Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 11:25:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mimito_83-19.09.2009г.  (Прочетена 37315 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 20, 2009, 22:45:00 »

Ехеее mimito_83 браво за интересния предбрачен договор! Bravo Изчетох го на един дъх с много интерес и съм се смяла от сърце! heart  pardon
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 20, 2009, 22:48:52 »

Радвам се че не само на мен ми харесва..чета го много често и всеки път е като за първи. За съжаление милото няма да го подписва хихих!
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 22, 2009, 09:34:00 »

Момичета,нещо не мога да намеря хубави бонбони-късметчета за хвърляне. Ходих до aegean paradise като очаквах да има много избор но ми показаха само 3 и то нищо впечатляващо. Някой да знае къде мога да открия?
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 24, 2009, 23:13:57 »

мимито , честита темичка и от мен  smile Предбрачния ви договор е перфектен , направо се замислих да си го извадя и да накарам милото да го подпише  :hurrah:За съжаление не мога да ти помогна с въпроса за късметчетата понеже не съм от София но пък защо не пробваш да си ги направиш сама.Вкарай малко фантазия и ще видиш , че ще станат чудесни.Желая ти успех с другите приготовления  girl_wink
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 25, 2009, 15:52:04 »

Миме, честита темичка! Бързо и успешно завършване на приготовленията! А щом си имаш помощничка значи всичко ще е наред. Дрешките ви са страхотни! Мисля си ,че точно това е твоята рокля. Като принцеса ще си.
 За късметчета - аз реших ,че мога да се справя с тях и сама. Но съм засичала по сватбените магазини много. Последните дни обикалях булчинските магазини по Пиротска ,за ей такива довършителни неща. Там дори ако им кажеш какво искаш и ще ти го направят. Имаш време затова отиди до Мънисто. Там има интересни неща,но чакането е голямо - 15 работни дни.
 Хайде,разкажи ни още - до къде си стигнала?
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 26, 2009, 11:13:45 »

Благодаря Силве. Разгледах албума ви .. просто сте прекрасни и украсата и всичко изглежда много красиво поздравления.

Ние днес ще ходим да си избираме сватбената торта, имаме още много неща за правене а време не остана. Ще пиша по късно с подробности.

Късметчетата ги поръчвам от един сайт защото там май най ми харесаха и ще ми направят модел който аз искам, тия дни ще ми пуснат мостра по пощата и ще ви я покажа.
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 27, 2009, 08:32:07 »

Добро утро лейдис,

да ви споделя вчерашните ми впечатления от търсенето на торта. Ходихме до Азалия, Скайлайн, 100гр сладки, Лагуна и 2те фукли и от изброените на външен вид най ни харесаха в 100 грама и 2те фукли, но в 100 гр ни показаха каталог с 10 модела и за това май ще се спрем на 2те фукли. Разгледахме над 200 модела и мога да кажа че изглеждаха страхотно. В Азалия и скайлайн не ме впечатлиха изобщо, а в лагуна на мен лично ми се видяха прекалено претрупани но пък ми се струва че от всички те са най вкусни. И така с тортите, последно се спряхме на една в двете фукли само ще сменим малко цветовете иначе на всякаде ни казаха че срока за поръчка е 10 дена така че се успокоих smile

Едно от най важните неща които ни предстоят са уроците по танци. С милото ще ходим заедно до ни измислят стъпките за първия танц че да не се въртим в кръг и да се клатим като патета но това в началото на септември, ох... и хората аз само право мога а предполагам че ще има поне още 2-3 пък искам да съм дейна и да участвам на всякаде така че ще трябва да хвана някой да ме понаучи и на това.

Днес ще отида до магазина от който си взех роклята че още нямам воал и обувки и дано да си харесам че да приключвам и с този въпрос. Ще си пробвам пак роклята smile

Една приятелка ме посаветва за самия ден да наемем кетъринг за вкъщи, приготвяли много красиви плата носели всичко и цялата лудница по купуването на храна и подреждането отпада, което за нас е идеално защото в нас се прескачаме в 2 стаи и си представям какво ще стане за това трябва да намеря такава фирма а нямам идея къде да търся.

Нямаме още медицински.
Трябва да изпратя лист със любими песни на DJ-а и някой от хората които ще поздравяваме. Решили сме да поздравим родителите с песните от техния първи танц от сватбите им.
И свещи нямаме и никъде не съм харесала още.
Също така трябва да изработя номерца за масите и да купя държачи за тях.
И още куп дребошлъци...

Та така вървят нещата с нашата организация!

Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 27, 2009, 16:18:32 »

 Честита темичка!  girl_in_love
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 27, 2009, 16:27:40 »

Честита темичка, супер се смях на даговора, хитро Bravo
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 28, 2009, 08:05:13 »

Момичета да питам някой ако е чувал...

... какво е това шампанско за наричане? Някакъв ритуал ли е и от кой се прави?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 03, 2009, 12:39:12 »

Примет и честита темичка........... хайде споделяй последните финални вълнения  Girl_hide
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 05, 2009, 09:49:06 »

Не останаааааа... точно след две седмици по същото време ще започне и нашия голям ден!


Ние сега сме на вълна танци. С приятеля ми ходим на уроци и е не само забавно и разтоварващо, но и малко спорт преди сватбата няма да ни е никак излишен. Голяма емоция е, малко не мога аз да запомня хореографията и кое след кое следва но давам всичко от себе си и на 19ти трябва да изиграем страхотно парвия ни танц.

Почти сме готови ние, останаха медицинските, ритуална чаша за църквата и да избера няколко подноса за късметчетата и бонбонки за черпене след ритуала.

Утре съм на пробна прическа и грим, а другата седмица е последната проба на роклята. То тя си е принципно  готова но трябва да се подкаси и аз все чакам последния момент, че ако нещо си променя килограмите да стесняваме... но уви нещо не мърда стрелката на кантара!!!

Аз имах големи премеждия с избирането на рокля. Като харесах един модел на Маги Сотеро и край..реших че това е модела на моята рокля. Но тъй като в БГ нямат магазини отидах в Гърция- най близкото място където имат магазини на тази дизайнерка, но и там я нямаше същата и толкова се разочаровах. Избрах си друга, дори я капарирахме.. на сутринта обаче се събудих с ужасно главоболие и свит стомах. Бях сигурна че не я искам вече. От там едни премеждия с магазина, естествено не искаха да връщат капаро та на края се съгласиха да заменим сумата с ритуални чаши и подаръчета за гостите.

В БГ обиколих доста магазини и все нищо не харесвах, на края в Романтика ми казаха че ще ми ушият модела който искам. Това се случва преди 4ри месеца. Много държах роклята да е готова в началото на август за да имам време поне ако нещо не е както трябва да имам време за план В, и от там ме увериха че роклята ще е готова след месец и половина и да не се притеснявам...да ама не! Минаха повече от 2 месеца а от Романика още не ми бяха звъннали за първа проба..100 пъти им звънях и само ме въртяха. Мести ли си ателието ни знам си какво... а вече е август! Поразпитах тук там и се оказа че булките които познавам и са поръчвали рокрите си от там са изпитали същото и те. Даже на едната ми приятелка роклята е пристигнала в деня на сватбата 2 часа преди да дойдат да я вземат от тях. И като чух това...тотално ми прилоша..а и там 700 лв капаро съм дала. То не беше звънене не беше чудо..от Романтика ме уверяват че ще имам рокря на 19ти ама как да се успокоя..едва спях вечер. Много им бях ядосана, на края им отказах поръчката. Сега чакам да ми възстановят капарото защото всичко е по тяхна вина и не си спазиха сроковете. Уж нямя проблем с това..съгласиха се..ама да видим.

От там едно лудо обикаляне за рокля, исках да намеря готова и да знам как изглежа, как ми стои, и т.н ... и няма е нямя.. Случяйно отидох до М тейлър и то за да гледам обувките очаквах че роклите ще са цифри...но всъщност се оказа че дори са по ниски от тези в Романтика. Естествено модела който търся аз го намаха...но мернах една рокля която беше толкова красива..нямаше да я меря беше коренно различно от това как се виждах аз. Но все пак жената в магазина която беше изключително мила и любезна ме убеди да я пробвам, а и при тях го нямя това 50лв на проба както в романтика. Та така...намерих роклята!!! Истината че е противоположния модел на това което търсех но пък в крайна сметка се харесах. А и имах нужда да се успокоя и да не го мисля повоече..че бях станала толкова изнервена и не знам как ме истърпяха близките ми. До тук с роклята..бая се отплеснах!

А иначе все имам усещянето че съм забравила да свърша нещо много важно... и мисля мисля ама не се сещам за нищо! Но така като чета и при другите момичета е същото положението и се успокоявам smile



Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 05, 2009, 10:36:48 »

Честита тема и от мен Миме, че вярно не остана. Виждам, че подготовката върви с пълна сила, нямам търпение да видя крайния резултат Wink Договора е  judges жалко, го виждам късно sarcastic
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 05, 2009, 17:00:04 »

Момичета не знам при вас как е, но ние правим последни отчети на гостите и от 215 човека още от самото начало сигурни 2 седмеце преди сватбата ни отказаха доста и сега сме точно 150 sad

А избрахме ресторанта най-вече заради капацитета...Дано да няма други отпаднали!! Много ми е гадно.



А иначе днес отметнах още няколко задачки. Купих бокал за църквата, сигурно е най масовата чаша за този ритуал но така и не харесах нищо друго. Поръчах кошнички за шаферките и кумата, и украса за чашите, шампанското и свещите..но чак на 17ти ще са готови.


Такива са ни чашите, само че ще са с друга украса.



* komplekt.jpg (48.78 KB, 244x325 - видяно 3028 пъти.)
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 07, 2009, 00:26:19 »

Да отметна още една задача от днес..

Ето я и пробната прическа, не съм 100% сигурна за косата.. Но се разбрахме че кадриците трябва да стоят не толкова стегнати и от зад мисля да си сложа живо цветле, но да видим имам още малко време да мисля Wink

Грима много ми хареса.

А и в салона бяха големи сладури! Принципно не издържам на такива места но днес стоях повече от 2 часа и беше растоварващо и много приятно. Дано и на големия ден да ми действат така!





* photo.jpg (47.21 KB, 480x640 - видяно 339 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines