Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:47:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mimito_83-19.09.2009г.  (Прочетена 37310 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 18, 2009, 12:05:13 »

Ехо, как мина партито, къде е разказа, а може и малко снимчици, но сигурно сега ти е натоварено с подледните детайли, затова няма да се сърдя tease
Искам да ти пожелая една незабравима и изпълнена с хубави емоции сватба. Усмихвай се много и незабравяй, че това е твоя Ден Wink
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 18, 2009, 12:50:23 »

Мимеее,хайде не остана smile Като гледам - справила си се чудесно със всичко. И най-вече всичко си свършила няколко дена преди сватбата,а не като мене в последния момент. Пожелавам ти един много слънчев и усмихнат ден,каквато си ти! Да мине без никакви гафове и наистина да се отпуснеш и забавляваш максимално! give_rose
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 18, 2009, 22:48:00 »

 

 Здравейте милички,

аз...вече съм се настанила в леглото за съжаление сама..и малко ми е криво че съм без любимото...до сега не сме се разделяли така и и еее супер гадно единствената мисъл която ме крепи в настроение е че от утре вече ще сме официално пред закона и пред бог едно цяло..!


Сега да ви разкажа за моминското...лелеееееееееееее лудница беше!!! Уникално!!!



Първо през деня купих едни перушини в розово за аксесоар като шалчета, макар че до подледно не знаех къде ще се ходи и отделно купих за момичетата магнитчета за хладилник от две гушнати мечета на които пише Friends Forever или обратното smile сложих ги в малки розови кутийки и се качих на колата и тръгнах към кумата ми както се бяхме уговорили. Тя като разбра че съм с колата малко се ошашави...все да ми задава някакви страни въпроси от рода..колата ти имали застраховка което за ммент ме накара да се позамисля на къде съм тръгнала... Та....

Стигам аз при нея и там са още 3-4 от момичетата...изведнъж ми казаха да не задавам много въпроси и ми завързаха очите...и ми сложиха нещо на косата...а на всичкото отгоре кумата ми се качи да ми кара колата а тя мрази да кара и на друго особено различно от нейния абтомобил направо си беше шокиращо!!! Нямах идея на къде сме тръгнали...пътуваме си пътуваме си...излизаме от колата усещам как хората ни коментират, даже чух как ни снимат усещах много свелини и лампи, после минахме през врата която се въртеше та тогава ми хрумна идеята че сме в хотел. Качихме се в асансиор ...и се качихме доста на високо понеже се задържахме доста в него...

Влизам аз в стаята оказа се хотелска , развързаха ми очите а вече се чуваше лудо викане и цирикане...отварям аз и какво да видя..най близките ми приятрелки към 15 на брой естествено в дрес код черно бяло нахилени до уши чакат моята реакция. При което започвам да се оглеЖДАМ...миличките бяха се постарали много. А като се погледнах в огледалото разбрах какво всъщност ми закачаха на косата..беши мини воал...почти си бях булка! Беше уникааално изживяване!  Бяхме всъщност на последния етаж на хотел метрополитан, в пентхаус апартамент..сигурно беше 150кв...огромен хол със спалня..към самата спалня джакузи уникално готино, вътре всичко беше много стилно, изчистено и все пак изглждаше тежкарско. Купона продалжи нчколко часа с пиене и ядене, имаше и рум сървиз които носеха манжарето иии още един подарък имах от мацките, донесоха ни бял и черен фонтан от шоколад, не точно фонтан но в тази идеия даже по ухбаво със плата от плодове, ягоди, пъпеш и т.н както и бисиквитки и шишчета за да си топим в слАдкото изкушение! Ох беше уникално! Оказа се че апартамента е резервиран не само за партито ами и за нас с милото след края на вечерта. Която продължи в гранд де лукс и пак супер весело! Прибрахме се с приятелят ми към 4 и си легнахме по светло Wink ... и днес едва се видяхме! Хвърчим на пред на зад цял ден уж всичко сме свършили ама не.... още колко неща изникват на края!

Спирам да пиша че реално вече е 19ти и ми остават само няколко часа за сън!


Благодаря на всички за огромната помощ и подкрипа през цялото това време!!!


Целувки


П.С извинявамсе за грешките ама съм с една ноктопластика и е ужасно на клавиатурата с тях!
« Последна редакция: септември 18, 2009, 22:55:52 от mimito_83 » Активен
Cvetomira_82
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #48 -: септември 19, 2009, 08:11:02 »

Лелеее, партито е било страхотно  judges
Пожелавам ти днес много усмивки и горчивоооо  girl_in_love
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: септември 19, 2009, 08:23:25 »

Мило семейство,
Желая ви много любов, за да е пълноценен животът ви!
Достатъчно изпитания, за да ви поддържат силни!
Много приятни изненади, за да се запази тръпката!
Достатъчно добри приятели, за да ви дават спокойствие и подкрепа!
Решителност, за да бъде всеки следващ ден от семейния ви живот по-хубав от предишния!
Честито!
Бъдете щастливи!
И да ви е много ГОРЧИВО тази нощ!


Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 19, 2009, 08:33:27 »

                                              Честита  Сватбаааа! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
    Мило Семейство бъдете най-веселите,най-щастливите,добри и нежни,най-красивите!Бъдете най-      внимателните,най-любимите,реални,обаятелни,най-неповторимите!Бъдете добри и строги  и слаби и силни!Нека се сбъдне всичко,за което мечтаете сега!Пазете винаги Вярата,Надеждата и нея,Мъдростта!


                 
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 19, 2009, 08:56:28 »

честита сватба!  give_rose  нека любовта е винаги с вас, както е днес в големия ден!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 19, 2009, 10:22:12 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 20, 2009, 20:25:56 »

Party time Честита сватба Party time
Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега! give_rose
Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!! wedding
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 20, 2009, 21:15:25 »

Рамо до рамо, ръце в ръце, сърце до сърце
нека винаги да е така до края на света!
С руйно вино и със звън на чаши Ви пожелавам радост и младост,
здраве и щастие, любов и деца!
Честито!
[/color]
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 21, 2009, 10:39:29 »

Честито мило семейство. Желая ви безмерно щастие и любов. Нека помежду ви винаги има разбирателство и толерантност. И едно горчивооооооо от мен.
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 21, 2009, 11:08:15 »

 Много на бързо да се впиша че ни чакат много задачи и заминаваме за 10 дни за Гърция......Благодаря Ви милички за хубавите пожелания страхотни сте! smile


Сватбата ни беше вълшебна, няма да ми стигнат няколко часа да ви разкажа а много ми се иска.
Всичко стана по хубаво от както го бях планувала даже не си го представях толкова красиво. А Рали се справи чудно с букетите и украсата в ресторанта!!! Чакаме снимки още от фотографа, нямам вече търпение да ги видя особенно арт фотосесията която со направихме в парка на семинарията. Мното щури снимки трябва да станат.

Сега на бързо ще пусна няколко и изчезвам че ме чакат много задачи. Ако ми остане повече време ще седна да напиша всичко с подробности.

Много целувки и благодарности на всички!!!





* ritualnata.jpg (60.42 KB, 604x401 - видяно 376 пъти.)
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 21, 2009, 11:10:23 »

Първата ни целувка


* firstkiss.jpg (58.82 KB, 604x401 - видяно 356 пъти.)
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 21, 2009, 11:11:10 »

Църквата


* mimi i gendo.jpg (44.74 KB, 401x604 - видяно 338 пъти.)
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 21, 2009, 11:11:57 »

шаферки и кумове


* shaferki.jpg (65.54 KB, 604x401 - видяно 438 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines