Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:01:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на irinkata 20.09.2009  (Прочетена 3851 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« -: август 20, 2009, 09:14:16 »

Хайде Мила ето я и твоята темичка. Ти си една от многото булки с тази дата, която ми е много мила и на мен give_rose

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 20, 2009, 09:18:19 »

Охооо честита темичка на още една септемврийска булка. @}->--Пожелавам ти един момински месец изпълнен с много емоции!Очакваме да разкажеш и покажеш до къде сте стигнали с подготовката? girl_wink
Активен
irinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2009, 09:27:12 »

благодаря ви милички smile ами ние сме готови с почти всичко smile малко по-късно ще пиша подробно че сега съм на работа smile а ще кача и снимчици smile
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 20, 2009, 10:10:27 »

 irinkata, добре дошла в клуба на булките на 20. 09. 2009 smile много приятни емоции ти пожелавам прес месеца преди сватбата smile
Активен
irinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 20, 2009, 10:49:29 »

здравейте пак от мен smile не знам от къде да започна с разказа си ... мисля, че е редно да ви кажа първо как се стигна до тук smile ... и така .... запознахме се преди година и 5 месеца в интернет  Girl_hide след няколко дни чат се видяхме и от 14.04.2008 сме неразделни ... живеем заедно то самото начало ... след вторият - третият месец започнахме да си говорим за сватби и деца и т.н. smile за жалост номври месец 2008 а мен ми откриха киста и се почна ходене по мъките ... моето мило беше най-голямата ми опора .... мисля че ако не беше той щях да рухна.... както и да е след лечението чичо доктор каза че трябва да се замислим за бебенце и от тогава 28.04.2009 се започна и с подготовката за сватбата ...... в началото нямаше романтични предложения и такива неща ... по-скоро беше решение взето от двама души smile все пак от месеци си говорехме за сватба smile един ден милото дойде да ме вземе от работа и ме изненада с така чакания годежен пръстен ....да ви кажа честно толкова се развълнувах , че не помня датата smile
та така smile както вече казах по-горе сме готови с голяма част от нещата:
млагоженеца е обзаведен с костюм,риза,вратовръзка и обувки (мисля само да му вземем още една риза с къс ръкав)
аз си имам обувки,бельо,воал.... роклята е в процес на шиене smile бижутата ми са на лице smile обичките си ги имам от много години това ми е старото нещо smile синджирчето за висулката ще ми е назаем от сестрата на милото а самата висулка ми е подарък от майка ми за рожденният ми ден smile
ритуалната и църквата са запазени ...
имаме свещи,бутониери,чаши,кошичка за халките (всичките са качени в галерията ми ) имаме 2 кошнички за подаръчетата за гостите (тях ще снимам довечера и ще гледам да ги кача ) , подаръчетата за гости са купени само че ги поръчах без украси и сега са в процес на правене smile и техните снимки ще кача скоро smile поканите са раздадени , те са изцяло дело на моята половинка , страшно много си ги харесвам smile ( и тях можете да видите в галерията )....
ми това се сещам за сега .... вие също питайте че може и да пропускам нещо smile
спирам за сега че стана много дълго  pardon


* 5112_1177550042993_1355397532_30477954_3738459_n.jpg (25.71 KB, 604x453 - видяно 358 пъти.)
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 20, 2009, 14:50:45 »

                                            Честитоооо! yahoo yahoo yahoo
Вече сте две сърца в едно, две съдби в една – бъдете мъдри, отговорни и честити!Наздраве! nazdrave

                 
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 20, 2009, 21:23:16 »

Любовта и животът са една приказка с общо начало и преплетени пътища защото любовта е, която дарява живот! Любовта не е само миг от вечността, тя е безгранична и вечна. Когато пътищата се преплитат, когато искате да задържите мига завинаги подарете си семейство създадено с Любов
Честито!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 21, 2009, 09:30:46 »

Честито мило семейство. Желая ви безмерно щастие и любов. Нека помежду ви винаги има разбирателство и толерантност. И едно горчивооооооо от мен.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 22, 2009, 20:40:37 »

Мили младоженци, бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи!
Помнете истината стара, че бракът е като отвара,
която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели!
Обичайте се и дерзайте!
Животът няма да е, знайте,
само рози и мечти,
защото има и бодли...
Но там, където Любовта цари,
убождането не боли!


* 1.gif (48.54 KB, 360x360 - видяно 1959 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 23, 2009, 02:26:23 »

честито на младото семейство  give_rose
нека красотата и незабравимите емоции от сватбения ден са като капка в морето спрямо това което ви очаква от тук нататък...пожелавам ви попътен вятър и много много любов
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines