Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:25:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 177106 пъти)
 
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 30, 2010, 14:19:36 »

Ок, задължително ще споделя. Благодаря smile
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #181 -: март 30, 2010, 16:46:40 »

Момичета, може ли да ми кажете как вървят цените в Пловдив на сватбените прически. Става въпрос за средно дълга коса, която искам да е пусната на големи букли и само малко хваната отпред, за да се открие лицето. С тиара и воал. Попитах на 1 място и ми казаха 30-40 лв пробна и 60-70 лв за деня, което честно казано ме разби  shok Защото ми била гъста косата  crazy Може и аз да живея в заблуда, но ми се струва много, още повече че на мястото, където питах не са супер известни, че затова да надуват цените? Нещо такова искам да се получи.

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 31, 2010, 07:28:11 »

_kalinka за сватбения ден е толкова 50 лева минумим, моята беше 60 лева при моята си фризьорка,която не е от известните, всеки фризьор изчислява на час, колко време ще му отнеме и така се калкулира цялата прическа. в някой от по-известните салони ще е повече. колкото до пробната, може и по-малко, някои и не взимат пари, може и 10 лева да е, зависи.
а прическата която си избрала е много хубава, браво
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 31, 2010, 22:48:38 »

_kalinka, прическите в Пловдив определено са на тези цени и на мен ми казаха пробна 40 лв,а за самия ден според зависи можело и 80лв  angry изхабявало  се много материал ,за да бъде прическата непокътната през цялото време , не се изненадвай всеки гледа от всякъде как да измъкне повече  crazy, а между другото отказах се от було ... ще имам цвете в косата ,ако в деня не реша и без него да съм  Makeup
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: април 01, 2010, 07:48:32 »

А цветето в косата лесно ли се закрепва, някой да знае? Защото аз ще съм с було при вземането и после в църквата. Но в ресторанта ще си го махна (то не е трудно) и бих искала, дори и с помощ от някоя приятелка, да си сложа цвете smile Те предполагам са изкуствени, естествените сигурно бързо увяхват...? huhhuh.gif
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 01, 2010, 09:36:11 »

velvet , можеш да си сложиш и естествено цвете . Слага се в специална капсула за да издържи целия ден. Можеш да помолиш фризьора си да ти го приготви, а после приятелките ти да ти го сложат  good
Активен
_kalinka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #186 -: април 01, 2010, 10:44:24 »

изхабявало  се много материал ,за да бъде прическата непокътната през цялото време , не се изненадвай всеки гледа от всякъде как да измъкне повече  crazy
Хахах, и на мен ми изтъкнаха същия аргумент biggrin Едно към едно й бяха думите. Не знам какви са им материалите, ама и не виждам нищо сложно да ме навият на маша и да прихванат малко косата. Всеки начинаещ фризьор ще се справи.
Иначе след като питах тук, пообиколих по-обикновените салони и намерих на няколко места където ще ме направят за по-малко (около 60 лв. общо) Мисля да направя пробна, пък ще видим резултата  huhhuh.gif Просто не виждам на такава елементарна прическа какво може да ги затрудни или обърка  crazy
И наистина, като сложат на дадена услуга определението "сватбена", цената става двойна  bad За нищо ги нямат 100-200-300 лева.
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #187 -: април 01, 2010, 14:53:30 »

О , да за цените е така , аз на една фризьорка леко и се ядосах като каза , че можело да намали цената от 120 на 100. Викам си на акъла първо това не е пазар , второ дори да я намали аз пак няма да й ги дам. Тия хора добре ли са , моята си фризьорка ще ми вземе 60лв за деня и 20 за пробна.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 01, 2010, 14:59:55 »

Велвет има изкуствени цветя за косата, но се слагат и естествени, аз бях с естествено и издържа цялата сватба, както ти е казала Лени слагат се в една капсулка и така се бодват в косата smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 11, 2010, 08:25:06 »

Някой попадал ли е на прическа с естествена роза в косата?
Ако е - то, моля, нека публукива или да пише на лични, за да му изпратя емейл, понеже аз нещо не намирам, а искам да видя как стои.  blush
Активен
galka_f
Любопитен
*
Публикации: 20


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 11, 2010, 08:31:25 »

Някой попадал ли е на прическа с естествена роза в косата?
Ако е - то, моля, нека публукива или да пише на лични, за да му изпратя емейл, понеже аз нещо не намирам, а искам да видя как стои.  blush

Аз също исках естествена роза в косата, но моята фризьорка ми каза, че дали ще е в капсула или не ще почернее и се отказах. Незнам ако искаш попитай си фризьорката,тя ще ти каже най-точно.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 12, 2010, 16:45:07 »

Момичета, можете ли да ми препоръчате добър фризьор за Варна и да ме ориентирате как вървят цените на пробните прически и на булчинската прическа в самия ден?
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #192 -: април 12, 2010, 18:53:17 »

divanetata, аз ще ходя на пробна прическа в сряда в един салон в Кайсиева градина...цените на пробната мисля, че бяха 15-20 лв., обаче колко струваше в деня на сватбата не помня, но обезателно ще видя в сряда  smile ... може би зависи и от сложността на прическата, дължината на косата...не знам, но ще разпитам... smile а фризьорката знам, че е добра, защото тя ме прави за една сватба лятото и останах много, много доволна... smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 12, 2010, 19:49:19 »

Jorjeta, може ли да ми пратиш някакви координати, а след като отидеш - евентуално и инфо за цените  smile
Активен
geryaleksa
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #194 -: април 14, 2010, 11:16:03 »

Моята кума беше на сватбата си с малки бели розички в коста си и нищо не им се случи-нито увяхнаха нито почерняха .Бяха в капсулки и изглеждаха много свежи през цялата сватба , а  тя продължи наистина до късно.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines