Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 06:14:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mimito_83-19.09.2009г.  (Прочетена 37223 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« -: август 20, 2009, 10:52:15 »

Честита темичка миличка! @}->--Очакваме да споделиш емоцията си от оставащите дни до големия ден с нас!До къде стигна с подготовката?
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 20, 2009, 11:16:01 »

Ехеее много благодаря  chee  Не очаквах да имам собствена тема понеже не съм много активна, но пък се ровя минимум по 3-4 часа във форума, и без него ( вас ) може би нямаше да съм свършила и половината от нещата до сега.

Та.. големия ден е на 19 09 2009. И се започва от 3:20 и дай боже да продължи весело до зори!
Запазили сме ритуалната зала в Красно село, семинарията и ресторант Лебед и по важните неща като фотото и видеото. Украсата в ресторанта ще прави Рали ( ralichka__) с която се запознахме тук и съм много доволна защото вчера бяхме в Лебеда с част от материалите и идеите и мисля че ще стане една малка приказка.  danceg




Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2009, 11:29:10 »

Честита темичка МИМИ- хайде разказвай и показвай give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 20, 2009, 11:32:20 »

Мими, честита темичка. Очаквам да я напълниш с много красоти. give_rose
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 20, 2009, 12:25:49 »

Ами..ще сме 200 човека на които успяхме да раздадем покани само 4ма останаха но те са информирани  Wink
Ще имаме 4 големи шаферки и една мъничка, и милото ще има същата бройка само че шафери.

Той е почти готов само обувки трябва да си вземе, а костюма си го купи от Германия. При мен е по сложно, аз за сега имам само роклята без воал,обуви и бельото. Не сме се снимали облечени, но мога да ви покажа снимки на нещата от каталозите.

И халки сме си взели, дори ни ги дадоха в много красива кутийка и даже няма да има нужда да си взема възглавничка за тях само трябва да намеря къде да ги гравират.

Нямаме си още торта но концепцията я имам..във въображението си Wink

ето снимки на нашите дрешки .. (само се надявам любимия да не посещава форума,че роклята ще е изненада)







* kostum.jpg (58.76 KB, 673x809 - видяно 391 пъти.)
« Последна редакция: август 20, 2009, 12:44:03 от mimito_83 » Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 20, 2009, 12:26:56 »

Ето я и роклята


* big.jpg (63.09 KB, 526x700 - видяно 425 пъти.)
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2009, 12:28:00 »

и в цял размер..


* Roklia.jpg (62.17 KB, 530x727 - видяно 504 пъти.)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 20, 2009, 12:28:09 »

Уауу ще бъдеш прекрасна булка, сигурна съм. Bravo А прическа измислила ли си?
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 20, 2009, 12:32:51 »

Ох..не! 9 дена преди сватбата съм на пробна, много ми го хвалят фризьора ама..знам ли. Решила съм да е нещо подобно на таз..издухана с леко навити краища и прирбана нагоре.


* 81e447242a4d404b322c9fd124b5fc2f.jpg (16.07 KB, 480x321 - видяно 378 пъти.)
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 20, 2009, 12:36:01 »

Това е много нежно, успех ти пожелавам с прическата. good
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 20, 2009, 12:37:15 »

Много исках оригинална книга за гости но не можах да намеря, за това си направих фотокнига за гости, още не е пристигнала обаче.. и съм я виждала само в дигитален вариянт.
Не знам дали ще си отвори линка но така трябва да изтлежда  

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/mimito_83/My+Wedding/kniga.jpg.html?action=gallery
« Последна редакция: август 20, 2009, 12:42:40 от mimito_83 » Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 20, 2009, 13:40:14 »

Честита темичка и от мен. Много хубави малдоженци ще си имаме тука  Bravo, а и щом сте в ръцете на Рали няма страшно
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 20, 2009, 22:34:20 »

Момичета да ви пусна нещо забавно smile Едната ми шаферка завърши право и толкова се развълнува покрай сватбата че ни написа предбрачен договор, е вярно в моя полза е всичко. Доста е дълго и ако имате време и нерви ви го препоръчвам аз лично се смях с глас!  star

ПРЕДБРАЧЕН ДОГОВОР
Днес 19.09.2009 г. в гр. София на едно тайно място при неизяснени обстоятелства се сключи настоящия предбрачен договор между:
Евгени, живущ в гр. София, ул. (ж.к)………………………………., № (бл.) ……… притежаващ лична карта №………………… издадена на ……………. г. от …………… РПУ на МВР- …………., ЕГН ………………… наричан в договора за краткост
СЪПРУГ от една страна.
И
Мария, живуща в гр. София ул. (ж.к)………………………………., № (бл.) ……… притежаваща лична карта №………………… издадена на ……………. г. от …………… РПУ на МВР- …………, ЕГН………………… наричана в договора за краткост
СЪПРУГА от друга страна.
ПРЕАМБЮЛ
Като взеха предвид изконните добродетели на българския народ неговото непреодолимо желание да създаде и скрепи в доброволен съюз най-малката клетка на гражданското общество - Семейството и като не забравиха решаващата роля на управляващата класа за подпомагане и насърчаване на извънбрачните връзки вследствие бурния социално-икономически разтеж през последните години, отчасти на основание чл.9 от ЗЗД - относно свободата на договаряне, както и отчасти на разпоредбите на семейния кодекс - относно ,,някой съображения" за гражданския брак, страните по настоящият предбрачен договор се споразумяха за следното:
1. ПРЕДМЕТ НА ПРЕДБРАЧНИЯ ДОГОВОР
1.1. СЪПРУГЪТ дарява СЪПРУГАТА с най-ценното което има, а именно своята лична свобода и мъжественост, като дава съгласието си да встъпи с нея в законен граждански брак ,доколкото това не противоречи на клаузите на настоящия предбрачен договор и са изпълнени особените му изисквания.
1.2. СЪПРУГАТА с радост приема направената саможертва от СЪПРУГА по т.1.1. и също дава съгласието си да встъпи с него в законен граждански брак, доколкото това не противоречи на клаузите на настоящия предбрачен договор и са изпълнени особените му изисквания.

2. СРОК НА ПРЕДБРАЧНИЯ ДОГОВОР
2.1. Настоящия предбрачен договор се сключва по принцип за неопределен срок, доколкото в някоя бъдеща година СЪПРУГАТА не реши друго.

Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 20, 2009, 22:34:55 »

3.СЕМЕЙНА ИМУЩЕСТВЕНА ОБЩНОСТ
3.1. Страните по настоящия предбрачен договор ясно съзнавайки неизбежността и необходимоста от семейни имуществени вноски с голямо нежелание и нетърпимост към особените изисквания на действащото законодателство и обичаи се съгласяват за постигане целите на брачния съюз да обединят в едно цяло своето лично имущество по видове и характеристики, съгласно Приложение №1 - Опис на недвижимите имоти и движими вещи привнесени от съпрузите при учредяването на предбрачен съюз, неразделна част от настоящия договор.
3.2. Така създадената (при спазване условията на т. 3.1. и изисквания на този договор) семейна общност представлява бездялова съсобственост от имуществени права и неимуществени задължения на страните съществуваща по време на брачния съюз, а в определени случаи описани по-долу и след неговото безвъзмездно унищожаване в полза на една от страните.
4. ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА СЪПРУГА
СЪПРУГЪТ има следните права:
4.1 Да изразява свободно волята си и налага безапелационно своето мнение при решаване на семейните дела с цел постигане на хармонично и безконфликтно съжителство посредством използуване метода и принципите на единоначалието.
4.2 Да се въздържа от причиняването на ненужни и непоправими щети или липси по отношение целостта на обекта с които би причинил сам на себе си явни затруднения.
СЪПРУГЪТ има следните задължения:
4.3. Стриктно да спазва повелителните норми на т.т. 4.1, 4.2
4.4 Да обожава Любимата жена. Да прави секс поне 3 пъти в седмицата само с Любимата жена.
4.5 Да прощава на Любимата жена всичките и недостатъци (които естествено тя няма). 4.6 Да ходи с Любимата жена на кино, кафе, ресторант и други увеселителни заведения поне 1 път на две седмици (през останалото време тя ще се развлича сама).
4.7 Да купува на Любимата жена различни скъпи подаръци и никога ама никога да не и напомня за това, че и е купувал скъпи подаръци.
4.8 Да отговаря честно на поставените въпроси. След честния отговор да не избягва удара по главата.
4.9 Да не иска невъзможни неща. Въобще нищо да не иска.

5.0Да и подарява цветя. Да и позволява да се повози на неговата кола (естествено Любимата жена ще управлява).
5.1 Да не нанася вреда на живота и здравето на Любимата жена (на всички останали може).
5.2 Да не забравя редовно да звъни на Любимата жена, ако тя не вдига телефона, да звъни повторно докато тя не вдигне слушалката.
5.3 Да удовлетворява незабавно и безприкословно всички желания и капризи на своята СЪПРУГА , като например:
•   ежегодно пребоядисване на семейното жилище /латекс-три ръце/;
•   ежегодно пренареждане, циклене и лакиране на паркет;
•   текущи пробивно-взривни работи /работа с hilti, архитектурни подобрения, след получаване писменно разрешение от съпруга и др./;
•   подръжка на ВиК и електро инсталация;
•   други.
5.4. Да се грижи непрестанно за доброто физическо и душевно състояние на СЪПРУГАТА, като прави всичко необходимо за постигане на тази висша цел без излишни "хър-мър", защото полза от тях няма да има.
5.5 Освен горепосочените задължения СЪПРУГА системно се усведомява за формираните нови желания и педложения за подобряване на съвместното съжителство направени от СЪПРУГАТА, които след писменото им представяне от нея, се счита за неразделна част от този договор.
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 20, 2009, 22:35:49 »

6.ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА СЪПРУГАТА
СЪПРУГАТА има следните права:
6.1 Свобода на словото ,мисленето и право на безброй желания.
6.2 да иска смяна на семейното жилище, смяна на местожителството (като например да се преместят да живеят в друг град-примерно Бургас :Р ).
Съпругата има следните задължения:
6.3. Да се отнася благосклонно към СЪПРУГА.
6.4. Да не обраща внимание на недостатъците му (ако има такива).
6.5. Да прави секс, когато не е разстроена, уморена и няма главоболие.
6.6. С радостна усмивка да приема подаръци, цветя, шоколадчета и да ходи на кино.
6.7. Да не иска невъзможни неща (ако има такива).
6.8. Да отговаря на телефонните позвънявания.
6.9. Да бъде търпелива (в границите на разумното).
7.ГАРАНЦИОНЕН СРОК
7.1. СЪПРУГАТА дава неопределен гаранционен срок, който изцяло зависи и е обвързан с правилната експлоатация от страна на СЪПРУГА, съгласно изискванията на индивидуалните и потребности.
6.2 СЪПРУГА дава доживотна гаранция /независеща от начина на експлоатация/ на своите анатомични дадености и релеф.
7.САНКЦИИ И НЕУСТОЙКИ
7.1. При неизпълнение на задълженията си по настоящия предбрачен договор СЪПРУГЪТ понася изключително неблагоприятните последици свързани с наказанието,като СЪПРУГАТА определя какви ще са наказанията по нейно желание.
7.2 СЪПРУГАТА не търпи никакви санкции и неустойки, защото е Любимата жена.
8.ОБЩИ УСЛОВИЯ
8. Всички спорове по изпълнението на настоящия предбрачен договор се решават в полза на СЪПРУГАТА
Настоящият предбрачен договор, заедно с Приложение №1 към него, се състави и подписа в два еднообразни екземпляра - по един за всяка от страните и влиза в сила от момента на неговото му подписване.

СЪПРУГ:..........................                   СЪПРУГА:.......................

ПРИЛОЖЕНИЕ №1 към
Предбрачен договор
От 19.09.2009 г.
О П И С
/кратък и неизчерпателен/
на недвижимите имоти и движими вещи внесени от страните при учредяване на брачния съюз
Вноски на съпругата:
1.Недвижими имоти:няма
2.Движими вещи:
-одеяло
- чифт долно бельо
- четка за зъби /без паста/
-лак за нокти
-гримове
Вноски на СЪПРУГА:
1.Недвижими имоти:
-апартамент в гр.София- ............. кв.м./но не по-малко от 120кв.м./
-вила около гр.София- ................. кв.м./но не по-малко от 250кв.м./
-къща на село/може и в чужбина/- ................. кв.м.
2.Движими вещи:
-лек автомобил
-цветен телевизор
-автоматична пералня
-други: /вкл.всичко необходимо за задоволяване на потребностите И/
СЪПРУГ:..........................                   СЪПРУГА:.......................
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines