Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 18:32:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 94   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата?  (Прочетена 482687 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1200 -: октомври 01, 2007, 22:08:42 »

благодаря мила тони @}->--скоро още по малко от две седмици и ще ме видите в целия ми блясък(надявам се)фризьорката ми е невероятна и имам пълно доверие и съм убедена че ще се получи невероятна прическа
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #1201 -: октомври 02, 2007, 13:09:56 »

Аз като изпатила с  прическата ви съветвам винаги да правите пробна,макар да казват че никога не ставала после същата.Аз не си направих пробна,направо се разбрах с фризьорката, при която иначе ходя и е доста прехвалена, да дойде вкъщи.Прическата ако може въобще да се нарече прическа беше ужасна-косата не ми беше добре пригладена,разни рошави косъмчета стърчаха,одтелто бях толкова зализана,че все едно нямах коса.Добрече една друга ме взе в салона си и ме пооправи.Ако бях отишла направо при нея съм сигурна,че щеше да ме направи още по-добре.Ето снимки
http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5634780/.jpg  
http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5634767/.jpg
http://www.bgphoto.net/request/photo/28687/103999/5634869/.jpg
« Последна редакция: октомври 02, 2007, 13:18:19 от maria_lakova » Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1202 -: октомври 02, 2007, 13:30:23 »

От снимките които разгледах не ми се стори зле прическата ти *THUMBS*но щом казваш-отблизо може наистина да са се забелязвали стърчащи косъмчета.За пробната прическа и аз мисля че е задължително да има за да уточните с фризьорката какво точно искаш да се постигне good
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #1203 -: октомври 02, 2007, 13:50:18 »

От снимките които разгледах не ми се стори зле прическата ти *THUMBS*но щом казваш-отблизо може наистина да са се забелязвали стърчащи косъмчета.За пробната прическа и аз мисля че е задължително да има за да уточните с фризьорката какво точно искаш да се постигне good
Това е оправената ми прическа,която е добре.Аз отидох при друга фризьорка,която ми пусна косата и я вдигна отново.При първата нямах такъв обем горе,имаше едни зализани завъртулки,които на всичкото отгоре бяха рошави.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1204 -: октомври 02, 2007, 14:35:54 »

Ей Марианке много ти е хубава прическата!  good  Между другото и аз ще бъда точно с такава, но без перличките, а и нямам бретон и няма да е навита докрай, за да може крайчетата да стърчат повече
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #1205 -: октомври 07, 2007, 19:33:45 »

Мили момичета, тук можем да обсъждаме актуални въпроси, свързани с нашите прически, фризьорски салони и всичко, което е свързано с темата girl_in_love

В момента моята прическа е съвсем обикновена - аз съм с дълга коса и имам етажи. Обаче нещо ми се разминават етажите напоследък  angry и трябва спешно да посетя фризьор laugh

Също така от известно време си оставих естествения цвят на косата. До преди това се клепотех с едни съмнителни къни, от които честно ви казвам, само си похабих косата. Не че и сега не е хубава, ама преди по си я харесвах hysteric
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1206 -: октомври 07, 2007, 19:54:32 »

И аз да кажа за моята прическа.Моята коса не е много дълга, под раменете на пластове, но всъщност проблема ми е, че не ми се задържа боя на главата shok
Аз много години бях руса, после червена, после "патладжан", след това черна, после пак руса, и НАКРАЯ реших да я направя кафява/всички се чудят как след толкова третиране все още имам коса на главата си/, сега от около 3 години съм с кафява коса, правила съм си два пъти кичури, уж ми ги правят да не жълтеят, а те на първото измиване пожълтяват, и аз от яд се боядисвам пак цялата кафява, а сега проблема ми е, че като се боядисам и след две измивания цвета ми вече го няма, пробвала съм с какви ли не бои, направо ужас angry
Те момичетата на срещата във варна ме видяха, месец и половина след сватбата нямаше и следа от кафевия ми цвят beating
« Последна редакция: октомври 07, 2007, 19:57:34 от spirit » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1207 -: октомври 08, 2007, 08:38:13 »

Момичета, не, че е наближил моментът, но се замислих  crazy Вчера бях при нова фризьорка и споделих, че ми предстои сватба. Казах й, че си се представям по-скоро /но не задължително/ с класическа прическа- стегнат нисък кок, пригладена отвсякъде коса, или нещо такова. Тя обаче деликатно ми намекна, че понеже съм висока, слаба, с малко лице, ако съм с вдигната коса /на кок,де/ няма да ми отива. Кумата също е на мнение, че с моето голямо чело няма да ми отива ако косата е пригладена и трябва да съм с бретон...
А аз се колебая. Естествено, ще направя 1-2 пробни прически, но вие как мислите?Проблем ли е комбинацията висока-слаба-с малко лице-с голямо чело и пригладена прическа?  crazy
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #1208 -: октомври 08, 2007, 08:43:01 »

Мила и аз подкрепям мнението на фризьорката и кумата!Не си те представям с пригладена коса...или поне,ако си с нисък кок,да си отпред с бретон на страни някак,да има нещо около лицето,а аз не понасям пуснати буклички :laugh:Но наистина като пробвате ще прецениш най-добре,а ако ни пуснеш и снимчици ще е най-добре girl_wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1209 -: октомври 08, 2007, 13:28:44 »

И аз така *THUMBS*мисля че няма да то отива такава пригладена прическа(на кок)Направете една -две пробни да се види кое ще ти стои добре на лицето good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1210 -: октомври 08, 2007, 13:54:29 »

Благодаря ви, Сиска и Тонита. Винаги е полезно да чуеш мнение отстрани. Аз ще пробвам,както казах, и ще пусна и снимки,естественооо, за да кажете и вие как ви се струва /ако се колебая/. air_kiss
Нещо подобно като на Джангъл, - с лек бретон /че последно сега нейните снимки гледах/ и като на Майчето.
Довечера може да кача 4-те прически,които ми харесват  blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1211 -: октомври 08, 2007, 14:08:23 »

аз исках да си пострижа бретон, но пък решиха че моето чело  е много малко и не ставам за бретон !!!! бяхме пробвали и прическа тип "кок", но не ми допадна и за това решихме да е тази !!!! не исках и отпред да е зализано, затова направихме път и половината коса в хваната отзад, а и трябваше да има отпред обем за да стои добре коронката !!!!: ) Ава пробвай различни варианти !!!

според мен при положение, че си висока и слаба можеш да си позволиш всякаква прическа !!! аз например не исках кок тъй като ми изпъкваше много лицето и мисля, че тази която избрах е най-добрата за мен !!! smile
« Последна редакция: октомври 08, 2007, 14:09:59 от Ели . » Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #1212 -: октомври 08, 2007, 21:44:17 »

Аз след дълги усилия съм готова с пробните и сега остава оригинала на самия ден Makeup DANCE
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1213 -: октомври 08, 2007, 22:44:01 »

avva_stz  поразрових се и виж какво намерих за теб Wink
много нежен кок с деликатен бретон good


* фгх.jpg (34 KB, 500x666 - видяно 213 пъти.)
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #1214 -: октомври 08, 2007, 22:44:57 »

а тази плетеница много ми допадна blum
Надявам се да са ти от полза прическите


* ьцфг.jpg (34.1 KB, 400x533 - видяно 220 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 94   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines