Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 01, 2024, 01:25:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 94   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата?  (Прочетена 481272 пъти)
 
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #315 -: март 05, 2007, 13:48:51 »

Въпреки, че нещо ми беше изтрита темата - незнам защо, все пак искам да питам за фризьорките - има ли някой да сподели лош опит или съответно да се похвали?
аз да кажа за някои фризьори в София:
моят фаворит от 2 години е Тошко от "Кало" на Плиска!!! good много добър в това,което прави,изслушва и те консултира според твоите претенции,свестен човек-може би най-важното!!!не се стряскайте от външния му вид-гола глава,брадичка,татуировки,пиърсинг,но е много благ човек!  :bravo:и като се вдъхнови да кръцка,аз си заспивам на стола!!! Sleep
моя колежка похвали фризьорката си за сватбата-салон Магдалена,на Левски,веднага след Френската гимназия! аз видях и резултата-много нежен и семпъл кок със страничен път и дълъг бритон! good
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #316 -: март 06, 2007, 01:27:02 »

Моят фризьор за сватбата беше Жоро - работи в салона на Кемпински и взе 100лв за на 5 жени прическите, което според мене с супер! Помолих го да дойде в 7:30 сутринта и беше точен на минута, много свястно момче.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: март 06, 2007, 17:25:22 »

Моят фризьор за сватбата беше Жоро - работи в салона на Кемпински и взе 100лв за на 5 жени прическите, което според мене с супер! Помолих го да дойде в 7:30 сутринта и беше точен на минута, много свястно момче.

Много добра цена бих казала!!! good
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #318 -: март 07, 2007, 09:41:13 »

Аз както си личи по въпроса, който пуснах преди дни съм доста притеснена за фризьорката си. Не заради цената, която вече съм споменала, но заради някакво вътрешно усещане. Тя ще ми прави и грима, но тъй като не сме правили пробен грим, реших да потърся и друг вариант - една позната ми препоръча страхотна гримьорка и реших да ползвам нея за сватбата. Но се обадих на фирзьорката, тя взе че се засегна - попитах дали може от нея само прическата, а друга гримьорка. Тя се засегна и каза, ако така искам - по-добре да ползвам услугите на друг фирзьорски салон. Прозвуча ми като изнудване, защото както вече съм ви разказвала - платих за две пробни прически 36 лв. и съм ксапарирала 40 от общо 150, които ще платя за грим и прическа (+подарък маникюр).
Сега имам съм решила да намеря друг вариант и да си взема капарото. Вие какво ще ме посъветвате?
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: март 07, 2007, 09:53:03 »

тази фризюрка е много нагла Oh my ... при такива цени да се прави на разсърдена.
raly ако ти върни капарото си тарси друг фризюр аз поне така щях да направя good
аиде успех и да разказваш
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: март 07, 2007, 10:01:50 »

тази фризюрка е много нагла Oh my ... при такива цени да се прави на разсърдена.
raly ако ти върни капарото си тарси друг фризюр аз поне така щях да направя good
аиде успех и да разказваш
Напълно съм съгласна!Какво е това нахалство от нейна страна?! Oh my ... Аз не бих рискувала тя да ми прави прическата,защото не се знае колко ти е ядосано и какво може да направи с косата ти! crazy
Дано да успееш да си вземеш паричките и да си намериш по-добра фризьорка!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 07, 2007, 10:33:58 »

тази фризюрка е много нагла Oh my ... при такива цени да се прави на разсърдена.
raly ако ти върни капарото си тарси друг фризюр аз поне така щях да направя good
аиде успех и да разказваш
Напълно съм съгласна!Какво е това нахалство от нейна страна?! Oh my ... Аз не бих рискувала тя да ми прави прическата,защото не се знае колко ти е ядосано и какво може да направи с косата ти! crazy
Дано да успееш да си вземеш паричките и да си намериш по-добра фризьорка!

Да! И аз така мисля!!! Най-добр еще е да си намериш друга!!! Измисли си прична, например й кажи, че една твоя приятелка ще те прави или нещо такова!!! Успех, сртискам палци!!! good
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #322 -: март 07, 2007, 10:49:39 »

мерси за подкрепата момичета, точно от такива съвети имах нужда yahoo. И аз така съм решила да кажа - имам разписка за капарото и смятам да отида да си взема парите, но дори и да не успея, мисля, че ще я сменя- не искам в този най-важен ден да се притеснявам дали няма да ми скапе косата. Мисля да отида с някоя приятелка за кураж - дано ми върне парите все пак, но ще изчакам пробния грим с тази гримьорка - тя каза, че и косата може да ми направи smile Срещата ни е в събота - тъй че в понеделник животи здраве ще съм разрешила проблема. Стискайте палци.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: март 07, 2007, 11:01:38 »

Стискаме, Рали, стискаме, всички налични!!! good good good good
Успех и после да споделиш!!! good
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #324 -: март 07, 2007, 11:06:57 »

 Рали,чета и не мога да повярвам  Oh my ... ,такава наглост!!!Стискам ти палци да ти върне парите и да си намериш по-подходяща фризьорка.Чакам с нетърпение понеделник,за да разкажеш какво е станало.Успех!
Активен
raly
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #325 -: март 07, 2007, 11:41:09 »

незнам само дали ще успея да ги взема, защото за различните услуги нещата са различни. Например в туристическите фирми - до 20 дни преди датата, можеш да вземеш цялото капаро. Незнам за този тип услиги как е? Все пак има месец и половина до сватбата,т.е. достатъчно навреме й казвам....
Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #326 -: март 07, 2007, 12:26:17 »

незнам само дали ще успея да ги взема, защото за различните услуги нещата са различни. Например в туристическите фирми - до 20 дни преди датата, можеш да вземеш цялото капаро. Незнам за този тип услиги как е? Все пак има месец и половина до сватбата,т.е. достатъчно навреме й казвам....

 Това,което си написала ме кара да си мисля,че няма да си първата която иска да и върне парите.100% съм сигурна,то с това отношение...... crazy Така че не се притеснявай-ти си си в правото да се откажеш от услугите и и тя е длъжна да ти възстанови капарото.Успех!
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: март 07, 2007, 13:48:25 »

аз съм с адски ама адски къдрава коса но за моя радост скоро ше ми я изправят за около 6-7 месеца.аз се харесвам повечес вдигната коса но ми се иска да съм с дълга на букли както на повечето прикачени снимки.не смятате ли обаче че когато е пусната рискуваме да се развали по бързо.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #328 -: март 07, 2007, 13:57:54 »

аз съм с адски ама адски къдрава коса но за моя радост скоро ше ми я изправят за около 6-7 месеца.аз се харесвам повечес вдигната коса но ми се иска да съм с дълга на букли както на повечето прикачени снимки.не смятате ли обаче че когато е пусната рискуваме да се развали по бързо.

nelsan как ще си изправяш дълготрайно косата?с какъв метод и колко струва?много ми е любопитно,аз съм с чуплива коса ,нито права,нито къдрава,а много искам да съм силно изправена но пресата всеки ден много гори косъма...
Активен
nelsan
Ентусиаст
**
Публикации: 66


skype-nelivailo


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: март 07, 2007, 14:19:46 »

.[/quote]
nelsan как ще си изправяш дълготрайно косата?с какъв метод и колко струва?много ми е любопитно,аз съм с чуплива коса ,нито права,нито къдрава,а много искам да съм силно изправена но пресата всеки ден много гори косъма...
[/quote]
ами това е нещо като крем което се нанася.използват го при изправяне на негърките.аз бях много скептично настроена и мислех че ефекта ще е като с пресата-мокриш я и чао.обаче след като ми нанесоха крема ме измиха и тя си остана права.наистина е ефектно и издържа според растежа на косата.тук в испания където съм аз е 180евро но продукта е американски
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 94   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines