Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 19:03:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 94   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата?  (Прочетена 502492 пъти)
 
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: март 13, 2007, 10:16:24 »

Ели Атанасова  и аз съм изправена пред същата дилема!Дали да съм на кок или част от косата да е пусната!!!Правих си някакви пробни,но нищо немога да реша! cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: март 13, 2007, 10:18:29 »

аз се харесвам и в двата варианта, но моите роднини ме харесват повече с половината коса !!!
но все пак ще видим - нали ще е Юли месец !!  smile smile
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: март 13, 2007, 10:30:30 »

Здравейте на всички
аз съм си харесала тези две прическ.Дано да ми стоят хубаво.Вие аккво ще кажете
Ей,gucci bye ,освен,че сватбите ни са  на една дата,виждам,че имаме и почти еднакъв вкус за прическите girl_wink Аз бях пуснала една подобни малко по-надолу,а след това споделих и че много ми харесва този тип бретон!А това дали нещо ще ни подхожда на нас самите -кой знае?!Затова са пробните прически,нали?!Ей,и да пускате снимки с тях,моляяя Wink


Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: март 13, 2007, 10:40:02 »

ето:
може да се направи и с някакви фуркети и например с по-дълъг бретон да се пусне отпред.Но моята прическа не мръдна цял ден.Много съм доволна!
fiibi_bg ,извинявай,чак сега видях,че си приложила снимките на прическата си заради мен  girl_in_love ,благодаря ти!Виждам какво имаш предвид за бретона-наистина става и с дълга коса,но си е и по-различно,няма как.Била си много хубава булка-естествена и чаровна!И на мен ми харесва пусната коса,но сватбата е точно в разгара на най-горещия месец и ако оставя моята дължина ще умра от горещината Sunshine ,пък сигурно и прическата ще се развали...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: март 13, 2007, 18:27:15 »

Благодаря  Rossistela!Наистина през най-горещите месеци е добре да си с вдигната коса!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: март 14, 2007, 16:59:40 »

Здравейте на всички
аз съм си харесала тези две прическ.Дано да ми стоят хубаво.Вие аккво ще кажете
Ей,gucci bye ,освен,че сватбите ни са  на една дата,виждам,че имаме и почти еднакъв вкус за прическите girl_wink Аз бях пуснала една подобни малко по-надолу,а след това споделих и че много ми харесва този тип бретон!А това дали нещо ще ни подхожда на нас самите -кой знае?!Затова са пробните прически,нали?!Ей,и да пускате снимки с тях,моляяя Wink



Здравей Rossistela при мен проблема с бритона не е толкова фатален защото аз по принцип съм с такъв бретон.Аз на 31 март съм на пробна прическа и обещавам да направя снимки и да ги кача във форума.Ще се радвам да обменим идеи и за други неща около сватбата.Твоята сватба в кой град беше.Ако искаш пиши повече инфо на лично съобщение.
Активен
pinkiwinkiminki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Обичам живота


« Отговор #351 -: март 14, 2007, 19:30:49 »

Какво мислите за удължаване на косата? На мен много ми се иска, но моята любов е твърдо против. И аз съм чувала, че след това много ще пада моята коса, но дали няма вариант да си я слагам когато искам и тка да не пада моята. Имам предвид сама да си слагам и махам, а не да ходя по фризьорски салони. Чували ли сте за нещо подобно? Иска ми се да е естествена.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: март 14, 2007, 19:36:06 »

ТАКЪВ ВАРИЯНТ ДОСЕГА НЕ  БЯХ ЧУВАЛА.
АЗ ЩЕ СИ УДАЛЖАВАМ,НО НЕ САМ РЕШИЛА ОЩЕ КЪДЕ.
ЕДИНСТВЕНО АКО ИСКАШ ДА СИ ПРЕДПАЗИШ КОСАТА Е МОТОДА СЪС ЩИФЧЕТА,НО НЕ Е КОЙ ЗНАЙ КОЛКО ХУБАВО И СЛЕД 2 МЕСЕЦА ТРЯБВА ДА ХОДИШ ДА ТИ ГИ ПОВДИГАТ ЗАЩОТО КОСАТА РАСТЕ И ЗАПОЧВАТ ДА СЕ ВИЖДАТ
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: март 14, 2007, 19:36:56 »

Какво мислите за удължаване на косата? На мен много ми се иска, но моята любов е твърдо против. И аз съм чувала, че след това много ще пада моята коса, но дали няма вариант да си я слагам когато искам и тка да не пада моята. Имам предвид сама да си слагам и махам, а не да ходя по фризьорски салони. Чували ли сте за нещо подобно? Иска ми се да е естествена.
Аз също мислех да си удължавам косата,но се отказах.Не ми се дават 500лв!
Иначе,доколкото знам,има два начина за поставяне-като я шият или с някакви щипчици(така можеш да си ги махаш,когато искаш).Не съм голям спец,затова най-добре питай в някой фризьорски салон!
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: март 14, 2007, 20:45:46 »

Какво мислите за удължаване на косата? На мен много ми се иска, но моята любов е твърдо против. И аз съм чувала, че след това много ще пада моята коса, но дали няма вариант да си я слагам когато искам и тка да не пада моята. Имам предвид сама да си слагам и махам, а не да ходя по фризьорски салони. Чували ли сте за нещо подобно? Иска ми се да е естествена.

Aз съм ходила три години с удължена коса (шиена и с капси) и мога да кажа само похвални неща good. На 3 месеци се прави профилактика която също се заплаща. Не си личи но зависи от косата. Може да и правиш всичко боядисване, сешоар, къдрене...  В момента си права едногодишна почивка и преди сватбата ще си сложа пак. Най-добрата дължина за мен е 45см и мога да ви препоръча салона на Дима Стил.
Активен
pinkiwinkiminki
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16


Обичам живота


« Отговор #355 -: март 14, 2007, 21:33:33 »

Благодаря ви за помощта, а когато ме погледне човек отблизо или ако ме пипне, ще разбере ли, че косата не е моя или няма как да разбере?
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: март 14, 2007, 21:54:35 »

Благодаря ви за помощта, а когато ме погледне човек отблизо или ако ме пипне, ще разбере ли, че косата не е моя или няма как да разбере?

Всичко зависи от косата и това кои ще ти я слага. Ако ти я направат както трябва не си личи, ако те хване някои така подобре за главата няма как да не разбере. Вече във всеки фриз.салон слагат коси на много ниски цени но недейте да се подлъгвате щото може така да загазите чееее.... Плачещо момиче след един месец може да останете без коса и без пари.
един метар хубава коса с дължина 45см излиза 250-300 евро.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #357 -: март 15, 2007, 01:10:16 »

silverarrow, би ли могла да ми дадеш координати на този Жоро от Кемпински, ще съм ти много благодарна.

Ох, съжелявам, но просто нищичко нямам. Може би можеш да отидеш на място  pardon

Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #358 -: март 15, 2007, 01:12:50 »

nelsan как ще си изправяш дълготрайно косата?с какъв метод и колко струва?много ми е любопитно,аз съм с чуплива коса ,нито права,нито къдрава,а много искам да съм силно изправена но пресата всеки ден много гори косъма...

Аз също си изправям косата перманентно - нарича се японско изправяне, но го правя веднъж годишно защото си е химия за косъма. Резултатите са НЕВЕРОЯТНИ, но последния път не случих и съм много ядосана за което. Сега ще чакам да родя и тогава пак - закрепям положението със сешоар засега.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #359 -: март 15, 2007, 14:24:28 »

silverarrow аз бях чела от теб за японското изправяне обаче не съм те питала конкретно, защото показа продукти които мисля че ги няма тук в Бг.А и предположих че се изправяш в щатите нали?
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 94   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines