Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 05:40:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mimito_83-19.09.2009г.  (Прочетена 37206 пъти)
 
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 07, 2009, 06:01:20 »

е,потготовката тече с пълна сила Bravo
относно гримът и прическата- good
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 07, 2009, 11:19:44 »

И гримът и прическата са невероятни. Bravo Bravo :bravo:Чудесна си!
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 07, 2009, 11:37:05 »

И гримът и прическата ти са страхотни! give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 07, 2009, 11:46:37 »

И на мен много ми харесва грима и прическата  Bravo
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 08, 2009, 13:15:08 »

 Ех... благодаря, много сте мили!


Ние днес си направихме медицинските, то ставало за 30мин аз мислех че отнема повече. Дори си направихме допълнително изледване коя кръвна група сме че и двамата не знаехме, та даже се оказа че RH и на двамата е положително което било добре за бъдещото поколение Wink

Та така много съм доволна от свършената задачка.

Получих и късметчетата днес, направооо са страхотни. Малко беше под въпрос как ще изглеждат защото никога не ги бях виждала на живо и всичко обяснявах по емейла обаче съм доволна.


* kasmet4e2.jpg (73.64 KB, 672x472 - видяно 418 пъти.)
« Последна редакция: септември 08, 2009, 13:17:30 от mimito_83 » Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 08, 2009, 13:16:39 »

и 2рия вариант



* kasmet4e.jpg (45.24 KB, 514x379 - видяно 422 пъти.)
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 13, 2009, 15:00:36 »

Да кажа малко как минават последните дни при нас..


Вчера бяхме на сватба на близки приятели..и си беше като генерална репетиция! През цялото време си представях визуално как нещата ще протичат и при нас, и другото интересно беше, че кумувете ни са едни и същи ... хихи да... две съботи под ред са главни дейстащи лица та...не че някога съм се съмнявала в избора си но те толкова добре се представиха и купонясваха с младоженците че вече съм двойно по сигурна и за нищо на света не искам да ги сменям с други.

Тъй като приятелят ми стои в невидение относно подготовката и като видя колко много неща се организират и правят по едно време вече в ресторанта му избиха бушоните и взе да го хваща паника че нищо не сме свършили а нямаме много време...но за сметка на него пък аз се успокоих защото си дадох сметка колко много неща съм свършилам и как нищо не съм пропуснала..напротив дори при нас ще има и екстри smile


 За съжаление от цялата сватба на края разбрах едно...всичко минава като миг за гостите а представям си как е за младоженците. Толкова красота и щастие минават като за минути, за това съм щастлива че сама съм се заела с подготовката и организацичта..а не агенция. Така поне вълнението е по дълготрайно smile

Иначе ние сме готови със всичко, остана утре да отидем до ритуалната зала да си подадем декларациите и да купя лентички за колите и сме напълно готови. И тове е...остана само да чакаме големия ден!!!


Рали се е заела изцяло със цветната аранжировка в ресторанта, моя букет, бутониерите и гривните както и с украсата за колата. Много я тормозя..чак ми е неудобно. Постоянно питам и разпитвам...все нещо не си го представям а тя милата ми праща снимки що е то лизиантус .. точния нюанс лозово в центърца на орхидеята и всякакви подобни мои капризи..Но пъм много ме успокоява че ще стане красиво и аз съм склонна да вярвам..а вече съм повече от нетърпелива да го видя най на края подредено и готово...ама няма как...трябва да изтрая има няма 7 дни! smile
« Последна редакция: септември 13, 2009, 15:10:59 от mimito_83 » Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 14, 2009, 10:09:21 »

Влизам на бързо да ти кажа че ти писах на ел.поща.
Страхотно си се справила! Прическата и гримът ти са чудесни. виждам че си се доверила на адашката от Виолет - за нея само суперлативи и ето пак го доказа.
Страхотно е че си могла да отидеш на друга сватба. Так бих искала и аз да имам такава генерална репетиция. Това те е успокоило и е свършило чудесна работа. А за кумовете, щом сте си ги избрали няма съмнение, че ще са най-добрите за вас. Да си кум е чест, която не на всеки се оказава. Така че по този въпрос не се двууми независимо как са се държали на друга сватба.
За мъжката половина те разбирам напълно и моят съпруг не участва с нищо (освен с финансиране Wink) но и по-добре, щото максимум се забавлява, пък аз до половината се терзах с организационни проблеми.
Успешен и слънчев ден и не се безпокой за това което си ме питала, сигурно не е същата good
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 14, 2009, 11:02:29 »

Мимито, малко късничко , но честита темичка. Роклята ти е мн. красива! Пожелавам ти много спокойно изминатои стъпки до Големия Ден! Ще бъдеш една наистина красива и сладка булка!! give_rose
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 14, 2009, 11:29:48 »

Сисс благодаря ти много за бързата реакция и само да добавя че идеята за Виолет ако не се лъжа дойде точно от теб... Изобщо този форум ми помогна страшно много и едва ли щях да се справя без момичетата тук.

Анели  много си мила, да ти се връщат двойно хубавите пожелания! Тъкмо гледах прогнозата за времето и май ще ни повали на 19ти..но се самоуспокоявам че ще ни върви по вода smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 14, 2009, 14:03:41 »

Честита темичка. Пожелавам ти спокойна предсватбена седмичка.
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 16, 2009, 10:21:09 »

Вчера ходихме до ритуалната зала за да подадем декларациите, и между другото много силен момент беше когато се подписвах че се отказвам от фамилията си..лекичко ме стегна в стомаха. . Та на излизане решихме да попитаме каква е музиката по време на церемонията и ни казаха че е хорово изпълнение..което мен ме устройва, и тогава попитахме а нали е на " Менделсон" и ни погледнаха с един странен поглед все едно изобщо не е подходящо за сватба с отговора..ама вие на Менделсон ли искахте ..хихи! Та булките които държат на музиката да знаят че явно има няколко варианта...но никой не ги предлага предварително и ако не бяхме питали щеше да е нещо друго дори не знам точно какво..а аз все съм си представяла как влизаме в залата под звуците на сватбения марш. Важното е и че това уредихме.

И ми остана да купя лентичлите за колите и май съм готова на 100%..само дано не съм забравила нещо!

Иначе настроението е страхотно..и весело .. за това пращам много целувки на всички булки и бъдещи такива!!! Три дни преди сватбата си е емоция сигурно и при вас е така.

А утре ми е моминското парти или последното голямо излизане с момичетата като неомъжена жена, кумата организира нещо и за сега ме държи в невидение..определила е дрес код черно или бяло и ми е страшно интересно какво ще се случва.

Ще разказвам в петък как е минало smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 16, 2009, 11:08:56 »

Ах Миме, страхотни приятелки имаш Bravo само за моминско парти не ми остана време преди сватбата да си изкареш страхотно и да ни покажеш многооооо снимки. След свтбата с милото гледахме Последният ергенски запой, много е готин и той се шегуваше, че след такова парти, Сватба можеше да няма blum Браво за свършената работа, наслаждавай се пълноценно на последните предсватбени емоции, че не остана Wink
Активен
mimito_83
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56


Г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 16, 2009, 11:53:47 »

Хихи Благодаря! А филма е много хубав ние също го гледахме на скоро аз след края на прожекцията бях силно притеснена защото на любимото много му хареса цялата идея! И като нищо можеше и до вегас да отскочи. Обаче ние в четвъртък бяхме аз на моминско а той на ергенско парти а уикенда съответно на сватба...та се надявам да са си начесали крастата защото бяха на стриптийз после по късно се събрахме и веселбата продължи толкова сериозно че до събота реанимирахме..та ми е обещал че до нашата сватба ще се пази или поне по кротко.


Ние пък с булката и приателките бяхме в апартамент естествено викнахме много хубава изненада за нея така че и ние не останахме по назад но все пак за 1 седмица толкова много емоция и голота ще ни дойде в повече а и хореографията е почти една и съща за това казах на кумата при мен без стриптиз да мине купона та да видим на края какво ще се получи...и ще кажа каква е разликата. Но съм с 2те ръце за нещо подобно..всички много се смяхме..булката се почувства специална, а момчето беше много добро и в танците и в маниерите нямаше нахалствания и прекалени опипвания всичко си беше за шоу..аз като чуех стриптиз с мъже си представях онези от максимус които лично на мен са ми гнусни ноооо този беше супер. Някой ако се интересува може да дам координати дори да сте от друг град той си пътува smile даже май не е и от софия.

Отплеснах се..с 2 думи исках да кажа че ако имате възможност и време се съберете с момичетата а мъжовете отделно... след 4-5 часа разделени се събирате на заведение с купонджийска музика и гарантирам уникален купон. Ние се исзипахме в биад а аз там даже за сефте стъпвам..на всичкото отгоре хванахме ретро чалга с гостуващи радо шишарката и руси русев...като чух ми идеше да се застрелям къде съм се набутала...но не съжалявам никак...важна беше идеята и мога да кажа че от много време не бях купонясвала така! Та ще видим утре продължението как ще е... моля се само милото да не прекали с питиетата че верно филма много му хареса Wink





« Последна редакция: септември 16, 2009, 11:55:54 от mimito_83 » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 16, 2009, 23:42:43 »

Честита тема  blum С нетърпение чакам да мине сватбата и да видя какво сте сътворили с Рали_ pleasantry Не се съмнявам,че ще си много красива булка и ,че сватбата ти е прелестна  Love girl
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines