Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:16:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на merilen 20.09.2009  (Прочетена 37270 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« -: август 20, 2009, 09:28:32 »

Хайде Мила, това е твоята темичка, която да напълниш с много красотийки и да ни направиш част от тройте трепети и емоции. give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 20, 2009, 09:33:10 »

Честита темичка на още една септемврийска булка! @}->--Пожелавам ти един емоционален месец,който да ти донесе много радост и щастие!
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2009, 09:35:52 »

Честита темичка и от мен.  danceg Каквато си ни сладурана, съм сигурна, че ще има много сладки и красиви неща, който да видим при теб  girl_wink Чакам с нетърпение да разкажеш повече...
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 20, 2009, 09:45:00 »

Честито и от мен  smile още една булка на 20.09  danceg
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 20, 2009, 10:06:08 »

Имам си темичка  :danceg:благодаря Ви момичета, много сте мили, чак ми се насълзиха очите. От днес някак си се чувствам различно - нали остава точно месец smile и вече започнах да се шашкам колко бързо мина времето от 31 декември досега. Тази седмица младоженецът се оказа, че има малък здравословен проблем и всичките ми грижи са насочени към него, но утре отиваме за халките smile вече нямам търпение да видя как са се получили. Иначе има още неща за вършене и все изскачат нови и нови, но мисля, че с общи усилия ще се справим smile
« Последна редакция: август 20, 2009, 10:15:42 от merilen » Активен
irinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 20, 2009, 10:17:18 »

честита темичка миличка smile много усмивки smile а на младоженеца кажи да се оправя бързо smile ( надявам се не е нищо сериозно и пожелавам бързо оздравяване на половинката ти )
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2009, 12:51:27 »

 yahoo честита темичка и от мен мери... желая ти всичко да стане както си го планирала.. ако имам вазможност на 20.09 специално ше дойда пред тракия за да те поздравя give_rose


* 4358-one_hundred_tulip_special.jpg (47.44 KB, 350x350 - видяно 3964 пъти.)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 21, 2009, 20:26:48 »

Много съм щастлива - взехме си халките днес следобяд, украсих си чашите, направих си поставката за халките - снимки в галерията smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 21, 2009, 20:32:11 »

Честито merilen всичко ми изглежда доста красиво и изпипано!  good
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 24, 2009, 23:26:21 »

Честита темичка и от мен  :bravo:Погледнах ти нещицата -  много са красиви , поздравления Bravo Пожелавам ти да се справиш успешно с всичко и накрая да имате една вълшебна сватба  wedding
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 25, 2009, 08:01:19 »

Нещицата  в галерията са много красиви  Bravo , нашите покани са от същия картон  yahoo
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 25, 2009, 13:27:29 »

О, този картон ми е слабост от момента, в който го видях в книжарница Слънчоглед и всичко ми е с него. Остана да купя 20-тина листа за номерата на масите smile

Вече съм готова с почти всички дреболийки - остава ми да измисля украсата на колата, да купя лентички и балони за колите и украсата за вкъщи с балони и панделки, да напиша благодарствените думички на картичките-снимки, да купя и разкрася една подаръчна чантичка за паричните подаръци, защото идеята с кутията не ми допада, пък чантичката небрежно ще я връча на брат ми като минаваме по масите.

Имаме си и готови медицински срещу 20 лв без да ни боцкат smile

Остава ми до края на седмицата да уредя прическа, грим и букет, а най-радостното е, че на цветната борса в София ми казаха, че ще имат кали през целия септември за 1 лв бройката, дано да е истина smile

А в галерията вече е сниман пълният комплект дреболийки smile много съм доволна от произведенията си. Да не говорим, че правенето им беше толкова емоционално и цялата фамилия помагаше smile
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/merilen/svatbeni_neshtica/P1040142.JPG.html?action=gallery
« Последна редакция: август 25, 2009, 14:00:39 от merilen » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 25, 2009, 14:34:43 »

честита темичка с малко закъснение и от мен. give_rose много обичам калите и с интерес ще следя и другите красоти които ще сътвориш с тях.
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 25, 2009, 22:33:06 »

Честита тема мила.Пожелавамти един прекрасен приказен ден,а тези твои пухчета да ви държат високо над облаците  give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 26, 2009, 11:03:34 »

Честита темичка и от мен  give_rose.
Пожелавам ти леки дни до края и една незабравима сватба.
Тъй като малко съм поизостанала с подготовката ти, сега ще прочета и разгледам всичко, което си описала и сложила в галерията smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines