Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 16:54:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 94   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата?  (Прочетена 482682 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #1095 -: септември 01, 2007, 09:26:28 »

Да ви кажа и аз по едно време взех да клоня на там,но момичета един професионален съвет(от един стилист)-трябва да се съобразите с височината да младоженеца.Имайте предвид,че ако сте на високи токове,висок кок и отгоре воал.....понякога ставаме по-високи от него и на снимките стои смешно.Аз скоро бях на такава сватба и наистина става притеснително...Така че не изпускайте и тази част!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1096 -: септември 01, 2007, 09:30:37 »

ще го кача на таборетка и готово :laugh:той милия и без това не е мн висок и за това се спрях на варианта косата ми д ане стърчи 1 метър над главата ми  laugh
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #1097 -: септември 01, 2007, 09:30:43 »

Kleo_20 първоначално и аз мислех да съм с пусната коса /или леко прибрана/и цвете.После като си поръчвах роклята си харесах едно було до земята и реших да съм с него, но на було отива вдигната коса и в крайна сметка това е окончателното ми решение!Наистина е много булченско,пък и всеки ден съм с пусната коса!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #1098 -: септември 01, 2007, 09:32:47 »

При нас няма проблем с височината, аз съм доста по-нисичка pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1099 -: септември 01, 2007, 09:35:05 »

аз пък все съм с вързана коса много съм странна все искам да имам дълга коса а сега ми пречи адски много и все гледам да я прибера и за това мисля да със с пусната на сватбата нищи че всеки ми обяснява че с вдигната съм била по хубава bad
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #1100 -: септември 01, 2007, 09:37:21 »

Аз пък се притеснявам да не стана по-висока.Той е малко по-висок от мен(поне аз така си мисля),а и сандалите ми са доста високи!Аз ходя всякак и с пусната и с вързана,но  лятото просто е адска жега и май повече съм с вързана...А и като пробвах роклята и воала с полуприбрана коса беше страхотно.Освен това моето лице е много мъничко и някак детско и като си прибера косата ще стана като топлийка и с този дълъг воал....не ми се вижда удачно. :mad_girl:Но аз пък да ви кажа си мисля,че всяка булка е красива,а и трябва да сме различни girl_wink
Активен
rumy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #1101 -: септември 01, 2007, 11:48:45 »

tonitta, и при мен нещата стоят горе-долу по същия начин. Аз обаче си взех обувки с по-нисичък ток. И все пак много се чудя вдигната, спусната или небрежно прибрана (това незнам как ви звучи) коса!!!!
Воалът ми е среднодълъг. Много ще съм ви благодарна, ако някой ми предложи нещо с леко прибрана коса!
И да изкажете мнение, леко прибрана или спусната коса съчетава ли се добре със среднодълъг воал. Не ми се иска стегната прическа, така бях на бала huhhuh.gif Благодаря предварително!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1102 -: септември 01, 2007, 11:51:22 »

аз ще съм с леко прибрана коса от едната страна а вояла ми е точно като твоя и мисля че ще стане фарфозноууу много ми харесва виждала съм подобни снимки в техния каталог(на тея дето ми шият роклята)успех мила мисля че няма да имаш проблем с това good
Активен
rumy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #1103 -: септември 01, 2007, 12:12:07 »

Благодаря, е доста още ще се се боря със себе си crazy, но ми е много полезно като чета мненията ви.
А, да попитам как вървят цените на прическите? Пробната включва ли се към  тази цена или е екстра?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #1104 -: септември 01, 2007, 16:04:09 »

Мила и аз ще съм с полуприбрана коса отзад,а отгоре искам да има обем и ще я накъдрят на едри вълни.Така много ми харесва как стои,нежно,романтично и някак небрежно!
А за цените не знам зависи ли от кой град си.Аз съм от Варна и цените варират от 25лв. до 80лв.,поне това което ми казаха на мен.Но аз се спрях на по-скромна фризьорка,защото за сватба дерат кожи,а отделно се плаща и за пробна...на мен за пробна прическа,миена,маска,кичури,издухване ми взеха 25лв.!!!Но някои взимат толкова само за пробната.Знам,че по принцип за прическата и за грима в самия ден взимат по 50лв. и това е нормално.
Успех! give_rose
Активен
rumy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #1105 -: септември 01, 2007, 20:04:04 »

Точно това целя и аз, но нямам представа как ще се реализира. Ще се консултирам с фризьорката.
Благодаря за информацията!
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #1106 -: септември 02, 2007, 16:31:38 »

И аз мисля да съм с полуприбрана коса , но като отида на пробна прическа ще го измислим с фризъорката smile Много се чудя дали да съм с воал или с някое красиво цвете  scratch one-s head
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1107 -: септември 02, 2007, 21:45:49 »

И аз мисля да съм с полуприбрана коса , но като отида на пробна прическа ще го измислим с фризъорката smile Много се чудя дали да съм с воал или с някое красиво цвете  scratch one-s head

Аз бях с воал и полупробрана коса и беше много сполучливо и красиво... girl_in_love

Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #1108 -: септември 05, 2007, 09:08:32 »

 :HELP:В галерията ми има една прическа,показвала съм я и по напред, някой знае ли от къде да си намеря такава коронка или нещо подобно?
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #1109 -: септември 05, 2007, 10:18:35 »

:HELP:В галерията ми има една прическа,показвала съм я и по напред, някой знае ли от къде да си намеря такава коронка или нещо подобно?

Мила  в булченските магазини няма ли нищо подходящо? Там има всякакви аксесоари диадеми, коронки, фрукети с камъченца, с перлички
Активен
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 94   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines