Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 03:48:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 94   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата?  (Прочетена 482709 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #570 -: април 17, 2007, 08:14:30 »

естествено че не се обиждам *THUMBS*да косата ми ще е със много повече букли,просто на пробната прическа фризьора не ми я прави цялата,а в деня ще е цялата накъдрена и доста по  обемна girl_wink

и ще стане супер !! бих ти препоръчала дълготрайното червило / за да не се изтърка от много целувки/ на impala №123! то е бонбонено розово !! пробвай как ще седи на теб !! имат и тестери !!!!
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #571 -: април 18, 2007, 12:53:06 »

Момичета, имам въпрос, колко време преди сватбата да отида на първа проба за прическа? blush
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #572 -: април 18, 2007, 13:47:21 »

когато искаш !!!! smile  но аз мисля да си взема диадема и евентуално було, за да се видя дали булото няма да ми закрива прическата и как ще го захванем за да няма изненади на сватбения ден, така че аз ще отида месец преди сватбата  !!! smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #573 -: април 18, 2007, 13:52:53 »

когато искаш !!!! smile  но аз мисля да си взема диадема и евентуално було, за да се видя дали булото няма да ми закрива прическата и как ще го захванем за да няма изненади на сватбения ден, така че аз ще отида месец преди сватбата  !!! smile

това  е много добра идея,мила,аз така направих,въпреки че моята пробна прическа беше в ноща преди сватбата danceg
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #574 -: април 18, 2007, 15:32:12 »

Момичета, имам въпрос, колко време преди сватбата да отида на първа проба за прическа? blush

Ели е права, всеки избира дали да има пробна прическа и кога да отиде и да пробва. Моята първа пробна прическа беше 6 мес. преди сватбата, но аз нямах търпение да видя как ще изглежда.
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #575 -: април 19, 2007, 08:48:24 »

Момичета, вчера бях на пробна. Бях си избрала 2 прически-едната с прибрана коса , а другата-частично вдигната. Искаше ми се да пробвам и двата варианта, за да преценя как се харесвам повече. Но... както може би разбирате не стана точно така. Първо ме нави на ролки и ме сложи под каската, после почна да ги развива, но се оказа, че не са изсъхнали - и хайде пак под каската, бръмна ми главата направо Makeup (сигурно час и половина общо). После фризьорката започна да ми обяснява : "ето така тук ще вдигнем, тук така ще направим, ще сложим преса, лак " и т.н., но в крайна сметка само ми показваще в огледалото и аз кимах умно huhhuh.gif Казах й , че искам да фиксира всичко, както ще бъде и тя ми отговори, че то тогава няма да е пробна, а направо ще си е официална прическа и няма да мога да ходя така по улиците. Аз се бях настроила ако е мн. натруфена прическата, да си стоя вкъщи и да видя до вечерта как ще издържи. Снимки, както се досещате нямаше смисъл да правя- дефакто се видях как съм с навита коса и колко ще издържат самите къдрици. Сега се чудя, тази фризьорка много си я харесвам, прави ме винаги както искам, ама сега се разочаровах нещо.   hysteric Ами то аз и вкъщи можех да се накъдря? Цялата работа отне повече от 2 часа и мислим по варианта да ме навие на ролки от вечерта преди сватбата, да спя с тях и на др. сутрин да не губим време - а само да реди прическата? Обаче мно-о-ого неудобно се спи с ролки, аз и без това имам чувството, че вечерта преди ГОЛЕМИЯ ден няма да мигна, а с ролките- съвсем. Вие какво мислите? И още 1 въпрос вие с ролки ли ще се къдрите или с маша (за машата фризьорката каза , че къдрицата стои по-неестествено и е по-нетрайна???)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #576 -: април 19, 2007, 08:58:52 »

ами мила не се притеснявай - наистина това пробна прическа !!! може би е ставало въпрос за парите !!! smile иначе какво и пречи да те направи !!!

колкото до къдриците !!! с ролки стават по обемни , а с маша по кукленско и са доста фиксирани и няма фърчащи косъмчета, лично аз ще искам с маша !!!! за теб ти си преценяш !!!!!

колкото до това , че неудобно с ролки да така е , но ти така или иначе няма да можеш да спиш от вълнение сигурно !!!!  smile smile smile
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #577 -: април 19, 2007, 09:12:17 »

ами мила не се притеснявай - наистина това пробна прическа !!! може би е ставало въпрос за парите !!! smile иначе какво и пречи да те направи !!!

Ели, много просрочихме времето, следващите клиентки започнаха да идват и да чакат и затова май не ме направи докрая.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #578 -: април 19, 2007, 09:32:22 »

ами мила не се притеснявай - наистина това пробна прическа !!! може би е ставало въпрос за парите !!! smile иначе какво и пречи да те направи !!!

Ели, много просрочихме времето, следващите клиентки започнаха да идват и да чакат и затова май не ме направи докрая.
може и това да е причината !!!!! smile  smile
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #579 -: април 19, 2007, 10:56:19 »

Момичета, дайте идея за някой добър фризьор в София? Моят е много добър, но август по принцип не работи - тогава почива. На мен обаче ми трябва да е комбинация със гримьор и да ходят по домовете, защото ритуалната зала е от 11ч и просто няма да имам никакво време да обикалям. В интернет има много обяви, но аз не смея да се доверя така без да знам как работи. smile
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #580 -: април 19, 2007, 11:05:30 »

Благодаря ви момичета Bravo. Ели Атанасова, това е много добра идея. И аз ще взема да направя така -първо да се видя с булото и после по-лесно ще реша каква прическа искам  DANCE. 10х Wink
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #581 -: април 19, 2007, 11:21:09 »

 mary ,аз другата седмича ще ходя при една фризьорка и ако искаш мога да ти дам инфо,ако остана доволна!!!
Активен
mary
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88


a woman in love...


« Отговор #582 -: април 19, 2007, 11:28:21 »

Благодаря ти desislavka, ще ми бъде полезно, но само ако ходи по домовете, защото наистина няма да имам време аз да ходя. smile
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #583 -: април 19, 2007, 12:34:17 »

Момичета,здравей те!Имам молба към вас,ако знае те къде мога да разгледам снимки с прически да ми каже те.Имам идея какво иска-да съм със спусната коса,накъдрена,но до там. Cray
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #584 -: април 19, 2007, 12:37:01 »

Момичета,здравей те!Имам молба към вас,ако знае те къде мога да разгледам снимки с прически да ми каже те.Имам идея какво иска-да съм със спусната коса,накъдрена,но до там. Cray

по-назад в тази тема има доста снимки, а ако не се лъжа и линкове. Успех!!! good
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 94   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines