Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:25:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голям годежен пръстен - смяна или стесняване  (Прочетена 10195 пъти)
 
ligichkata
Регистриран

Публикации: 1


« -: март 29, 2018, 13:14:15 »

Здравейте ! Приятелят ми подари пръстен и аз приех, беше много романтично. Но има един проблем, пръстенът ми е голям, отидох при златаря да ми го стесни, а той ми каза, че е по-добре да ми поръча нов, а този да го вземе, щял да си го продаде. Та въпросът ми е, дали е правилно да сменя първия годежен пръстен, който приятелят ми сложи на ръката или е по-добре да си го смаля ?! Страх ме е да си избера друг, поради причината, че се притеснявам дали това не носи нещастие ! Моля Ви, помогнете ми ! Благодаря ви предварително !
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 11, 2018, 12:07:12 »

Честито за хубавото събитие!

Не бих си сменила пръстена, но не заради суеверие, а заради сантименталност. Та това е годежният ти пръстен избран с любов и внимание от твоя любим! Ако просто си вземеш друг - кое ще му е специалното? Посъветвайте се с друг златар, винаги има опция за стесняване, дори и ако има обков с камъчета.
Активен
Florennce
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #2 -: август 10, 2018, 13:21:01 »

Здравейте,

И моят пръстен беше доста голям. Аз си го смених, но за същия модел, просто по-малък размер.   smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines