Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 17:31:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 94   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата?  (Прочетена 502466 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 08, 2007, 09:46:16 »

Рали имам опасението че тая фризьорка щом е толкова нагла едва ли ще ти даде капарото.От друга страна ако влезеш в конфликт с нея е възможно да ти провали прическата или грима.То хората понякога са толкова злобни и завистливи,че  Wink
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #331 -: март 08, 2007, 10:00:29 »

.
nelsan как ще си изправяш дълготрайно косата?с какъв метод и колко струва?много ми е любопитно,аз съм с чуплива коса ,нито права,нито къдрава,а много искам да съм силно изправена но пресата всеки ден много гори косъма...
[/quote]
ами това е нещо като крем което се нанася.използват го при изправяне на негърките.аз бях много скептично настроена и мислех че ефекта ще е като с пресата-мокриш я и чао.обаче след като ми нанесоха крема ме измиха и тя си остана права.наистина е ефектно и издържа според растежа на косата.тук в испания където съм аз е 180евро но продукта е американски

[/quote]
Благодаря ти nelsan,ще трябва да поразпитам и тук...
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #332 -: март 08, 2007, 19:38:34 »

silverarrow, би ли могла да ми дадеш координати на този Жоро от Кемпински, ще съм ти много благодарна.
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #333 -: март 09, 2007, 08:59:18 »

Рали имам опасението че тая фризьорка щом е толкова нагла едва ли ще ти даде капарото.От друга страна ако влезеш в конфликт с нея е възможно да ти провали прическата или грима.То хората понякога са толкова злобни и завистливи,че  Wink

И аз имам такива опасения. Но честно казано - не ме притеснява толкова капарото. При всички положения ще ми е притеснено до самия ден ако разчитам на нея, така че смятам да я сменям. Може и да "изгоря" с капарото, но поне ще съм спокойна. Ще се видя утре с гримьорката, която ми препоръчаха - тя каза че може и прическата да ми направи. Пък после ще пробвам да си взема капарото - и да не успея, ще се постарая да се разчуе  secret Пък то по-лошо от недоволни клиенти, няма май, така че й желая късмет.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: март 09, 2007, 09:03:46 »

Ами да ,по-добре да жертваш капарото,отколкото да се притесняваш до последно! girl_wink
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #335 -: март 09, 2007, 09:22:31 »

така е - просто изтеглих късата клечка. Но подозирам, че има и други "жертви" на такива услуги...това е лошото
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: март 09, 2007, 14:08:13 »

Рали, все пак се надявам всичко да се оправи и да си намериш наистина добра фризьорка!!! good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: март 12, 2007, 07:18:53 »

Аз както си личи по въпроса, който пуснах преди дни съм доста притеснена за фризьорката си. Не заради цената, която вече съм споменала, но заради някакво вътрешно усещане. Тя ще ми прави и грима, но тъй като не сме правили пробен грим, реших да потърся и друг вариант - една позната ми препоръча страхотна гримьорка и реших да ползвам нея за сватбата. Но се обадих на фирзьорката, тя взе че се засегна - попитах дали може от нея само прическата, а друга гримьорка. Тя се засегна и каза, ако така искам - по-добре да ползвам услугите на друг фирзьорски салон. Прозвуча ми като изнудване, защото както вече съм ви разказвала - платих за две пробни прически 36 лв. и съм ксапарирала 40 от общо 150, които ще платя за грим и прическа (+подарък маникюр).
Сега имам съм решила да намеря друг вариант и да си взема капарото. Вие какво ще ме посъветвате?
Рали, ако си решила да си смениш фризьорката, мога да ти препоръчам тази, при която ходя. Аз по принцип съм малко скептичко настроена към фризьорите, но що се отнася до нея, вярвам й на 100 %. Адски е добра и взима мнооооого евтино  smile в салона има и гримьорка, която също е доста добра -не работят в някакъв известен салон, но пък за сметка на това аз съм сигурна, че на моята сватба няма да имам никакъв проблем с прическата (иначе сама ще се гримирам  girl_wink) Ако искаш, пиши на лични, ще ти дам данните й  good
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #338 -: март 12, 2007, 09:40:43 »

Здравейте момичета. Д асе похваля какво успах да свърша в петък и събота. минах на пробен грим при гримьорката, която ми препоръчаха и съм много доволна. Успях да се договоря с фризьорката да ползвам друга гримьорка и тя намали цената. Всичко мина спокойно така че се надявам да няма ексцесии в деня на сватбата. догтоворила съм се с гримьорката ако стане фал с прическата - тя ще ме направи. Това е от мен - сега ми предстои да разреша друг проблем - той не е за тази теза. Става въпрос за мебелите които монтирахме в новата ни къща, по-точно спалнята. Според мен са ни пробутали върнато от някой нощно шкафче, защото има "дребни щети" по него и липсва дръжката. Въобще....БГ
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #339 -: март 12, 2007, 11:44:05 »

Здравейте момичета. Д асе похваля какво успах да свърша в петък и събота. минах на пробен грим при гримьорката, която ми препоръчаха и съм много доволна. Успях да се договоря с фризьорката да ползвам друга гримьорка и тя намали цената. Всичко мина спокойно така че се надявам да няма ексцесии в деня на сватбата. догтоворила съм се с гримьорката ако стане фал с прическата - тя ще ме направи. Това е от мен - сега ми предстои да разреша друг проблем - той не е за тази теза. Става въпрос за мебелите които монтирахме в новата ни къща, по-точно спалнята. Според мен са ни пробутали върнато от някой нощно шкафче, защото има "дребни щети" по него и липсва дръжката. Въобще....БГ

 Браво,Рали!Видя ли,че всичко се нареди!? DANCE Много се радвам за теб,доста нерви изхаби,но се надявам всичко нататък да ти върви по "мед и масло".Не се притеснявай за фризьорката,не вярвам да е толкова злобна,че да ти направи нещо с косата точно в деня на сватбата.Още повече ти казваш,че всичко е минало нормално и сте се разбрали,така че  Bravo .Сега оправете проблема със спалнята и от сега нататък-само хубави неща ви пожелавам!Успех!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: март 12, 2007, 14:03:56 »

Здравейте момичета. Д асе похваля какво успах да свърша в петък и събота. минах на пробен грим при гримьорката, която ми препоръчаха и съм много доволна. Успях да се договоря с фризьорката да ползвам друга гримьорка и тя намали цената. Всичко мина спокойно така че се надявам да няма ексцесии в деня на сватбата. догтоворила съм се с гримьорката ако стане фал с прическата - тя ще ме направи. Това е от мен - сега ми предстои да разреша друг проблем - той не е за тази теза. Става въпрос за мебелите които монтирахме в новата ни къща, по-точно спалнята. Според мен са ни пробутали върнато от някой нощно шкафче, защото има "дребни щети" по него и липсва дръжката. Въобще....БГ

Браво, Рали!!! Bravo Много се радвам, че всичко се е наредило добре!!! Стискам палци и в деня на сватбата да е ОК!!! good good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 12, 2007, 18:03:13 »

Здравейте на всички
аз съм си харесала тези две прическ.Дано да ми стоят хубаво.Вие аккво ще кажете


* pri4-f.jpg (28.59 KB, 328x408 - видяно 356 пъти.)

* pri4eska-f.jpg (33.85 KB, 328x408 - видяно 357 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 12, 2007, 19:24:58 »

Здравейте на всички
аз съм си харесала тези две прическ.Дано да ми стоят хубаво.Вие аккво ще кажете

Много са нежни!!! Curtsey
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 13, 2007, 07:11:33 »

gucci,стоят наистина много стилно  good
Аз съм решила да си направя сешоар и да ми вплетат едни.... камъчета в косата ( такова, които леко отразяват светлината и блестят girl_in_love) иначе е невъзможно да остане каквато и да било прическа на главата ми - толкова е "дива" косата ми  girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: март 13, 2007, 09:46:27 »

много ми харесват тези двете прически, но все още се чудя дали половината ми коса да не е пусната !!!! ще видим на пробната !!!  blum CHEERS
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 94   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines