Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:26:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 177115 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: март 09, 2010, 16:40:47 »

Мишел моята прическа също беше прибрана назад, много красиво се получи, а в кока си имах една орхидея smile Наистина седи много нежно.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #136 -: март 09, 2010, 17:08:33 »

Ето тука е и моята дилема, понеже ушичките ми са щръкнали  angry, малко като на елфче pleasantry та какво да се прави не се харесвам с вдигната коса  pardon  А не искам просто да ми е пусната, мисля си да имам нещо като цвете или от този род http://www.serendipitytiaras.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=ST&Product_Code=BBPEARLSTARFISH-8150 от едната страна, но пък в същото време искам и да имам воал. Или пък да съм с воал на подписването и снимките, и после да сменя с това, ама занимавка сякаш.  crazy ох наистина не знам. Дай идеи момиче, моля ви  butterfly
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #137 -: март 09, 2010, 17:54:12 »

bibilqna аз ти предлагам нещо такова, ако ти харесва  give_rose разбира се зависи воала къде ще ти е закрепен- отгоре или отзад  pardon


* makeup_hair_2_m.jpg (18.85 KB, 273x273 - видяно 3778 пъти.)
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 10, 2010, 12:21:54 »

Момичета, аз съм си харесала тази прическа. Проблемът е, че искам да имам було, а не знам точно как ще си паснат двете. Според вас как може да се сложи булото на такава прическа? Аз не смятам да го нося през цялото време, след официалната част сигурно ще го сваля така или иначе.


* peluqueria-maquillaje-para-novias-197065a.jpg (11.25 KB, 210x293 - видяно 3722 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 10, 2010, 13:06:30 »

според мен няма никакъв проблем да сложиш було на тази прическа, единия вариант е преди самия кок да се постави, но така ще дойде малко напред и ще стърчи нагоре. другият  вариант  е да е отзад, някъде по в гроната аст на кока, закрепя се с 2 фуркета и много лесно се маха
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: март 10, 2010, 14:03:38 »

asseto, повечето була в днешно време са с гребенчета. Гребенчето можеш да го сложиш навсякъде в косата. На показаната от теб прическа това трябва да е място, което не е много хлабаво, т.е. косата да е малко по-пристегната. Но според мен се довери на фризьора си, той ще знае. Повярвай ми, няма да си първата булка, която е имала подобна дилема.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: март 10, 2010, 14:32:54 »

asseto , аз бях с подобна прическа , и с було, което махнах като влязохме в ресторанта . Булото беше закрепено с 2 фиби, забодени в косата и си стоеше стабилно. Прегръщайки ме , милото доста често го опъваше, но не ми се измъкна (аз от това се притеснявах ) Фризьора ти , ще го прикрепи по най-добрия начин  good
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 11, 2010, 00:13:16 »

Благодаря, момичета! То кой знае какво ще ми щукне през следващите 5 месеца и дали ще остана с тази прическа...  tease
Само трябва и фризьор да си намеря, но това съм го оставила за малко по-нататък.
Активен
elfo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #143 -: март 11, 2010, 11:55:26 »

Здравейте, момичета!
Да споделя и аз: Харесах си прическа от www.haircomesthebride.com. Реших да отида на пробна прическа при Анелия Кошарска и останах много доволна - първо тя е страшно слънчева и позитивна, има идеи, но ако имаш изисквания, се съобразява. В моя случай аз й носех снимки на неща, които съм харесала и тя ми предложи няколко варианта, които направихме, снима ме и си отидох у дома със снимките да си мисля smile Мислих, мислих и реших, че не ми харесват много и срам, не срам й се обадих пак и й казах, че искам и други неща да пробвам. Тя беше изключително мила, веднага ми предложи кога да отида да ги направим и каза изобщо да не се притеснявам, като ми поясни че няма да ми взема допълнително пари. Та, тази събота пак ще ходя smile При нея ще си правя и грима, останах много доволна от пробния. И не на последно място, хареса ми, че цената й е една и включва пробните грим и прически и официалните в деня на сватбата - това си е голямо облекчение, иначе винаги има изненади.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 11, 2010, 12:35:17 »

Elfo
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 11, 2010, 12:35:47 »

Elfo, за кой град става въпрос?
Активен
elfo
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #146 -: март 11, 2010, 12:42:25 »

Упс  blush За София
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 11, 2010, 12:55:46 »

Жалко ...
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: март 11, 2010, 16:17:49 »

Ето ме и мен пак. Точно говорих с агентката ми и тя каза, че по принцип работят с хора от БТВ (телевизията) за грима и прическата, та ще организира проба за следващото ми прибиране. Някой дали има идея кой от техните хора се занимава и с булчински прически и грим и евентуално някакви впечатления?
Elfo, можеш ли да ми пишеш на лични какви са цените на Анелия Кошарска? Благодаря предварително!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: март 11, 2010, 16:25:24 »

доколкото си спомням Розовка беше ходила на пробен грим при гримьорка от БТВ и резултата беше доста зле и после се отказа, може би тя ще ти даде инфо
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines