Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 04:29:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 94   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата?  (Прочетена 481297 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #855 -: юни 15, 2007, 09:09:31 »

Момичета за първи път чувам за тези свински опашки.  shok Не знаех, че е практика да се използват строителни материали за направата на официални прически  angry
и аз така, гледай ти какви неща се правят.А аз ходя на фризьор веднъж на високосна вече като вземе да ми цъфти косата много и тогава.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: юни 15, 2007, 09:27:50 »

Да и аз съм възмутена от цялото и поведение, за това и на моята кума и казах, че няма да е тя. А на майка ми фризьорката е наистина много добра, колкото и пъти (вярно много рядко) да отида при нея винаги съм оставала доволна , а майка ми от толкова време ходи при нея, дано се справи и с моята прическа. А за свинските опашки нямам думи, моята братовчедка беше в шок като видя как са ми овързалъи коста.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: юни 15, 2007, 09:30:25 »

вчера ходих да си пооформя косата и коментирахме с фриьорката за булчинска прическа
надявам се да остана доволна
на 23 ще прави булка и ще отида да видя какво е измайсторила
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #858 -: юни 15, 2007, 13:53:11 »

ще стскаме палци да тти хареса и да ти хрумнат идейки като я видиш!!!!!! girl_in_love
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: юни 16, 2007, 11:42:34 »

Браво момичета, вече всички си имате идейки за прическите,аз съм много неориентирана нещо, направо ужас - незнам къде да ходя на прческа, знам какво искам, но косата ми е до раменете и незнам как ще стои такава прическа - пусната съвсем леко прибрана на буклички, дали няма много да ми се скъси, абе направо ужас.Едната от моите фризьорки е доста шашната и незнам изобщо дали ще се съгласи да ми прави прическа,при другата която щеше да ми слага и коса не мога да отида по лични съображения, които незнам в коя тема да опиша, а на третата и имам доверие само за издухване, незнам какво ще направи за официална прическа, направо съм в безизходица,а и имам само месец и 5 дни до сватбата и незнам имам ли време изобщо да си слагам коса, незнам дори дали все още искам да си  слагам, ох направо ужас Cray
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: юни 16, 2007, 12:24:31 »

spirit1 помисли си добре,аз моята си я махнах преди седмица,защото много се оплиташе.сега за сватбата ще си сложа но в дима стил,поне да съм сигорна че всичко ще е перфектно
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #861 -: юни 16, 2007, 17:27:51 »

ще стскаме палци да тти хареса и да ти хрумнат идейки като я видиш!!!!!! girl_in_love

аз ще си слагам коса и  мисля че дава по голям избор на прическа.Няма защо да е късно.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #862 -: юни 17, 2007, 08:09:02 »

Вчера бях при фризьорката на майка ми, тя ще бъде на сватбата. беше много смешно защото и мама дойде с мен. Тя искаше да съм си къдрици и прихваната отзад, а аз исках да съм с изправена коса и диадема / тиара.След малка дискуси ми напрвиха и двете прически, оказа се че това , което аз искам е по-добре. Момичета, толкова съм доволна от Елена.... yahoo. Боядиса ми коста с цвят много близък до моя естествен, подстрига ми краищата  и след като я изправи, косата имаше страхотен обеми блясък, а като сложихме идиадемата ,направо изглеждаше много красиво. Много съм щастлива , че итова отметнахме  danceg
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #863 -: юни 17, 2007, 12:25:55 »

Miri, радвам се, че си се харесала с прическата и най-вече си доволна от фризьорката  Bravo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #864 -: юни 17, 2007, 13:21:16 »

Miri и аз много се радвам за теб. Според мен едно от най-важните условия да стане прическата точно както ти я искаш, е да се разберете с фризьорката. Ако фризьорката е свястна и разбрана и направи точно това което искаш, няма начин да не се харесаш. Браво!  Bravo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: юни 17, 2007, 14:32:36 »

Мда, въпреки че е от по-старото поколение фризьорка наистина ме разбра какво искам, е мамчето не случайно ходи при нея повече от 25 години
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #866 -: юни 18, 2007, 09:11:46 »

Мда, въпреки че е от по-старото поколение фризьорка наистина ме разбра какво искам, е мамчето не случайно ходи при нея повече от 25 години

браво !!! на фризьорката !!! явно си разбира от работата !!! smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #867 -: юни 18, 2007, 19:59:43 »

Little_Sweet_Didka тази диадемка я свалих от сайта на романтика,нали търсеше с червени камъчета


* d.jpg (18.58 KB, 100x115 - видяно 2243 пъти.)
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #868 -: юни 19, 2007, 16:07:56 »

Ами аз уж имам вече, но ти ме заинтригува, от къде казваш си я свалила?
А иначе и аз мисля да си купя коса за сватбата, само за дължина, моята си е достатъчно гъста. Мисля да е на гребенчета, но още се чудя къде е най-изгодна и качетвена....Казаха ми че в Дима стил била най-качествена. Дали да си я купя или да я взема под наем? какво мислите? Маслинка?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #869 -: юни 19, 2007, 16:18:52 »

ами аз от дима стил ще си слагам за сватбата,но не на щипки.в магама уж слгалаи 50%изкуствена crazy
в джия дават под наем за 50лв.малко е трудно да се направи всякаква прическа ако си на щипки.но не прави грешка като мен да си слагаш коса къде да е само защото е по ниска цената
диадемката е от сайта на романтика
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 94   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines