Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:17:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 177007 пъти)
 
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #255 -: май 18, 2010, 09:04:14 »

velvet май си права, само че ние ще имаме само изнесен ритуал без взимане и без църква, така че май с булото на ритуала и после цвете или ще трябва да се откажа от едното  nea
Иначе прическата ти е страхотна, много ми допадат такъв вид прически Bravo нищо че изглеждаш така сякаш спиш с отворени очи  girl_wink biggrin ще си страхотна, булото най отгоре ли ще бъде прикрепено ?
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 18, 2010, 09:05:55 »

velvet май си права, само че ние ще имаме само изнесен ритуал без взимане и без църква, така че май с булото на ритуала и после цвете или ще трябва да се откажа от едното  nea

Моя пририятелка бяха по същия начин - в началото на вечерта беше с булото, а по-скъно смени роклята и съотвено воала с цвете.

Друго, което се сещам - има обичай кумата да свали булото с клонки, а не с ръце и да го сложи на дръвче или в-у питка. Може да изпълните този ритуал и така да направите прехода към цветето.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 18, 2010, 09:16:45 »

Velvet, много добре се е получила прическата  Bravo Определено ти подхожда  Wink
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #258 -: май 18, 2010, 09:24:56 »

lionelsa много добра идея както винаги  Bravo  Offtopic Не знам какво работиш, но от теб ще стане страхотна сватбена агентка  blum
Аз бях кума преди няколко години и така свалих булото на младоженката с две пръчки и го закачихме на едно дърво точно преди да влезне в дома на свекървата, ама бях забравила  pardon
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 18, 2010, 09:37:41 »

lionelsa много добра идея както винаги  Bravo  Offtopic Не знам какво работиш, но от теб ще стане страхотна сватбена агентка  blum
Благодаря за милите думи - нищо общо с творчество не работя, а със сухи цифри  blush

Сетих се и за друго - някои булки вместо букета и жартиера, хвърлят булото(сложено в торбичка, за да не се разкъса) и на 40-я ден ходят да си го откупуват.

Да се надяваме, че кумата ти ще се справи с поставянето на цветето после. Нямам понятие до колко е сложна тази задача pardon Нали е в капсулка....
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #260 -: май 19, 2010, 08:06:17 »

lionelsa ами да вземеш да си смениш професията ли... butterfly  smile
Вижте една прическа на която було и цвете не изглежда претруфено:


* makeup_hair_8_m.jpg (20.19 KB, 400x300 - видяно 4597 пъти.)
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 19, 2010, 08:10:04 »

pepche, според мен зависи къде точно е сложено булото.Ако е по този начин като на снимката, може да се направи така, че да не изглежда претрупано.Говори и с фризьорката си, но определено изглежда много добре така, както си го показала.
Ето един вариант и от мен.


* 20081001140135-13b.jpg (36.37 KB, 345x460 - видяно 379 пъти.)
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 19, 2010, 08:16:00 »

velvet, прическата е страхотна!  Bravo
тези кьдрици изглеждат много добре - някак по-естествени.  good  give_rose
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 19, 2010, 13:18:12 »

Аз ще бъда с було и цвете и немисля, че ми стои претрупано. (имам снимка в албума)
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #264 -: май 19, 2010, 16:30:50 »

Ей, Vessy много си хубава  Bravo и прическата ти е страхотна, то май и до твойта датичка не остана време, точно един месец  tease
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 21, 2010, 11:19:57 »

Ето още една прическа ,която страшно много харесах.Незнам дали ще мога да си я направя.Косата ми е на нива и горното е по-късичко.


* 43881ceb3d40e0a236ed96d8313c5c9f_m.jpg (63.67 KB, 585x450 - видяно 399 пъти.)
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 21, 2010, 15:39:13 »

Прическата е страхотна! Аз търся от къде да купя подобен аксесоар за косата някъде из Пловдив, но засега неуспешно. Някой, ако знае да помага  give_rose
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #267 -: май 22, 2010, 09:28:56 »

Аз не знам защо , но упорито не исках да съм с прибрана коса на моята сватба. Има страхотни прически с прибрани коси , но може би не исках , защото в ежедневието си ходя винаги с вдигната коса , за да не ми пречи , от друга страна , обаче ми стърчат ушите и не съм много за кок. Като цяло харесвам пуснатите коси , защото косата е голяма част от чара на жената , хубавата ,поддържана и лъскава буйна коса (ако имаме такава , хихи:) ) ще бъде жалко ако я вържем на кок. Моята коса не е никак хубава , но като ми я направиха изглеждаше добре. А иначе снощи сънувах , че пак правим сватба, този път фризьорката реши да не ми слага много стилизиращи продукти на косата , за да е по - естествена и резултата беше - прическата се скапа точно пред ритуална зала и ходих да си я оправям , при което закъснях за ритуала и ме чакаха всички. Като влязох те вече бяха опънали една голяма маса с почерпка и пиеха shok. Казаха , че ритуал няма да има заради закъснението ми , а и така или иначе вече сме женени smile. След това влезе някакъв луд , искаше и той да седне да пие с  нас , но ние му казахме , че не може , той излезе ядосан от ритуалната и взе да звъни по телефона нервно. Аз стресната казах на мъжа ми , че сигурно ще вика някой за подкрепление да ни бият  lol. Това е само сън за тези , които не са разбрали по - горе. Реших тука да го поместя , защото и след сватбата не спират кошмарите с прическата... а и не само smile.
« Последна редакция: май 22, 2010, 09:31:01 от red_roses » Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 25, 2010, 10:44:34 »

Прическата е страхотна! Аз търся от къде да купя подобен аксесоар за косата някъде из Пловдив, но засега неуспешно. Някой, ако знае да помага  give_rose
Аз също си търся такъв аксесоар и до момента само в e-bay съм виждала.Загледах се и по тиара-та.Хем ги харесвам,хем се притеснявам да не изглеждам като елха  mda
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 25, 2010, 17:50:39 »

Аз иначе подобни аксесоари за коса видях в едно магазинче за бижута имитации в Асеновград, но ми се видяха доста големки, та затова търся нещо и в Пловдив.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines