Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 04:24:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 177054 пъти)
 
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 21, 2010, 13:35:55 »

Здравейте и от мен ,не е ми остава много време за мислене до големия ден,имах куп варианти за прическа. Уж си харесам нещо, след 2 дни се откажа,исках кок -отказах се ,сега се замислям за къдрици на една страна ... а другото което ме тормози е ,това че винаги съм си мечтала да бъда булка с воал (було) ,но няколко приятелки ми казват: "Това са отживелици ,не се излагай!"... Вие как мислите минала ли е модата на Воалите  sad
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #166 -: март 21, 2010, 14:14:45 »

Veninceto воала не е отживелица, а класика smile Това е твоят ден и твоята сватба, кога друг път ще имаш повод да си сложиш було Wink Според мен щом толкова много си си мечтала направо отивай да ибираш какъв точно воал искаш yahoo Аз сащо ще съм с було danceg Моето ще е дълго до земята, защото реших като ще е гарга да е рошава  chee
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 21, 2010, 15:19:07 »

veninceto , и Dinna ти е казала, че не е отживелица, но аз ще ти кажа и още нещо. Това в твоят ден и ти не се жениш заради приятеките си , бъди такава, каквато си била в мечтите си. Не прави така, че после да съжаляваш заради някой друг. Това е един път в живота и в този ден трябва да се чувстваш неповторима, нито с излишни неща, нито пък да ти липсва каквото и да е. Прецени каква искаш да бъдеш в твоите и очите на любимия, а не на някой друг .
Успех  good
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 21, 2010, 15:54:33 »

Благодаря Ви Момичета ,мисля ,че сте прави -Това е моят ДЕН !  yahoo ,нека реша за прическата със сигурност и да се надяваме булото да й отива  smile girl_wink
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 25, 2010, 11:15:34 »

veninceto и аз се чудих за було и на края се реших - според мен седи много женствено! Цялата картинка става завършена. Според мен ти за себеси трябва да си решиш, но като се видиш с булоооо - аз веднага се почувствах булка, даже повече от колкото със сватбената рокля smile Успех  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 25, 2010, 12:47:20 »

И аз съм твърдо за було, но да не се отклонявам от темата.

Имам една молба към вас. Голямо ровене падна за снимки из нета на прически, но такива, които да са подходящи за граждански брак (само граждански, защото той ще е през седмицата, в ден различен от църковния и тържеството). Тоест да не са толкова официални. Другото, на което държа е да прикрива ушите. Иначе няма значение дали е начупена или права. Моята е податлива, тъй като е леко начупена, така или иначе.
Косата ми е средна дължина.
Ще се радвам, ако откриете добри попадения, да ги споделите. Благодаря ви give_rose
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #171 -: март 25, 2010, 13:20:37 »

velvet-прерових снимките, които съм събирала и само една ми се стори подходяща и не твърде претенциозна, дано помогна smile


Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: март 25, 2010, 13:43:34 »

Biersdorf, прическата е уникалнааа Girl_hide Само че ми се струва, че от другата страна ухото ще се вижда. Защото де факто целият бретон е обърнат на една страна...Все пак си я сейфам в папката с прически и ще я включа в обсъждането с фризьора ми girl_wink
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 25, 2010, 14:55:08 »

мисля ,че всико скриват тези две предложения  good


* 1.jpg (43.79 KB, 381x512 - видяно 497 пъти.)
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 25, 2010, 14:56:08 »

ето и другата  Wink


* 2.jpg (29.47 KB, 404x604 - видяно 314 пъти.)
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #175 -: март 26, 2010, 09:40:40 »

Ето още нещо, което ми се струва подходящо за делничен ден, но пък и не твърде обикновено (тук ушите се виждат само в долната им част-ти изцяло ли искаш да са прикрити?)

Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 26, 2010, 10:10:21 »

Не, може да не е изцяло, но поне част от тях. Тази прическа е подходяща, благодаря ти smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #177 -: март 30, 2010, 10:13:01 »

Явно не съм единствената , която толкова много се е чудела за прическата. Харесвам си нещо , отивам и го правя на пробна , харесвам се на момента , след което се отказвам , отивам при друг фризьор с друга прическа , харесвам се отново , но след това започвам да се чудя това ли е точната прическа, не е ли. Стигнах до извода , че първо нямам възможност само да ръся пари за пробна нон стоп, второ - ясно е , че човек харесва много неща и различни визии , но не може да е с тях в един единствен ден. Примирих се , че явно трябва да избера измежду всичко , което ми харесва и да съм с него. Същото е и с прическата. Вчера бях пак на пробна , карах жената да ме променя 3 пъти , накрая се харесах. Исках да е закачлива прическа, леко прибрана отпред с обем и височина , назад прибрана някак небрежно с фибички , надолу да е с леки къдрици. Стана наистина много закачлива и интересна , но сега пък майка ми каза , че това не била стилна и официална прическа. Но си казах , че няма нищо да променям вече, защото и с грима бях така , чудех се кой да е гримьора, в какви цветове да ме направи , пробни пак наново и отново. Реших повече да не се обърквам , но и не съм мислила , че тези неща толкова ще ме затруднят, по принцип съм човек с усет , суетен и много държа да изглеждам добре. Не знам сега защо така се затрудних.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 30, 2010, 11:07:10 »

Red roses, не се ли снима, за да те видим? Заинтригува ме blush
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #179 -: март 30, 2010, 11:27:14 »

Снимах се , малко не се вижда като хората. Не съм качила снимките на компа , като ги кача ще ти ги пусна да ги видиш, после искам мнение smile.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines