Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:09:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на сладката Leni_beni_- 20.09.2009  (Прочетена 53507 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: август 26, 2009, 08:17:57 »

Снощи бях на 1-ва проба , и макар че доста в "суров" вид е , се харесах   danceg . Ще искам един съвет : Дали не е много изрязана ? стори ми се доста дълбок гърба, ама пък то като се сложи шлейфа......но пък няма да съм с него през цялото време  nea ох, незнам , кажете нещо
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #31 -: август 26, 2009, 08:41:39 »

Дълбок е гърба, да. Но е много красиво и нито стои вулгарно, нито нищо. Съвсем спокойно можеш да я оставиш така  good Разбира се ако теб те притеснява, затвори я малко. На моделите в галерията ти гърбът е по-затворен.

А нали после няма да имаш сутиен ?  blush blush blush
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 26, 2009, 08:47:07 »

Не няма да имам сутиен , мисля да си взема от онези силиконовите чашки , даже незнам как точно се казва  pardon
Аз ще имам и було, което също ще прикрива......гледам снимките, харесва ми и в същото време ми се струва дълбочко  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #33 -: август 26, 2009, 08:50:45 »

Еми не е плитка, но стои много хубаво. Свършва точно там където трябва, няма и намек за нещо повече от разумното. После като е в контекста няма да е толкова фрапантно. Като си с прическа, обувки, а всички са облечени официално, ще изглежда съвсем на мястото си  good
Но пак ти казвам, че меото мнение е, ако се чувстваш притеснена, да я затвориш малко, да не стане така, че в деня да си мислиш само за това и да ти е кофти  smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 26, 2009, 09:12:26 »

Ами обадих се на шивачката  crazy  да го позатвори, и утре като отида вече трябва да реша. Каза ми че няма да ми пришива лентата, която ще е под гърдите и по краищата на гърба , за да се видя пак. Според нея е много добре и няма нужда да се затвори .....пфиии, не съм си мислела че ще имам такава дилема  pardon
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 26, 2009, 09:46:36 »

Е много е нежна -какво да ти кажа, а когато е готова ще бъде  yahoo Ама ако питаш и мен наистина малко по прикрита ще е по- добре. good
Абе щях да те питам шлейфа ще бъде ли закачен за долната част на роклята по някакъв начин или само горе?
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 26, 2009, 09:52:32 »

Ами незнам  pardon Мисля да видя как ще стои ако не е и токава да реша. Но ако не се събира на едно място, мисля да не го прикачам, защото снощи като го наложихме за да гледаме дължината , си стоеше така разперен, пък се въртях там, не съм стояла на едно място
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 26, 2009, 10:00:23 »

да да именно това имам в предвид, щом си стои така разперено ще е абсолютно ненужно,но аз си мислех че ще се събира и затова питам-значи и този проблем е решен Bravo
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 26, 2009, 11:10:37 »

Лени мен лично много ми харесва така Bravo Ще бъдеш много нежна булка.
Както казва inaxastra, изобщо не стои вулгарно. Не се притеснявай. Нямам търпение да я видя готова. blum
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 26, 2009, 12:54:29 »

И аз нямам търпение  Girl_hide , ако всичко е наред и не реша, че пак нещо не ми е както трябва  crazy (което не е никак присъщо за мен) в петък ще си я взема. Но най-късно в понеделник вече трябва да си е при мен  yahoo

Тази вечер ще правим украсата за чашите, свещите , шампанското и кошничката за късметчетата . най-късно утре ще пусна снимчици  Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 27, 2009, 08:12:12 »

Снимки на украсите за дреболийките ще имам в края на седмицата  smile снощи решихме как ще са , но повече се занимавахме с украсата за колата. Няма да има цветя , ще е от тюл и ще има пеперудиии  yahoo tease
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 27, 2009, 20:55:41 »

Продължавам си монолога  sarcastic с това, че бях на 2-ра проба. Получава се така както очаквам  yahoo и съм много щастлива  danceg снимки има в галерията (за желаещите  Wink)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 28, 2009, 15:22:47 »

Искам да изкажа възмущението си от една фирма, за украси. И тъй като незнаех къде да го направя, реших да си е в мойта темичка  pardon.
Става въпрос за агенция "Жеси" в гр.Ямбол. Изпратих им запитване по майла, преди време , като им писах в кой ресторант ще бъде сватбата, и ги попитах за ориентировъчни цени на конкретни неща, като например калъфи за столове, арка и др.
Получих отговор, който е много груб, и според тях съм несериозна и провокативна  Oh my ...  Дори не са прочели писмото ми както трябва, тъй като ме обвиняват че не им казвам за кой ресторант питам, понеже ако щяло да има сватба , би трябвало да съм избрала заведение
Разбирам нежеланието да ми кажат цени, дори и приблизителни , но не мисля че това е начина  nea , определено не бих ги препоръчала на познатите ми
« Последна редакция: август 28, 2009, 15:24:49 от leni_beni_ » Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 02, 2009, 12:32:59 »

Лени я кажи какво става с украсата. Намери ли решение на проблема. Много  е гадно така, как ще ги е срам ве аз ако съм си казвам това  етолкова и толкова всеки си прави сметка. Явно си знаят, че или са им ммного завишени цените или услугата е не отговатя на цената. Сигурна съм, че нещата ще се оправят. give_rose А за роклята  Bravo ще си супер булка
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 02, 2009, 12:39:55 »

Ами насочих се към друга агенция. Но от тази въпросната бях се интересувала преди време, а те след доста време ми изпратиха това абсурдно писмо .
Роклята днес вече ще си я взема  yahoo
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines