Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:33:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на merilen 20.09.2009  (Прочетена 37471 пъти)
 
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 27, 2009, 17:07:03 »

Момичета, днес ходих на пробна прическа и ето какъв е резултата smile е разбира се това е за 30-тина минути, а и перлите няма да са толкова много и ще са сложени под самите кичурчета.







Повече снимки в галерията smile

Иначе шаферът вече си има риза, говорих и с гримьорка, която ще ме гримира в салона, където ще ми правят прическата, тази вечер ще звъня за музика за забиране на булката smile
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 27, 2009, 17:31:36 »

Мога само да кажа - Сууууупер сладка  good girl_wink
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 30, 2009, 17:56:29 »

Мерилен, как съм пропуснала твоята темичка  Girl_hide Пожелавам ти вълшебна сватба, сигурна съм, че ще е такава  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 30, 2009, 21:18:38 »

Честита тема и от мен мила. Пожелавам ти много положителни емоции до края и една прекрасна сватба Wink
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 31, 2009, 19:40:09 »

anabella, petrova83, благодаря Ви за пожеланията smile

Оф от утре съм на работа, свърши ми ваканцията, но поне свърших всичко запланувано. Остават вече броени неща за вършене - тортите, букетите, да уточним нещата с ресторанта и да се напазарува, това което можем да внесем smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2009, 09:57:43 »

Привет, свърши ми отпуската и вече съм на работа, но за момента няма какво да правим и се чудя как да уплътня времето, та ще докладвам до къде стигнахме smile
Булката е почти готова - остава да си купя бельо (прашки и чорапи)
Младоженецът и той трябва да си хареса боксерки
Кумата, милата още е без нищо и направо е в паника, та и аз я мисля
Кумът има костюм, но все още е без риза, обучки и вратовръзка
Шаферът и той все още е бос, но му купихме риза, точно каквато искаше smile
Свекървата е с два тоалета - за топло и хладно време
Свекър ми и той е готов
Мамито, ако не си е харесала нищо, също е готова
Баща ми, с него не можахме да се разберем ине знам наистина с какво ще е облечен smile

За вкъщи балоните са купени, панделките са направени, менчето е готово, бутониерките са готови, панделките за колите са приготвени

В ритуалната зала всичко е готово - шампанско, чаши, дадохме медицинските, не сме гравирали само халките

Утре ще ходим да се уговаряме какво ще правим в ресторанта - меню, украса, да уточним какво ще пазаруваме, както и да поръчаме тортата.
Остава ми украсата на колата да измисля, както и букетите smile
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2009, 20:00:25 »

Браво за свършеното, merilen! Мислех си, че съм коментирала прическата, но явно не съм  pardon Та в тази връзка да кажа, че е много сладка!
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 08, 2009, 08:10:54 »

Привет, тези дни свършихме още дреболийки, почти сме на финала и вече напрежението е на максимум smile

В събота ходихме до ресторанта - големи преговори, голямо нещо, излях си мъката в темата на пазарджишките булки. В крайна сметка направихме богато меню и се спряхме на само на обличане на столовете като украса, защото са го направили 4 лв на стол, а 160 човека са си число. Поне притесненията ни, че ще имаме гости на втория етаж на ресторанта отпаднаха - около 30 човека се отказаха сами ...
Решихме украсата да е в бяло и бордо, защото ресторантът е с червени колкони и екрю и прасковено, а пък бордото им е от органза и не лъщи като сатена в стро злато, който предлагат.

За внасяне на калиите и дума не може да става, да не говорим че платихме 250 лв за официалната маса и ритуалите по посрещането и не може да ни направят икебана с калии, ако не доплатим, но пък може да си внеса моя икебана и тяхната да я махна. Има време да помисля какво да направим. Иначе на цветната борса говорих с едно момче, което доставя калии най-скъпо за 1 лв.

Тортите ги поръчахме с много зор, там от където искахме ни отказаха, вече имали 3 торти и нямат повече стойки. Надявам се жената от Ниа да не ни разочарова, но ще разберем след 12 дена smile

Етикетите за ракията са готови, номерата на масата за измислени, остава да ги отпечатаме.
Запазих си час за маникюр, трябва да се обадя за потвърждение и на гримьорката, май ще ме гримира направо без пробен грим, няма как да стане да се засечем  тази седмица в Пазарджик.

Кумата вече си е купила рокля, довечера са моминското и ергенско парти и очакваме приятни изненади smile А в петък заминаваме на Сандански на тимбилдинг на писето. Ще ни дойдат перфектно тези два дни smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 09, 2009, 08:13:46 »

Снощи беше моминското парти - страхотно и много весело smile Момичетата нали знаят, че не мога да готвя, та ме снабдиха с готварски книжки - "За секса и сандвичите", която след себе си повлече прашки и една шегаджийска готварска книга. Разбира се подариха ми и една сериозна smile,  а пък моите колежки направо ме шашнаха - точилка, метла (основното ми превозно средство) и шприц за сметана. А черешката на тортата беше изработена от тях брошурка "наръчник за невестата" или нещо от сорта, много готино и шегаджийско. Хапване, коктейли и много смях smile Беше страхотно,снимки в албума по-късно.

Вече почва да ме тресе треска, отслабнала съм 2 кг, вече не мога да спя ... - останаха ми само букетите и бутониерката smile иначе всичко друго мисля, че е готово:)
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 09, 2009, 09:48:44 »

Мерилен, първо това, което разказваш за ресторанта е ужасно  shok Явно в кризата вместо да свалят цените, с цел повече обороти, те ги качват...Иначе ти не се притеснявай, че с това отслабване да не се наложи да стеснявате роклята.

Иначе това с точилката и метлата ме развесели максимално, явно колежките ти имат завидно чувство за хумор smile

Давай го по-спокойно smile
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 09, 2009, 10:03:47 »

явно партито е било много яко. очаквам снимките, а ти най-добре се отпусни и се забавлявай максимално в последните ти момински дни. да не стане нужда да свиваш роклята. не се ядосвай - винаги има перипети в подготовката на една сватба, но накрая всичко се оправя. give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 16, 2009, 11:07:25 »

Привет, момичета, поизгубих се тези дни, но починахме 2 дни на Сандански. Страхотно ми дойде smile не бях спала като бебе не знам от кога smile
Почти сме готови със всичко. Остана да измисля украсата за колата само и да си купя гланц за устни smile Утре отиваме да вземем калите от София и да заберем на писето брат му от летището.
Купихме и подарък за кумовете, но за него след сватбата, че кумата май преглежда форума от време на време smile С триста зора в София си намерих чорапи шампанско. А вчера изненадващо получихме сватбения подарък, за който мечтаехме най-много - А16 и ключове за апартамента, така че след сватбата си отиваме там , най-сетне smile

Това е засега, вече не мога да си намеря място и не мога да повярвам, че остаам 3-4 дни smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 20, 2009, 14:48:19 »

                                           Честита Сватба! give_rose give_rose give_rose
Очите ви от щастие да греят, в сърцето ви любов да затрепти и всички птички на света да пеят, защото днес е вашият сватбен ден. heart

                     
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 20, 2009, 20:40:59 »

Мерилен, честита сватба!

Надявам се всичко да върви по план smile Пожелавам ви както се обичате на днешния ден, така да е винаги! Да сте здрави, щастливи и усмихнати!
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 20, 2009, 21:09:43 »

Пожелавам Ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана!
Живейте така, че всеки ден да си казвате: Беше по-хубаво от вчера

Честито и наздраве! nazdrave Flower[/color][/b]

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines