:52 »

Взех си булото, но е с бяла лента, защото нямам лилавко по роклята, а и щеше да стане по - дебелко. Аз защо немога да прикача снимка? bad
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 05, 2009, 04:41:41 »

anellly честита темичка и от мен макар и със закъснение...( много съм блейка и пропускам сумати темички)
много добре си се справяш с подготовката...пожелавам ти много спокойствие и весели емоции до големия ден и на 19-ти да бъдем най щастливите булки  yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 07, 2009, 08:43:02 »

 danceg В събота ходих на пробна припечска и съм мн щастлива,защото стана мн. хубава. Харесах я от 1 списание добавихме някой неща и стана супер. Ще гледам тия дни да нащракам нещицата за сватбата и ще ги кача в албума, че то май аз наистина нищо не ви показвам  blush
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 07, 2009, 11:33:29 »

Хей Анели, радвам се за прическата... а обувките взехте ли ги?
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 07, 2009, 12:09:04 »

Не защото имаше само 35 и 36 номер. В събота ще ходим до СЗ и дано там да си намеря иначе трябва да съм босичка.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 08, 2009, 02:00:45 »

тогава младоженеца наистина доста ще му се наложи да търси обувката и то не една а две  tease
много е сложно сега с обувките покрай сезона но все се намират и съм сигурна че ще си намериш най хубавите обувки  Girl_hide
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 08, 2009, 09:07:45 »

Днес приключихме с медицинските. Трябва да отида да платя и за църквата, а в четвъртък имам среща с водещата. Дано да спре да вали, защото е много мрачно и колкото и неща да искам да свърша в този дъжд изобщо не ми се мърда.Исках да кача малко снимки, но милото като окопира лаптопа и неуспях, но ще гледам тези дни да се преборя.
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 13, 2009, 20:36:35 »

Ами това е булката остава боса.Щом и в Търново не намери обувки  cray
Качав някой нешица в албума.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 13, 2009, 22:27:20 »

Анели, ама и аз съм супер шматка, ти дето се вика утре се жениш, аз сега ти честитя темичката, ама ми е простено, заради бременния мозък, няма да ми се сърдиш! give_rose
От малкото неща, които си качила в албума girl_wink искам да ти кажа, че макар и загадка, мисля, че сватбата се очертава много красива, прическата ти много ми хареса, много ти отива и вече нямам търпение да дойде Денят, че да видим и всичко останало yahoo
Желая ти спокойствие, до колкото е възможно в последните дни от подготовката и много красива и весела сватба!!! Чакаме снимкиииии!!!! yahoo give_rose give_rose give_rose
И търси обувки, че се изпотих от притеснение, че време не оставааааа!!!!!!!! girl_impossible
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 14, 2009, 09:25:05 »

Baby, мерси много не се притеснявай аз все повтарям на милото, че мозък не ми е останал. До колкото за спокойствието може би съм най - спокойната булка. А за обувките аз все си повтарям, че има време, ама то май неостанало.
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 14, 2009, 10:52:53 »

Честита темичка и от мен малко със закъснение!

Избрали сте си чудесна дата!  give_rose


А за обувките мога да кажа как беше при мен, аз си взех едни..сигурно бяха най-красивите на света за мен..спокойна, щастлива си ги държа в кутийка в гардероба. Докато не дойде момента да ги пробвам за по дълго време когато ми се взимаше мярка за дължина на роклята. След един час стоене с тях щях да лудна. Толкова некомфортно се чувствах, а като ги мерих нямаше такова нещо. Наложи се да си взема други, е верно не толкова симпатични...но едното за сметка на другото.

Аз няколко дни обикалях да си търся обувки за една сватба..и то нищо претенциозно...черни класически..обаче се оказа че на всякъде са пуснали зимни колекции..и всички са много затворени или пък другия момент..като харесам нещо то е вече на намаление и е останала една бройка 41 номер или 35..Та така! Успех с намирането на твоите пантофки, дано да си харесаш по бързо че да може да ги поразходиш 1-2 часа у вас.



Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 14, 2009, 14:09:28 »

Още една темичка, която съм пропуснала. Жела ви спокойни последни приготовления и прекрасен сватбен ден
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines