Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 16:57:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 94   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата?  (Прочетена 502453 пъти)
 
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #75 -: юли 03, 2006, 11:21:53 »

 nea Мммммм... аз съм по дългата коса.... т.е. според мен не дей да я подстригваш....
Да не съжаляваш накрая за деня на сватбата  nea
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #76 -: юли 03, 2006, 14:45:51 »

injbi, наистина изглежда много добре прическата на снимката, но дали няма да стане и по-дълъг вариант? или пък да е начупена леко косата и пак същата прическа...варианти според мен ще се измислят, но недей да си режеш косата  blush
Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 04, 2006, 09:46:45 »

ОК момичета

мисля,че се съгласих с вас, но в такъв случай ще трябва да се оставя в ръцете на някой добър фризьор/ка, за който знам,че резултата ще е  biggrin, а не  shok

Препоръчайте фризьори във Варна ако можее  blush
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #78 -: юли 05, 2006, 11:28:57 »

Hi injbi, както многократно вече съм казвал, колкото по-дълга, толкова по-добре. Приканвам те да нагодиш прическата към косата, а не косата към прическата. Успехи и очаквам да споделиш какво ще направиш.
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #79 -: юли 06, 2006, 12:16:18 »

injbi, аз предимно сама си подстригвам краищата Blush, но съм доволна от услугите на фризьорски салон Нуши good, но те се изместиха и не мога да се сетя къде са сега, в интерес на истината при тях прическа не съм си правила, а само за подстригване, но са много внимателни и големи професионалисти...но и цените им са по-високички  :-#P-(
Активен
milena
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #80 -: юли 07, 2006, 08:05:05 »

az na moita svatba bih s jovo tzvete v kosata hrizantema i be6e mn hubavo izdraja nad 10 4asa savetvam vi sa6toto ne moje da se sravni s nikava imitacia
mladojeneca be6e s jivo roza kapsola na revera sa6to be6e mn efektno
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #81 -: юли 09, 2006, 11:50:36 »

Да ви кажа честно... на мен ми беше жал за цветята, които ще измъчим и затова взехме изкуствени цветчета за всички.... Иначе съм кумувала на сватба с естествени цветчета по реверите... Обаче към края като ги загледах.... клюмнали, изсъхнали.... кофти ми стана. Въпреки, че е много красиво не взех умишлено естествени... blush
Активен
tan4eto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 502



« Отговор #82 -: юли 11, 2006, 21:38:53 »

Колкото по -дълга толкова по - добре, а в косата само перли...
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #83 -: юли 13, 2006, 08:09:46 »

Колкото по -дълга толкова по - добре, а в косата само перли...

Това звучи много красиво give_rose
Момичета от Варна, кажете фризьорски салон...че в Нуши цените са станали beating, а искам малко да намаля косата, че в тия горещини, а и ако не я вържа бебо много й се радва pleasantry
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 13, 2006, 09:25:09 »

аз съм с дълга коса и смятам да използвам услугите на фризьор, и да ви кажа нещо много е хубаво като си с дълга коса да я оставиш пусната но не забравяйте ако сватбата ви е през лятото че ще е доста горещо! Аз затова още не съм си измислила прическата
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #85 -: юли 13, 2006, 13:59:37 »

Мари, ще ти препоръчам моята фризьорка!
Не взема въобще скъпо, понеже е в Трошево, а там клиентелата не е кой знае колко платежоспособна! Но пък тя работи много добре! Много съм доволнаsmile
Казва се Дияна Димова. На ул.Тихомир 24:)
Телефонче ако искаш ще ти дамsmile
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #86 -: юли 13, 2006, 14:02:21 »

Моята сватба беше средата на Май и тогава въпреки, че беше хубаво времето не беше горещо и можех да си позволя да съм с пусната коса на букли  pleasantry По едно време от танците като се поизпотихме ми се изправиха буклите отзаде ...  nea
Но имайте в предвид това наистина! Сега в тея жеги... ако е пусната косата на дали ще се задържи много ако не е фиксирана адски добре... Същото важи и за разтичащия се грим, но няма да се разпространявам по тази тема, че не и е тук мястото:) pardon pleasantry
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 03, 2006, 12:38:45 »

Хей, DIVA, и аз мисля да съм на букли!!!  Wink
Иска ми се да е някаква не претруфена прическа, може би с малко фибички с цветенца и леко прибрана, за да не ми пада и пречи косата и на булки!!!
Вече сме обсъдили моята идея за прическата, а като наближи още повече времето и тя ще ми предложи идеи и ще ми покаже снимки!
Но пробна прическа мисля да не правя! Не искам после да се окаже, че пробната е била по-хубава  sad
Надявам се да не се изправят или развалят, то и моята коса си е много чуплива по принцип, та едва ли ще се развалят! Само ще ги пооформим малко с фризьорката ми!!!  А и моята сватба ще е през септември и се надявам да не е жега като сега  Wink Wink Wink hiphip
« Последна редакция: август 03, 2006, 12:40:45 от Bulechka_TS » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 23, 2006, 10:13:00 »

Някой може ли да ми каже колко излиза една сватбена прическа?
Която не е никак сложна и претенциозна!
« Последна редакция: август 23, 2006, 10:15:00 от Bulechka_TS » Активен
injbi
Любопитен
*
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 28, 2006, 08:23:48 »

Мари, ще ти препоръчам моята фризьорка!
Не взема въобще скъпо, понеже е в Трошево, а там клиентелата не е кой знае колко платежоспособна! Но пък тя работи много добре! Много съм доволна:)
Казва се Дияна Димова. На ул.Тихомир 24:)
Телефонче ако искаш ще ти дам:)

Благодаря ти за това - фризьорката е страшна и въпреки, че не осъществихме прическата, която бях намислила (просто беше толкоз горещо,че само си представих толкоз много коса как ще ми топли и ще ми залепне навсякъде) - съм много доволна


* IM003563.jpg (47.03 KB, 490x370 - видяно 376 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 94   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines