Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:38:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на pepitta_84-09.09.2009г.  (Прочетена 8506 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« -: август 20, 2009, 10:37:48 »

Честита темичка мила! @}->--Очакваме да споделиш с нас как върви подготовката в последните си дни!
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 31, 2009, 07:40:58 »

Oлееее колко мило незнаех че си имам темичка.Сега да ви кажа как върви: ми ние сме почти готови остана само утре да си взема роклята да нащракам всичко и да го покажа и да чакаме великия ден хихих.При нас подготовката беше мн на бързо за месец и половина успяхме да организираме всичко , то и не беше много сложно де защотото ще е скромно но надявам се весело и забавно.
За всяко нещо което тр да се свърши имаше някаква весела история надявам се да е забавно винаги и в съвместиния ни живот .Очаквайте скоро снимки на всичко което е готово
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2009, 13:35:55 »

Сега имам вече малко повече време да разкажа какво сме свършили до момента.Най напред си купихме халките още на 15.08 но ги поръчахме на 5.08 от Сара трейд имам мисля снимка в албума, но е мн лоша.
След това запазихме час в общината да ви кажа само 2 сватби ще има тука в Х-во на 09.09.09 то малко са лудите дето се женят през седм.
Поканихме кумовете имам снимана поканата ще я кача в албума да я видите, беше подобаваща покана , поканихме гостите и започнахме да мислим др неща.
Избрах си рокля в цветове лилаво и капучино утре ще я взема и ще я снимам,
купихме чаши в лилав оттенък и лилави панделки за украса,
поръчах бутониерите за гостите от лилави рози дано да успеят да ги осигурят иначе ще са кремави.
Букета ми ще е от 9 орхидеи както и бутониерата на милото.
Окрасих шампанското и него в лилаво
чантата ми е лилава.
Милото го обзаведохме със същите цветове - светъл панталон , св.лилава риза и  тъмно лилава вратовръзка.
абе вс е в лилавао и кремаво.
Уточнихме менюто в ресторанта : салата - овчарска (широко разпространена е), плата от 5 вида панирани хапки дипломатска вечеря ( канапе от пържена филийка отгоре пилешко филе шунка и кашкавал с гарнитура картофки, студени плата - филе елена пъстърма, луканка и пушен свински врат), ядки, плодове и торта която ще си занесем ние, нея не сме я поръчали още.
Ми малко дълго засега но ще допълвам ако се сетя още нещо
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 31, 2009, 15:00:38 »

Ееее браво pepitta_84  Bravo,та вие сте почти готови вече!Поканите и халките са много хубави! good Нямам търпени да видя и останалите неща! blush
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 31, 2009, 15:19:05 »

Честита темичка и от мен, пожелавам ти спокойствие и само весели емоции до Големия Ден. Ще следя с интерес Wink
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 31, 2009, 15:42:54 »

 Bravo честита темичка и от мен
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 31, 2009, 15:52:27 »

Да ви кажа като го планувахме бях по въодушавена сега наистина ме е налегнало едн оспокойствие че направо се плаша от себе си, пък може и за хубаво да е знае ли човек
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 01, 2009, 07:51:59 »

Момичета качих чантата и чашите във албума ми който иска може да ги види, роклята утре ще я имате
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 01, 2009, 09:18:51 »

 Bravo Моите поздравления и за чашите и за чантичката страхотни са.  Текста на папирусите няма да го коментирам Wink
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 01, 2009, 10:11:03 »

Много мерси днес ще си купувам паус хартия в А4 формат и на него ще ги разпечатам и ще ги вържем с лилава панделка и това ще им е, като ги оформя ще ви ги покажа
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 02, 2009, 07:38:00 »

Момичета имам си рокля но само на кратко да ви кажа че съм супер разочарована от направата и чак ми се плачи.Хубавото е че кусурите са на места които не се забелязват лесно и от всички, дребни са но като си ги знам ме побъркват, няма как да се отстранят , но важното е че като се облече роклята стои прекрасно нямам снимки такива засега но скоро ще пусня че нямаше кой да меснима вчера.
Поръчахме си и торта вчвра с кремава заливка и лилави цветчета супер стана, от това съм най доволна.
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 04, 2009, 09:39:43 »

аз да си питам в мойта тема че нз каде дали някоя от вас знае от каде да си купя две фойерверки за земята които да ни ги запалят на първия танц
остана тва да уточня и сме готови със всичко.
Във вторник и букета и бутониери ще взема и сме супееер готови за купона.

и да ви се похваля ще ставаме и медийни звзди май ама аз малко се дръпнах та нз какво ще стане.Имаме познат журналист тука от местната преса и той снощи като разбра каза че ще ни прати папараци за да документират момента и да го публикуват, ама ще видим
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 04, 2009, 22:31:04 »

За фойерверки , съм виждала в една сватбена агенция....другадеее....там където продават пиротехника  pardon то и аз едни съвети давам tease
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 07, 2009, 07:22:26 »


Да се оплача и тука първо ужасно настинала съм но съм се взела в ръце ивс хомеопатични и бабини рецепти прилагам за да съм ок на 09-ти.
Другото гадно е че флористката ми се обади че не може да ми намери орхидеи по това време (каква ли флористка е нз) защото още било мн топло май нещо увърта но както и да е.Обадила на вс дистрибутори никой нямал и тя днес отива в плд да търси на место до обед ще се обади да каже какво е станало,
 cray cray cray angry angry angry има два дни а аз си нямам букет само бутониери ужас после ще пиша какво е станало
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 07, 2009, 20:45:36 »

Ехо, какво стана с орхидеите? Намерила ли е флористката ти ?
Активен
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines