Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 17:00:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на stefanel 16.05.2010  (Прочетена 24237 пъти)
 
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 20, 2010, 16:48:51 »

Програмата за деня беше доста натоварена.В 11.00 бях на прическа и грим.Там трябваше да дойде и фотографката да ми направи няколко предварителни снимки.Отивам и какво да видя...фризьорът ми го нямаше  Oh my ... Чакахме половин час,през което време вече си правех планове как ще се гримирам сама и ще си правя прическа и тогава той дойде-станало някакво объркване с часовете,а пък и пътува от Поморие.Въпреки всичко трябва да кажа,че този човек беше ВЕЛИКОЛЕПЕН-направи ми страхотни прическа и грим и ми помогна страшно да се отпусна  Bravo
Най-притеснителния момент за мен от цялата сватба беше вземането на булката.Когато чух музиката,когато видях през прозореца как моето момче върви ухилен по пътеката към нас..... badgirl star tease Добре,че не трябваше да правя нищо освен да бъда красива.
В ритуалната зала не беше нищо особено.Най-интересното е,че никой никого не настъпа  smile Самият ритуал не ме развълнува особено.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 20, 2010, 17:10:26 »

Най-вълнуващият и истински момент и изобщо смисълът да се прави сватба за мен е църковният брак.Попът каза страхотни неща,които ме докоснаха и развълнуваха.Не ги запомних всичките,но се надявам да ги има на видеото.Когато излизахме биеха камбани,хвърчаха конфети,духаше вятър,абе лудница.Накрая пуснахме във въздуха цяла връзка с червени балони,които се изгубиха някъде в небето.Следва фотосесия в морската градина,която продължи около час и половина.Много се изтощихме,но дадахме всичко от себе си.Предоставихме възможност на фотографите да си свършат работата по най-добрия начин.Малко,обаче закъсняхме за ресторанта.Дойдохме в 19.30.При влизане ни посрещнаха с родопски гайди,които аз обожавам   Bravo Мина ритуала по захранването,седнахме си по местата и......на мен ми стана лошо-причерня ми,гадеше ми се,абе ужас.Не бях яла два дни.НИКОГА НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА!Притесних се,че ще проваля собствената си сватба.Гледах,обаче да си стоя спокойно на стола и нищо да не си проличи.Добре,че беше моето човече,което ме подкрепяше през цялото време и ме накара да изям меда от захранването  funnytooth Добре,че бяха и кумовете,които са лекари.Кумата ми забърка едно разтворче,което аз изпих наполовина.По-късно вечерта младоженецът изпи другата половина,мислейки го за водка  sarcastic Постепенно се осиферих и купонът започна.До края на вечерта вече бях забравила и всичко мина повече от чудесно.Забавлявахме се много,танцувахме много  Party time.Все още не си усещам някои от пръстите на краката.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 20, 2010, 17:16:38 »

Не съм напълно сигурна какво точно се получи преди да съм гледала диска и снимките,но мисля,че се получи романтичната,нежна и приказна сватба,за която мечтаех  girl_in_love Или поне гостите казаха,че са очаровани  smile
Активен
jeki
Сватбар
***
Публикации: 164


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 20, 2010, 19:12:12 »

stefanel, като чета направо настрахнах и ми се сви стомаха нямам търпени и аз да се чувствам така,било е много хубаво и незабравимо изживяване. smile
Активен
lali
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #109 -: май 21, 2010, 18:29:35 »

stefanel ,много ме разчувства с твоя разказ.Като се знам каква съм ревла,
сигурно ще си разваля грима на сватбата.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 22, 2010, 13:14:40 »

Хей Стеф, супер разказче, много ми хареса! Имали сте няколко запомнящи се момента, определено! Как за малко си щяла да припаднеш, ужас... То от емоции и неядене, голяма беля може да стане, така е. Но съм напълно съгласна с мнението ти за гражданския и църковния брак, наистина не могат да се сравняват. За мен църковният е къде къде по-важен, без него не знам дали бих се чувствала женена въобще. Само не разбрах, защо взимането е било най-притеснителният ти момент, емоционално ли имаш предвид? Аз се чудя кое би било това за мен. Още веднъж, супер разказ, благодаря, че ни въведе за миг в твоя хубав сватбен ден!  smile

P.S. Никога не е късно да го настъпаш!  girl_wink  goody
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 25, 2010, 14:24:46 »

Ariel,за мен наистина най-емоционалния момент беше вземането на булката.Има нещо особено вълнуващо в това да дойдат да те вземат от бащиния ти дом,който ти напускаш,за да започнеш свой живот като възрастен човек  l_bye_girl .Обикновенно това е и особено вълнуващо за родителите.Все ще се намери някой да се разплаче  cray
Също така,това е и момента,в който се виждате за първи път с младоженеца през този ден.Той не е виждал роклята,прическата,грима.Много е вълнуващо  chee и малко притеснително:"Дали ще ме хареса?" Когато моето момче ми вдигна булото,очите му бяха насълзени,макар,че впоследствие той ми каза,че малко се е стреснал от грима  funnytooth мъжете наистина не разбират нищо от тези работи...
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #112 -: май 30, 2010, 13:55:43 »

Stefanel,Честито и от мен!!!Дълъг и щаслив семеен живот!Била си много красива булка!Поздравления!! Bravo
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юни 08, 2010, 22:40:32 »

Момичета,не знам как е при вас,но ние все още изчакваме снимките и видеото  DROWSE
Иначе,за да задоволи любопитството ни фотографката ни даде няколко от професионалните снимки.Но трябва още малко да почакаме,защото има доста снимки-около 1500.Качих в албума малко от тях.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юни 08, 2010, 22:54:32 »

Стеф,с тези снимки само разгаряш любопитството blum Но сте страхотни!
Доколкото помня нашите бяха готови за около 10 дни заедно с видеото.
Доста почаках само за албума.
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юни 14, 2010, 16:23:18 »

Ооох,малко да се похваля.Професионалните ни снимки вече са готови  chee Довечера ще ходим да си ги вземем и ще мога и аз да си напълня галерията.Забавиха се,но се надявам да си струва.Много се вълнувам  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines