Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:30:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на veninceto- 17 април 2010  (Прочетена 13232 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 22, 2010, 04:04:54 »

Миличка, била си една много нежна и красива булка Wink Роклята ти е страхотна smile Пожелавам ви цялото щастие на земята, един дълъг, изпълнен с любов, уважение и разбирателство семеен живот smile и чакаме подробен разказ и много снимки smile
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 24, 2010, 16:57:36 »

Здравейте на всички! :)Mного от вас ме помолиха да разкажа подробно за сватбата и понеже днес и утре почивам а мъжа ми тръгна още сутринта рано рано за риба   fool (да ви се „похваля”,че с голяма част от паричките,които си събрахме от сватбата мъжа ми си купи вече нови въдици и рибарски неща понеже е заклет рибар и обича да ходи за риба повече от всичко и в главата му плуват все големи риби) та аз цял ден съм свободна и имам време да ви попиша и поразкажа по-подробно как премина нашата сватба на 17 април в Събота. smile Станах в 6.30 (колко съм спала преди това -само аз си знам ) 7.30 имах час при фризьорката ,която доста се постара и мисля косата ми се получи доста сполучлива  Makeup В 11.00 вече бях в нас ,Надя момичето, което се погрижи за моя грим и нокти (които специално помолих фотографа да заснеме и след като са готови снимките ще ги споделя и с вас ) След това настъпи голямата лудница ... приятелките започнаха да ми помагат да се обличам ,през това време къщата се пълнеше с гости от всякъде и мен паниката ме обземаше много стабилно  angry ,дори от бързане ,за да си сложа гланца в чантичката така съм я дръпнала ,че връвчицата и се изниза и всичко се разпиля  cray Наистина съм много благодарна на момичетата ,които бяха при мен в стаята едната ми оправяше роклята ,друга нанизваше с безопасна игла връзката на чантата...бяха като малки работливи пчелички  heart !Времето мина така бързо ,че докато се усетя вече чух музиката и едва ли ще успея да ви опиша какво се случваше в корема ми от вълнение ... !14.30 Панко вече беше в нас и ожесточено се бореше да отвори вратата  ,която беше добре укрепена и трудно можеше да се премине все пак никой не ме даваше лесно  hunter А аз седях и си го чаках... най-сетне вече беше при мен и се започна Великото Търсене за Обувката ( а тя беше завързана за единия ми крак под роклята ),както и да е намери я !Уж я бях взимала по "ГОЛЯМА" да се изръси повечко ,за да запълни празнотата и обувката да ми бъде по мярка ,а то какво стана размина се само с 9 лв  и ми вика:"Криза е ..!" После отидохме в хола за наздравица и видеото снима, всички готови и аз си поглеждам в чашата , Панко не се съобразил налял във всяка чаша уиски , а аз изобщо не пия и уиски и не го обичам bad ,но си викам сега няма всички мен да чакат и си казах ,че ще глътна малко само за наздравицата ,така и стана пийнах съвсем малко и тръгнах да си я оставям на масата ,но такова напрежение е било ,че само се усетих как се връщам взимам си чашата и я удрям на екс  blum и след това усетих едно такова затопляне от корема...(Панко цяла седмица сега ме е спукал от базици с тва уиски)...
Тръгнахме да излизаме ,татко ме поведе по стълбите надолу и все едно като по приказките изведнъж дъждът спря (а до преди това бая си валеше даже беше наваляло кумовете и младоженеца ,на мен ми се размина) калта обаче не прости на роклята ми ...но и до последно си ръмеше и ту валеше ту спираше.
Тръгнахме към Дома ,преди това си направихме една хубава фотосесия,дори така сме се заплеснали в снимките ,че жената от дома излезна да ни покани да влезнем понеже закъснявахме и ми стана малко неудобно ,вкараха ни в стаичката за размисъл с кумовете ...мислихме ,мислихме и го измислихме : ВЗИМАМЕ СЕ ! В ритуалната зала всичко мина наред нямаше този път никакви издънки smile
После тръгнахме към църквата фотографа и оператора не ни изпускаха за секунда въпреки,че от сутринта ги валя дъжда и случиха на гадно време  Bravo , даже Панко по едно време ме сръчка и вика :"Абе те са страхотни ,много са добри !!! Пред църквата решихме да си направим още една фотосесия понеже имаше време ,но попа явно искаше да притупа нещата и започна да дава зор ... аз се ядосах малко понеже и аз и Панко сме точни и искаме и с нас да се отнасят така ,имаше цели 10 мин преди уговорения час и изобщо не обърнах внимание на попа, той явно малко се разсърди ,но ние си бяхме с правото !Църковната церемония си беше церемония като церемония ,вече и пред БОГ бяхме казали "ДА" !
« Последна редакция: април 24, 2010, 17:30:34 от veninceto » Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 24, 2010, 17:00:26 »

Тръгнахме за ресторант ГЛОБУС и още с пристигането ни започнаха проблемите и до като чакахме да ни посрещнат умрях от студ в коридора  GROAN първо нямаше номерация на масите (а това бяхме уточнявали сумати пъти) от там се получаваха и разминаване на гостите и местата им ,наложи се да чакаме навън на студа ,а гостите прави ,Панко полудя аз също нещата се забавиха с поне 20 мин ,накрая обаче нещата се  наредиха ,нали са казали всяко зло за добро ...нашето добро в ресторанта беше невероятния ни ди джей на сватбата ди джей Aлекси и до като го чакахме изнервени в коридорчето от това което се случваше вътре с гостите и Панко го извика и му каза давай Алекси,опрявай ни настроението! Спомням си,че ни посрещна с музика на кларинет (изненада Панко,защото знаеше че освен да ходи за риба обожава да слуша народна музика и по-специално кларинет и много държеше даже на музикантите да има кларинет а не гайда) гостите ни се радваха, голямо шоу още от началото и изобщо беше много забавно и DJ-я се постара още с посрещането да ни зареди само с положителни емоции,но въпреки това аз лично си бях доста притеснена до като не ме заляха с суперлативи и чак се изчервих biggrin. Нашия любим кум Наско също ни разчуства с речта си и след него диджея ни покани на първия сватбен танц (който аз до последно незнаех,беше изненада от Панко)  Песента беше на Майкъл Болтън- Когато мъж обича жена, наистина уникална  heart  ( http://vbox7.com/play:1302350a ) а диджея ни говореше само хубави работи и ни разчуства още повече и вече се поотпуснахме, след това и с кумувете танцувахме. Искам да ви дам един съвет от сърце! избирайте добре ди джей за сватбата, защото наистина от него зависи всичко в ресторанта ,ако човека си знае от работата и му се отдава както е нашия диджей ,каквито и гафове и обърквации да е имало преди това ,всичко може да се нареди както стана и при нас !Искам също да кажа ,че като се абстрахирам от объркването с масите ,персонала на заведението и обслужването бяха добри  smile Като цяло имаше много емоции,много хубава и весела музика на които всички играха, любими моменти са ми танца на Наско-Кума с кючекинята бяха страхотни (даже си имаме и клипчета направени от приятели и снощи като си ги гледахме се спукахме от смях ,интересен беше и момента с ръченицата когато шаферите тръгнаха да поднасят Пилето И Тортата ,поне на снимките ще видите колко красиви бяха защото още в самото начало леко пийналата шаферка в стремежа си да подлъже кума ,изпусна цялото пиле и от него не остана нищо  angry тя малко се притесни ,но си продължи с танците  и тук сигурно ще ме попитате:" ама на следващата кумска вечер без пиле какво правихте ?" И аз веднага ще ви кажа  good отидохме до Аладин и взехме едно пиле на грил  pardon нямаше друг вариант smile
Вечерта в ресоранта беше изпълнена с много танци и забавление ,беше нещо незабравимо!! След като свърши сватбата към 12 и нещо нямахме много сили,но исках да ходим в мойто заведение, но понеже DJ Алекси беше зает на следващия ден и не се съгласи да се прехвърлим там а бяхме обещали на приятелите ,че ще ходим на бар и въпреки умората ходихме  в Папараци дори и за малко smile и тъй като всички помолихте за подробен разказ ще си позволя да разкажа и за последната част, а именно първата брачна НоЩ  heart Имахме подарък от ресторанта -стая в хотел Глобус Girl_hide и от тук е интересното влизаме ние приветливо тръгваме да отваряме прозореца и ..... каква гледка мислите имаше пред нас ...  Имаше ЗИД  GROAN pardon решихме след това да лягаме все пак е първата брачна нощ трябва да бъде изживяна подобаващо и какво става  angry лягаме и леглото ужас скърца започва да издава такива ужасни звуци  NO , че човек би се изпалшил беше ни страх и срам първите 5 мин даже да се обърнем понеже стаята беше точно до рецепцията ,но в крайна сметка сметнахме ,че това е нашата вечер и нито зит вместо прозорец ,нито скърцащото легло биха ни развалили кефа  blum Давай и секс до 7 сутринта,после малко спахме и към 11 някъде като станахме направо ЧЕРТА! biggrin

« Последна редакция: април 24, 2010, 17:32:08 от veninceto » Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 24, 2010, 17:21:21 »

Та така момичета не ми се събра сватбата в един коментар и го надробих на 2-3 едва ли можеше да съм по -подробна надявам се не съм ви отекчила . Всичко беше много много хубаво и въпреки гадното време и дъжда си прекарахме много добре. опитах се за ви пресъздам всичко което си спомням но е и трудно да го пишеш по-лесно ми е да го говоря ,а да си призная искам да си гледам и сватбата на диска за да видя всъщност какво се е случвало и да си видя физиономията ,защото е такава неописуема емоция ,само човек ,който я е изпитал би ме разбрал. Който се интересува от нещо друго да ме пита и пише,като имам време или почивни дни и се сещам ще ви отговарям че сега покрай абитуриенските  няма да стане,защото ще имаме повече работа и балове. Ще ставам,че доста съм се оляла в писането а по-късно ще излизам с приятелките,че Панко ще си дойде от риба чак утре. Мен ме улови вече доста здраво smile  heart
До скоро!!! smile
« Последна редакция: април 24, 2010, 17:33:47 от veninceto » Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #34 -: април 27, 2010, 12:20:43 »

Ехеееееее veninceto  Bravo страхотна сватба, въпреки времето (тъкмо ще ви върви по вода  girl_wink) и тук там където са те поядосвали  smile Много сте били готини и двамата, ти накрая май си сменила тоалета или така ми се стори на някоя от снимките  smile  Планирате ли меден месец или сте го оставили за по натам ? Много щастлив семеен живот ти желая и много късмет и любов да ти донесе новата фамилия  goody
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 19, 2010, 18:12:50 »

Момичета да ви се похваля.  :PВзехме си преди седмица и снимките и албума и диска. Много сме доволни всичко наистина е уникално.  *YAHOO*Въпреки дъжда, който валя в деня на нашата сватба успяхме да си направим и малка фотосесия. Имаме страшно много снимки над 700 са и един специален сватбен албум - книга много красива heart. Голям зор видях с снимките до като ги смаля и кача тук една по една ги правих и преди малко Панко се прибра от работа и като му казах, щеше да ме застреля. blush Имало програма, която ги правила автоматично всичките по-малки ама аз от къде да знам една по една се измъчих повече от два часа и ми писна. По нататък ще кача още.  smile
Благодарихме на хората, които работиха за нас! Заслужиха си парите! Видеото пък е просто мноооого якооо! yahoo Благодаря на всички Ви за милите думи още веднъж give_rose give_rose give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 19, 2010, 18:30:30 »

veninceto страхотни сватба,страхотни снимки,много щастливи,усмихнати и обичащи се младоженци.БРАВО! Bravo Страхотни сте и имате невероятно излъчване. give_rose
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 02, 2010, 11:35:17 »

 veninceto била си прекрасна булка  give_rose а и малката ви шаферка е като малка кукличка  smile girl_wink girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 03, 2010, 12:58:57 »

veninceto, такъв красив петел да направят за кума и да го изпуснат  beating Яд ме хвана.

Изглеждаш малко притеснена в началото. Или се лъжа? По предните снимки не го видах, но тук така мис е стори някак blush
А младоженецът е много артистичен и определено ме развесели с позите и физиономиите на няколко снимки  Bravo

Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 04, 2010, 22:48:32 »

veninceto, такъв красив петел да направят за кума и да го изпуснат  beating Яд ме хвана.

Изглеждаш малко притеснена в началото. Или се лъжа? По предните снимки не го видах, но тук така мис е стори някак blush
А младоженецът е много артистичен и определено ме развесели с позите и физиономиите на няколко снимки  Bravo


lionelsa, личи си че съм малко притеснена в началото  Girl_hide времето беше гадно, валеше дъжд и ни поизнерви повлия на настроението ми и в ресторанта имахме проблеми с настаняването на гостите още преди посрещането,но след като започна всичко и си седнахме по масите се успокоих и ударих едно малко  blum хаха и се отпуснах. а Панко да,много артестичен и се кефише на приказките на диджея приемаше всичко с голяма радост ама то и аз. хубаво си беше и весело всичко въпреки мрачния ден. ходи ми се пак на сватбаааа и искам да съм булка  yahoo след две седмици сме на сватба на една моя приятелка,която беше на сватбата та пак ще е голям купон само,че тоя път ние ще сме просто гости . danceg blum
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 09, 2010, 10:24:58 »

И аз обичам да ходя на сватби, но с тази разлика, че не искам да е моята  funnytooth

Дано сватбената еуфория ви държи още дълго. give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines