Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 12:17:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на merilen 20.09.2009  (Прочетена 37417 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« -: август 20, 2009, 09:28:32 »

Хайде Мила, това е твоята темичка, която да напълниш с много красотийки и да ни направиш част от тройте трепети и емоции. give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 20, 2009, 09:33:10 »

Честита темичка на още една септемврийска булка! @}->--Пожелавам ти един емоционален месец,който да ти донесе много радост и щастие!
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2009, 09:35:52 »

Честита темичка и от мен.  danceg Каквато си ни сладурана, съм сигурна, че ще има много сладки и красиви неща, който да видим при теб  girl_wink Чакам с нетърпение да разкажеш повече...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 20, 2009, 09:45:00 »

Честито и от мен  smile още една булка на 20.09  danceg
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 20, 2009, 10:06:08 »

Имам си темичка  :danceg:благодаря Ви момичета, много сте мили, чак ми се насълзиха очите. От днес някак си се чувствам различно - нали остава точно месец smile и вече започнах да се шашкам колко бързо мина времето от 31 декември досега. Тази седмица младоженецът се оказа, че има малък здравословен проблем и всичките ми грижи са насочени към него, но утре отиваме за халките smile вече нямам търпение да видя как са се получили. Иначе има още неща за вършене и все изскачат нови и нови, но мисля, че с общи усилия ще се справим smile
« Последна редакция: август 20, 2009, 10:15:42 от merilen » Активен
irinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 20, 2009, 10:17:18 »

честита темичка миличка smile много усмивки smile а на младоженеца кажи да се оправя бързо smile ( надявам се не е нищо сериозно и пожелавам бързо оздравяване на половинката ти )
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2009, 12:51:27 »

 yahoo честита темичка и от мен мери... желая ти всичко да стане както си го планирала.. ако имам вазможност на 20.09 специално ше дойда пред тракия за да те поздравя give_rose


* 4358-one_hundred_tulip_special.jpg (47.44 KB, 350x350 - видяно 3984 пъти.)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 21, 2009, 20:26:48 »

Много съм щастлива - взехме си халките днес следобяд, украсих си чашите, направих си поставката за халките - снимки в галерията smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 21, 2009, 20:32:11 »

Честито merilen всичко ми изглежда доста красиво и изпипано!  good
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 24, 2009, 23:26:21 »

Честита темичка и от мен  :bravo:Погледнах ти нещицата -  много са красиви , поздравления Bravo Пожелавам ти да се справиш успешно с всичко и накрая да имате една вълшебна сватба  wedding
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 25, 2009, 08:01:19 »

Нещицата  в галерията са много красиви  Bravo , нашите покани са от същия картон  yahoo
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 25, 2009, 13:27:29 »

О, този картон ми е слабост от момента, в който го видях в книжарница Слънчоглед и всичко ми е с него. Остана да купя 20-тина листа за номерата на масите smile

Вече съм готова с почти всички дреболийки - остава ми да измисля украсата на колата, да купя лентички и балони за колите и украсата за вкъщи с балони и панделки, да напиша благодарствените думички на картичките-снимки, да купя и разкрася една подаръчна чантичка за паричните подаръци, защото идеята с кутията не ми допада, пък чантичката небрежно ще я връча на брат ми като минаваме по масите.

Имаме си и готови медицински срещу 20 лв без да ни боцкат smile

Остава ми до края на седмицата да уредя прическа, грим и букет, а най-радостното е, че на цветната борса в София ми казаха, че ще имат кали през целия септември за 1 лв бройката, дано да е истина smile

А в галерията вече е сниман пълният комплект дреболийки smile много съм доволна от произведенията си. Да не говорим, че правенето им беше толкова емоционално и цялата фамилия помагаше smile
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/merilen/svatbeni_neshtica/P1040142.JPG.html?action=gallery
« Последна редакция: август 25, 2009, 14:00:39 от merilen » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 25, 2009, 14:34:43 »

честита темичка с малко закъснение и от мен. give_rose много обичам калите и с интерес ще следя и другите красоти които ще сътвориш с тях.
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 25, 2009, 22:33:06 »

Честита тема мила.Пожелавамти един прекрасен приказен ден,а тези твои пухчета да ви държат високо над облаците  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 26, 2009, 11:03:34 »

Честита темичка и от мен  give_rose.
Пожелавам ти леки дни до края и една незабравима сватба.
Тъй като малко съм поизостанала с подготовката ти, сега ще прочета и разгледам всичко, което си описала и сложила в галерията smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 27, 2009, 17:07:03 »

Момичета, днес ходих на пробна прическа и ето какъв е резултата smile е разбира се това е за 30-тина минути, а и перлите няма да са толкова много и ще са сложени под самите кичурчета.







Повече снимки в галерията smile

Иначе шаферът вече си има риза, говорих и с гримьорка, която ще ме гримира в салона, където ще ми правят прическата, тази вечер ще звъня за музика за забиране на булката smile
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 27, 2009, 17:31:36 »

Мога само да кажа - Сууууупер сладка  good girl_wink
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 30, 2009, 17:56:29 »

Мерилен, как съм пропуснала твоята темичка  Girl_hide Пожелавам ти вълшебна сватба, сигурна съм, че ще е такава  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 30, 2009, 21:18:38 »

Честита тема и от мен мила. Пожелавам ти много положителни емоции до края и една прекрасна сватба Wink
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 31, 2009, 19:40:09 »

anabella, petrova83, благодаря Ви за пожеланията smile

Оф от утре съм на работа, свърши ми ваканцията, но поне свърших всичко запланувано. Остават вече броени неща за вършене - тортите, букетите, да уточним нещата с ресторанта и да се напазарува, това което можем да внесем smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 04, 2009, 09:57:43 »

Привет, свърши ми отпуската и вече съм на работа, но за момента няма какво да правим и се чудя как да уплътня времето, та ще докладвам до къде стигнахме smile
Булката е почти готова - остава да си купя бельо (прашки и чорапи)
Младоженецът и той трябва да си хареса боксерки
Кумата, милата още е без нищо и направо е в паника, та и аз я мисля
Кумът има костюм, но все още е без риза, обучки и вратовръзка
Шаферът и той все още е бос, но му купихме риза, точно каквато искаше smile
Свекървата е с два тоалета - за топло и хладно време
Свекър ми и той е готов
Мамито, ако не си е харесала нищо, също е готова
Баща ми, с него не можахме да се разберем ине знам наистина с какво ще е облечен smile

За вкъщи балоните са купени, панделките са направени, менчето е готово, бутониерките са готови, панделките за колите са приготвени

В ритуалната зала всичко е готово - шампанско, чаши, дадохме медицинските, не сме гравирали само халките

Утре ще ходим да се уговаряме какво ще правим в ресторанта - меню, украса, да уточним какво ще пазаруваме, както и да поръчаме тортата.
Остава ми украсата на колата да измисля, както и букетите smile
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 04, 2009, 20:00:25 »

Браво за свършеното, merilen! Мислех си, че съм коментирала прическата, но явно не съм  pardon Та в тази връзка да кажа, че е много сладка!
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 08, 2009, 08:10:54 »

Привет, тези дни свършихме още дреболийки, почти сме на финала и вече напрежението е на максимум smile

В събота ходихме до ресторанта - големи преговори, голямо нещо, излях си мъката в темата на пазарджишките булки. В крайна сметка направихме богато меню и се спряхме на само на обличане на столовете като украса, защото са го направили 4 лв на стол, а 160 човека са си число. Поне притесненията ни, че ще имаме гости на втория етаж на ресторанта отпаднаха - около 30 човека се отказаха сами ...
Решихме украсата да е в бяло и бордо, защото ресторантът е с червени колкони и екрю и прасковено, а пък бордото им е от органза и не лъщи като сатена в стро злато, който предлагат.

За внасяне на калиите и дума не може да става, да не говорим че платихме 250 лв за официалната маса и ритуалите по посрещането и не може да ни направят икебана с калии, ако не доплатим, но пък може да си внеса моя икебана и тяхната да я махна. Има време да помисля какво да направим. Иначе на цветната борса говорих с едно момче, което доставя калии най-скъпо за 1 лв.

Тортите ги поръчахме с много зор, там от където искахме ни отказаха, вече имали 3 торти и нямат повече стойки. Надявам се жената от Ниа да не ни разочарова, но ще разберем след 12 дена smile

Етикетите за ракията са готови, номерата на масата за измислени, остава да ги отпечатаме.
Запазих си час за маникюр, трябва да се обадя за потвърждение и на гримьорката, май ще ме гримира направо без пробен грим, няма как да стане да се засечем  тази седмица в Пазарджик.

Кумата вече си е купила рокля, довечера са моминското и ергенско парти и очакваме приятни изненади smile А в петък заминаваме на Сандански на тимбилдинг на писето. Ще ни дойдат перфектно тези два дни smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 09, 2009, 08:13:46 »

Снощи беше моминското парти - страхотно и много весело smile Момичетата нали знаят, че не мога да готвя, та ме снабдиха с готварски книжки - "За секса и сандвичите", която след себе си повлече прашки и една шегаджийска готварска книга. Разбира се подариха ми и една сериозна smile,  а пък моите колежки направо ме шашнаха - точилка, метла (основното ми превозно средство) и шприц за сметана. А черешката на тортата беше изработена от тях брошурка "наръчник за невестата" или нещо от сорта, много готино и шегаджийско. Хапване, коктейли и много смях smile Беше страхотно,снимки в албума по-късно.

Вече почва да ме тресе треска, отслабнала съм 2 кг, вече не мога да спя ... - останаха ми само букетите и бутониерката smile иначе всичко друго мисля, че е готово:)
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 09, 2009, 09:48:44 »

Мерилен, първо това, което разказваш за ресторанта е ужасно  shok Явно в кризата вместо да свалят цените, с цел повече обороти, те ги качват...Иначе ти не се притеснявай, че с това отслабване да не се наложи да стеснявате роклята.

Иначе това с точилката и метлата ме развесели максимално, явно колежките ти имат завидно чувство за хумор smile

Давай го по-спокойно smile
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 09, 2009, 10:03:47 »

явно партито е било много яко. очаквам снимките, а ти най-добре се отпусни и се забавлявай максимално в последните ти момински дни. да не стане нужда да свиваш роклята. не се ядосвай - винаги има перипети в подготовката на една сватба, но накрая всичко се оправя. give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 16, 2009, 11:07:25 »

Привет, момичета, поизгубих се тези дни, но починахме 2 дни на Сандански. Страхотно ми дойде smile не бях спала като бебе не знам от кога smile
Почти сме готови със всичко. Остана да измисля украсата за колата само и да си купя гланц за устни smile Утре отиваме да вземем калите от София и да заберем на писето брат му от летището.
Купихме и подарък за кумовете, но за него след сватбата, че кумата май преглежда форума от време на време smile С триста зора в София си намерих чорапи шампанско. А вчера изненадващо получихме сватбения подарък, за който мечтаехме най-много - А16 и ключове за апартамента, така че след сватбата си отиваме там , най-сетне smile

Това е засега, вече не мога да си намеря място и не мога да повярвам, че остаам 3-4 дни smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 20, 2009, 14:48:19 »

                                           Честита Сватба! give_rose give_rose give_rose
Очите ви от щастие да греят, в сърцето ви любов да затрепти и всички птички на света да пеят, защото днес е вашият сватбен ден. heart

                     
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 20, 2009, 20:40:59 »

Мерилен, честита сватба!

Надявам се всичко да върви по план smile Пожелавам ви както се обичате на днешния ден, така да е винаги! Да сте здрави, щастливи и усмихнати!
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 20, 2009, 21:09:43 »

Пожелавам Ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана!
Живейте така, че всеки ден да си казвате: Беше по-хубаво от вчера

Честито и наздраве! nazdrave Flower[/color][/b]

Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 21, 2009, 09:50:13 »

Честито мила Мире. Пожелавам ви много, ама много любов и щастие от тук нататък. Да сте живи и здрави, и нека помежду ви винаги има разбирателство и уважение. И скоро детска глъч да стопли вашите сърца. И от мен едно ГОРЧИВООООООООООООООО
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 21, 2009, 13:06:30 »

 @}->- чЕСТИТО Мире , Желая ви мн любов и семейно щастие... give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 21, 2009, 16:32:20 »

Мерси, момичета, прекарахме страхотно, всичко беше супер smile и всички гости казват, че на такава сватба досега не са били - най-веселата smile

И да събудя любопитството ви ... повече по-нататък smile

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 21, 2009, 16:58:24 »

С тези думи,които са ви казали гостите можете само да се гордеете и радвате! Bravo
Личи си от снимката колко сте щастливи,доволни и влюбени! *INLOVE*Но така ни раздразни любопитството още повече!Чакаме снимкииииии! yahoo
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 22, 2009, 19:11:37 »

Мили младоженци, бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи!
Помнете истината стара, че бракът е като отвара,
която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели!
Обичайте се и дерзайте!
Животът няма да е, знайте,
само рози и мечти,
защото има и бодли...
Но там, където Любовта цари,
убождането не боли!


* 2.gif (12.21 KB, 216x288 - видяно 3319 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 23, 2009, 12:06:35 »

Честито! Пожелавам ви безоблачен, изпълнен с любов семеен живот!  weddingday
Чакаме още снимки  girl_wink
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 23, 2009, 14:00:34 »

Имам малко достъп до интернет, докато отмаряме и качвам още малко снимки, които са от на шафера фотоапарата. Професионалните ще бъдат готови в събота и тях ще ги кача в албума smile







« Последна редакция: септември 23, 2009, 14:04:20 от merilen » Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 24, 2009, 09:53:35 »

 Bravo Честито страхотна булка. Пожелавам ви много щастие и любов!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 24, 2009, 13:42:47 »

Роклята ти е стархотна и ти стои чудесно  Bravo
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: септември 24, 2009, 14:26:15 »

Прекрасна булка си Мире. Аз очаквам с нетърпение да разкажеш как мина сватбата и да покажеш още снимки. А и забравих да те поздравя за А16  Bravo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 24, 2009, 15:17:22 »

честито!!! мног сте хубави и двамата! много щастие, любов, задрве и късмет в семейния живот! CHEERS CHEERS CHEERS
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 24, 2009, 16:59:19 »

Честито на младото семейство!
Желая ви много щастие, любов и неизброими прекрасни мигове в семейния живот!
give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 24, 2009, 18:16:11 »

Благодаря Ви, момичета за милите пожелания smile

Сватбеният ни ден беше прекрасен и със сигурност една незабравима приказка smile
Разбира се, преди това имаше и моменти на притеснение - на цветната борса в София имаха само 60 кали, а аз исках повече. В Пазарджик момичето, което ми прави букета така и не намери кали, та и носих от моите, притеснения в ресторанта да не изчезне алкохола ... 

Иначе като цяло бях доста спокойна, въпреки че в деня преди сватбата не свърших почти нищо от заплануваното, освен да отида на маникюр, да направя икебаната за колата, букета за хвърляне и бутониерката на Кирето, както и вечерта да излезем с приятели за посдлено като "гаджета и годеници". В неделя станахме рано, пихме по едно кафе и в 8 се запътихме към халето с джипчето, да го украсим. Големият вакуум така и не се залепи, та разчитахме на двата малки и на хартиеното тиксо. На връщане към вкъщи в булчината кола пророних няколко сълзи, все по-малко време оставаше, докато удари тъпана. До 10 часа украсявахме с балони, панделки, подреждане на маси ... В 10 отидохме за букета и останах малко разочарована, въпреки че момичето ме увери, че розите ще са шампанско, но го преживях. В 11 шафера ме закара при фризьорката, прическата се получи много по-хубава от пробната smile В 12 и 30 дойде гримьорката, с която се оказа, че сме учили в съседни класове до 7 клас и ми стана много мило и драго. На всичкото отгоре ми обърна стола с гръб към огледалото, та изненадата от грима да е пълна и разбира се много приятна smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 24, 2009, 18:36:41 »

Вече с прическа и грим, се чувствах все повече булка и започваше да ми трепери под лъжичката. Прибрах се вкъщи - всичко готово, приготвено. Хапнах набързо, после последен тоалет и започнах да се обличам. Моите колежки доста закъсняха, та единствената ми помощничка беше мама, която толкова се притесни като започна да ниже и връзва връзките, че едва не се разплака. Тъкмо бях готова и дойдоха първите гости и като ме видяха, не можах да се сдържа и се насълзих на няколко пъти. След това дойдоха и приятелките ми. В един момент чух клаксона и тъпана и направо всичко ми се обърна ... Повечето от гостите закъсняха и нямаше кой да ме пази долу и баща ми казал "Заповядайте" и след минути се затропа на вратата и се започна откупването. Е влязоха най-накрая и първите думи на Кирето бяха "Много си красива". После търси обувката, обуване, закичване, наздравици, снимки, играене на хора пред нас, та се лееха струйки пот от мен ... И всички само повтаряха колко съм хубава, колко е невероятна роклята smile

По график тръгнахме към ритуалната зала, където нямаше къде да паркираме и само си мушех главата в букета, да не видя другите две булки. Най-накрая паркирахме и отидохме да ни снимат при фонтаните, че предишният ритуал закъсня с 20-на минути. После ни извикаха и ни вкараха в стаята за младоженци - минути на притеснение и спокойствие едновременно. Спокойствие, че всички са усмихнати и щастливи, притеснение пред неизвестното и 100-ната вперени погледи в нас на влизане. Най-големият куриоз в ритуалната, разбира се, е мое дело - говори хубаво и спокойно жената "Вие Мирослава Илиева, съгласна ли сте да станете съпруга на Кирил Николов" и прави пауза и аз тихичко казвам "да", а тя се засмя и продължава "за да делите ...". Такъв смях настана в залата, направо умрях от срам в този момент, но жената ведро ми каза пак да потвърдя и аз изкрещях "да" smile Писето сериозно отговори "да", после подписи, аз май го настъпих преди да е свършил с подписа, и той после ме настъпи. Следваха поздравления, пожелания, от красиви по-красиви букети и най-накрая ме понесе както казва свекъра "като гергьовско агънце". След това снимки, снимки, фотосесия в градинката, докато ни извикаха в ресторанта.
« Последна редакция: септември 24, 2009, 20:46:38 от merilen » Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 24, 2009, 19:09:46 »

За да се успокоим, ни качиха в младоженския апартамент, да се освежим, да се отпуснем. Управителката след 10-на минути ни се обади и ни покани на втория етаж на ресторанта. От балкона надничахме любопитно, за да видим дали всичко е така, както искахме. DJ-ят дойде да ни каже какво да правим, кога да слезем и вече нямахме търпение да слезем долу smile Всичко беше страхотно - посрещането, питата, младоженската маса, бяха изпълнили дори желанието ми икебаната да е с кали, което така ме трогна. Наистина се бяха постарали и нямаше никакви проблеми с обслужването. Оставиха ни да починем за 5 минутки и айде на първи сватбен танц smile после поздрав за родителите и наизскачаха почти всички двойки да танцуват, след това булчинското хоро  и ... цяла вечер невероятен купон - танци, много хора, весели, щастливи, усмихнати гости и всички само идваха при нас и ни казваха, че на такава сватба досега не са били и ни благодаряха за невероятния купон, който сме им подарили. Така купонът продължи до 3 часа и в 4 часа вече почти всички гости си бяха отишли, а кумът и шаферът товареха колите с невероятните букети. Решихме да си вземем няколкото подаръка с нас в стаята, за да ги отворим на другия ден. Благодарихме на DJ-я за страхотната музика, а той ни каза, че на такава сватба скоро не е бил. След това благодарихме и на родителите, които свършиха страхотна работа със слагането на номерата на масите, алкохола и ядките и не позволиха нищо да бъде прибрано зад тезгяха, и се отправихме към апартамента. Очите ми се пълнеха със сълзи - купонът свърши толкова бързо, а аз исках още да съм булка. Така стоях пред огледалто и се оглеждах 5 минутки, докато се настроя писето да ми разваля прическата ... Чувствахме се толкова щастливи, доволни, че гостите си прекараха страхотно, че видяхме всеки поне веднъж на дансинга, че всичко беше станало точно, както си го представяхме, че сътворихме нашата незабравима приказка ...

Разбира се, за писето имаше изненада - докато се къпеше му направих две сърчица от розови листа и камъчетата от украсата, чашите бяха  наляти със шампанско  и ...

Заспахме, чувайки в умовете си ритмите на хората, пожеланията на гостите, нежните моменти на блусовете ...

На сутринта станахме и се захванахме с подаръците - малко, но всичките толкова хубави smile
Брат ми ни подари рутер за безжичен интернет за апартамента, кумовете - страхотни прибори за хранене от Genesis, мои роднини - невероятно красиви кристални чаши за бяло вино, колегите на писето - огромен сатениран сватбен албум за снимки и от наши близки приятели - гювеч за капама smile След това четохме картички, понасълзихме се на някои от тях ...
А на другия ден получихме и подаръка от братчето на Кирето (дето е 7 години по-голям от него, ама моята рода ги обърка кой е по-големия) и приятелката му - 32' телевизор smile

Това е в общи линии накратко, снимките говорят повече  smile
http://picasaweb.google.com/DidiPetrovaPetrova/Svatba_Mira_i_Kiro?authkey=Gv1sRgCLSgzoXOr-XqMA&feat=email#
« Последна редакция: септември 24, 2009, 21:20:27 от merilen » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 24, 2009, 20:35:52 »

Мире,прочетох и разгледах всичко на един дъх! yahoo yahoo yahoo
Мога само да кажа едно голямо БРАВО  Bravo!Личи си колко много сте се забавлявали и веселили от сърце и че вашите гости са истински щастливи и доволни! Bravo
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 24, 2009, 22:05:27 »

merilen,честно ще си призная,че съм пропуснала темичката ти и дори не изчетох всички постове.
Била си страхотна булка,роклята много ми харесва-набора на деколтето ти е като  бордюра  на моята.Честно си казвам,че заради това я купих.
С нетърпение чакам още снимки.Пожелавам ти всичкото щастие на света да се отразява в очите на любимия ти.Честито и горчиво!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 25, 2009, 08:44:11 »

Много сте хубави и щастливи, то си личи. Ще чакам още снимки с интерес Wink
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 25, 2009, 15:39:25 »

merilen, страхотна булка си била и страхотна украса ... Желая на новото семейство да е много щастливо и мнооого дечица  blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 22, 2009, 12:16:42 »

Мило семейство, честито 1-во месече семеен живот с малко закъснение yahoo
Пожелавам ви много щастие и любов. Нека разбирателството и доверието бъдат винаги с вас.
Нека се сбъднат всичките ви мечти  Wink


* kali1.jpg (11.09 KB, 300x268 - видяно 3003 пъти.)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 22, 2009, 13:12:50 »

petrova83, благодаря много smile тези дни въобще нямам време да преглеждам форума, и неусетно мина първото месече. И двамата се чувстваме супер, няма ден, в който да не си припомняме моменти от сватбата ... Все не ми остава време да намаля снимките, за да направя албума sad

Иначе хартиеният ни албум стана супер и сме много доволни smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 22, 2009, 13:14:20 »

Честито 1-во месече и от мен мила с леко закъснение! blush
Пожелавам ви много любов,щастие и разбирателство помежду ви! give_rose
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 20, 2009, 09:57:19 »

Привет, момичета smile днес започваме второто ни месече семеен живот, който очакваме в най-скоро време да бъде още по-хубав в нов дом. Пазаруваме за апартамента,обикаляме за мебели, чистим боклуците, само да монтират кухнята и сме там ..., пък и реших да си дописвам дипломната работа за магистратурата и тъка на няколко стана в момента, та любимият форум го сканирам от време на време

Почнах да правя албумчето преди време, но все не мога да го довърша, но за компенсация, ще ви почерпя с парченце от вкусната сватбена торта smile Да ви е сладко (както казват в турските сериали)
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 20, 2009, 10:20:14 »

Честито второ месече Мери give_rose
Благопожелания за щастлив семеен живот край новото "домашно огнище".
Много е приятно да пазаруваш за нов дом и да подреждаш всичко според своите виждания.
Благодаря за почерпката(и за пожеланията в моята тема)-тортата е великолепна.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 20, 2009, 10:21:28 »

Честита месечинка, Мире.
Нека любовта ви всеки изминал ден да става все по-силна и скоро да се похвалиш и със снимки от обзаведеното ви жилище.
А сега ще се почерпя виртуално от тортичката за ваше здраве.  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 20, 2009, 11:16:19 »

Мире, честита месечинка и от мен. Пожелавам ви най вече здраве, живот изпълнен с радост и щастие, а на 75-та годишнина пак да ни почерпиш yahoo
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 20, 2009, 11:21:24 »

Честито второ месече и мноооого много още месеци да ви държи щастието от сватбения ден!!!


* champaign.JPG (14.07 KB, 236x294 - видяно 2788 пъти.)
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 21, 2009, 11:01:14 »

Честито второ месече миличка  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 20, 2009, 12:53:22 »

ЧЕСТИТО ТРЕТО МЕСЕЧЕ!
МНОГО ЛЮБОВ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 21, 2009, 13:20:12 »

Честита месечинка. Бъдете много щастливи give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 20, 2010, 16:43:06 »

Честито 4-то месече !!! Да си го отбележите подобаващи и с много любов Wink
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 21, 2010, 10:20:03 »

Благодаря, Светле smile

Ние сме добре, вече сме в нашето семейно гнездо почти месец и сме много щастливи, защото от толкова много време чакахме този момент. Има още доста неща за довършване, но чувството, че се прибираш вечер вкъщи е страхотно. Вече имаме и интернет и се надявам по-честичко а пиша smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 21, 2010, 11:54:07 »

Честито и от мен 4-то месече!

Много се радвам,че вече сте се нанесли в новото и така чакано жилище.Напълнете го с позитивна енергия,детски усмивки и любов. give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 20, 2010, 10:54:17 »

Честит празник  give_rose
Бъдете винаги влюбени и щастливи  smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 20, 2010, 11:59:40 »

Честито 5-то месече! Нека приказката ви няма край!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 20, 2010, 15:12:13 »

Честито пето месече! Наслаждавайте се един на друг в новият ви дом и не забравяйте да си казвате, че се обичате!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 20, 2010, 15:32:10 »

Честито месече мила...
пожелавам ви много дълъг и щастлив семеен живот...

Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 20, 2010, 19:09:32 »

Честито месече!
Бъде влюбени и щастливи като в сватбения ден!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 20, 2010, 07:44:32 »

Честито осмо месече  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 20, 2010, 12:16:45 »

Честита месечинка и от мен!!! Бъдете много влюбени и щастливи!!!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 20, 2010, 16:44:36 »

Честита месечинка! give_rose
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 20, 2010, 18:41:36 »

Мило семейство честита ви месечинка  Flower и още малко остана до голямата дата Curtsey
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 20, 2010, 09:13:04 »

Честита десета месечинка!!! Бъдете много щастливи и влюбени и се радвайте един на друг  give_rose
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 20, 2010, 09:16:52 »

Честита месечинка!Още милиони месечинки да имате!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 20, 2010, 11:25:36 »



Честита месечинка!
Пожелавам ви съвместинят ви живот да бъде цветен и благоуханен като този букет с цветя!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 20, 2010, 15:26:42 »

Честито десето месече! give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 20, 2010, 21:13:06 »

Честита месечинка !
Весел празник  give_rose
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 20, 2010, 12:38:26 »

Честито 11-то месече на младото семейство! Бъдете много сплутени и всеотдайни и много много радост и щастие ви желая!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 20, 2010, 13:13:06 »

Честита месечинка! give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 20, 2010, 13:56:10 »

Честита месечинка  give_rose
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 20, 2010, 09:34:08 »

Мирка,честита годишнина! give_rose
Бъдете здрави,щастливи и много обичани!
Весел и незабравим празник!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 20, 2010, 10:39:45 »

Миличка, честита 1-ва годинка на вашето младо семейство!!!
Пожелавам ви да бъдете здрави и много влюбени, живейте така, че всеки ден да си казвате: "беше по-хубаво от вчера" give_rose
п.с. леко раждане..... yahoo


* x4520.jpg (51.36 KB, 559x537 - видяно 409 пъти.)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 20, 2010, 10:45:04 »

Момичета, благодаря за пожеланията  give_rose
Тази една година мина толкова неусетно в трепети около преместването в нашето семейно гнездо и обзавеждането му, после неочакваната (и шокираща поне за мен) новина, че ще ставаме родители, вълненията покрай бременността, но всичко това е толкова прекрасно, пожелавам го от все сърце на всеки smile
Ето и една скромна почерпка за нашия празник, разбира се тематично с калии smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 20, 2010, 14:56:15 »

Честита 1-ва годинка семеен живот! Още много години щастие и любов ви желая!


* HappyAnniversary.jpg (19.64 KB, 320x320 - видяно 4840 пъти.)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 20, 2010, 22:10:37 »

Честита годишнина!
Бъдете много щастливи и влюбени още дълги години  give_rose
Наздраве  CHEERS
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 20, 2010, 22:56:37 »

   Скъпа Мире честита ви първа годнка изпълнена с много радости,обич  и с първото ви още по-голямо приключение от сватбените емоции-първата бременост която не се забравя!Нека имате още много годишнини,но всичките изпълнени с детски смях и семейно щастие give_rose give_rose give_rose
 Поздрави от моето коремче на твоето и стискам палци за безпроблемно раждане!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 21, 2010, 08:47:18 »

Честита годишнина!
Нека любовта и уважението помежду ви никога не стихват!

Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 20, 2011, 09:57:35 »

Ето, че се неусетно се изниза още една година от семейния ни живот, година изпълнена с грижи за най-страхотното чудо на света - нашето момиченце smile

Година, подчинена изцяло на едно малко беззащитно същество, което вече е момиченце с характер и претенции (като всяка истинска жена) smile

Година, в която не липсваха и трудни моменти, и безсънни нощи, но и година, изпълнена с много сълзи от радост и щастие, че сме родители, че всеки ден виждаме плода на нашата любов ... отнесох се smile

Ето и малко тортичка за подслаждане smile

Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 20, 2011, 13:07:18 »

Честита годишнина !
Пожелавам ви още много години семейно щастие ! Радвайте се на плода на вашата любов  smile
Весел празник  CHEERS
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 21, 2011, 20:57:02 »

Мирка,честита годишнина!
Много щастие и любов! give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines