Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:23:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 177093 пъти)
 
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #90 -: декември 31, 2009, 11:54:13 »

AlexiS, е ако ти отива с права коса бъди си с права коса...просто можеш да сложиш цвете в косата или да заложиш на някой много красив аксесоар (фиба, шнола и т.н...) smile
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 31, 2009, 11:59:56 »

Velvet-точно за такива,но аз си взех вече,но ти благодаря  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 31, 2009, 18:21:28 »

Алексис не е задължително отзад да е хваната косата, важното е отпред как е оформена, отзад може да е просто пригладена  и пак да се получи ефектна прическа, сигурна съм има много варианти
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #93 -: януари 04, 2010, 02:15:54 »

Благодаря ви за съветите. Може би трябва да накарам някоя фризьорка да ми накъдри леко косата , за да се видя как стои. Аз се притеснявам от това, че лицето ми е доста широко и поради тази причина много време не смеех дори да си скъся косата, но накрая се реших и се оказа, че много ми отива. Само че като е накъдрена лицето ще ми се открие и не знам какво ще се получи. Мога да се пробвам с моите ролки, но отзад е толкова къса, че не знам какво ще хвана nea
AlexiS, мога ли да си позволя един съвет ?  blush От личен опит е...Преди няколко години бях с  по-кръглолика и широка физиономийка, а косата ми е силно чуплива,почти къдрава.Не ми стоеше никак добре  sad От фризьори съм чувала мнението, че на такъв тип лица отиват по-прави коси. И все пак пробвай, може и да не са прави  good
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 04, 2010, 13:19:22 »

AlexiS, мога ли да си позволя един съвет ?  blush От личен опит е...Преди няколко години бях с  по-кръглолика и широка физиономийка, а косата ми е силно чуплива,почти къдрава.Не ми стоеше никак добре  sad От фризьори съм чувала мнението, че на такъв тип лица отиват по-прави коси. И все пак пробвай, може и да не са прави  good
Благодаря за съветите, миличка. Идеята за къдравата коса ми е, че по принцип все пак искам да съм с различна коса и прическа на този специален за мен ден. Тъй като сега ми е на каре си седи права доколкото може разбира се с помощни средства и затова някак си не ми се иска да съм с "ежедневната" ми визия. Затова си мислих, ако случайно се реша да я оставя на тази дължина да я накъдря леко на големи къдрици и може би да имам цвете от рода на орхидея от едната страна. Лошото е, че тази прическа предполага съвсем различна визия от тази, която имах за булченския си вид и не знам дали да рискувам. Ако можеше да осъществя мечетата си за морска сватба може би да. Но си мисля, че общо взето това е деня, в който мога да си позволя да съм "принцеса" и да имам по-пищна рокля и хубава вдигната коса. Доколкото другата прическа винаги мога да си я направя и да нося по-семпла рокля по някой друг специален повод. Още ми е рано да ходя и за рокля и това допълнително ми пречи, защото последно реших като тръгна да меря различни неща, а не само това, което си представях като мой стил до сега.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #95 -: януари 04, 2010, 13:29:15 »

AlexiS, големите вълни са друго нещо  smile Те би трябвало да ти стоят не по-малко хубаво от правата коса  good А ако я оставиш мъничко да порастне, ще може да се направи вариант с вдигната нагоре коса smile Знаеш ли, аз забелязах много интересни прически, точно като за принцеса по руските сайтове. Голямо ровене пада, обаче си струва. Има място за експерименти,сигурна съм, че ще имаш и чудесни резултати  give_rose
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 04, 2010, 13:42:24 »

AlexiS, незнам дали ще е от полза, погледни мойта прическа (най-добре се вижда когато подписвам в ритуалната) http://forum.svatbata.bg/index.php/v/valka27/golemiqt+den/Picture+012.jpg.html?action=gallery
и тук http://forum.svatbata.bg/index.php/v/valka27/pri4eski/?action=gallery
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 04, 2010, 18:19:54 »

Момичета благодаря ви, че се занимавате с моите щуротии. Май ще я оставя да си расте някой месец и ако много ме дразни вече ще го мисля. За сега май е по-важно да си възвърна цвета, че той е по-проблемен. Ако мернете из нета някоя снимка на по-къса прическа може би нещо тип Мерилин, но не много къдраво с цвете отстрани ще се радвам да ми кажете. Аз се ровя, но е като море от информация и за сега не съм попаднала на нещо такова може би, защото не е типична булчинска прическа, а и както да го формулирам нещо все не попадам на точния стил.

Порових се малко и намерих нещо подобно
Идеята ми е подобна за цветето само че орхидея или в краен случай някакъв аксесоар за коса
Но ми се иска да прилича повече на тези


« Последна редакция: януари 04, 2010, 19:01:47 от AlexiS » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 04, 2010, 23:03:11 »

супер ще е с орхидея smile браво на теб, със сигурност ще е супер, аз мн харесвам орхидеи
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 04, 2010, 23:07:55 »

Втората снимка е супер, много сладка прическа. Хем е модерна, хем е небрежна, хем е и достатъчно официална.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #100 -: януари 18, 2010, 19:53:31 »

 Преди време беше станало дума за варианти за къса коса  smile Ето още две предложения :
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 18, 2010, 22:13:22 »

Момичета сетих се, че имам снимки от един ден, в който си бях накъдрила косата, макар че тогава ми беше малко по-дълга и с доста  поизрастнали кичури. В галерията си съм сложила две снимки, както и две от преди няколко години като бях кума с вдигната коса. Прическата на бала ми беше подобна също, но при кумуването се получи доста по-добре.
Ще се радвам да ми кажете мнението си Girl_hide
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #102 -: януари 18, 2010, 22:22:37 »

AlexiS, ама ти си била много хубава  Bravo И да се криеш досега! Много, ама много ти отива с начупена, понакъдрена коса. На мен по ми допадаш с пусната коса, макар да ти отива и с вдигната нагоре. Просто в първия вариант имаш по-закачливо и предизвикателно излъчване, а във втория- сериозно  smile
П.С. Не знам какво са ти казвали фризьорите, но на твоето лице би стояла чудесно всеки тип прическа  smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 18, 2010, 22:26:46 »

Ами по принцип всички винаги са ми казвали, че вдигната коса ми отива много. Фризьорите нищо специално. Последната я питах предишния път колко трябва да ми е горе долу косата дълга за официална прическа вдигната и ми мина с номера, че "то видиш ли и сега можело да се вдигне и нямало проблем". Да, ама аз нямам в предвид вдигната с няколко фиби и да стърчи от всякъде, а по-обемен кок, защото лицето ми е доста широко и е хубаво да стане по-обемена прическата ми отгоре, за да се смали визуално.
За сега реших да я оставя да си расте, пък с месеците ще реша. Винаги, ако не ми хареса и ме издразни до края мога да я одрежа пак къса.
Активен
loni_guapa
Любопитен
*
Публикации: 22


« Отговор #104 -: януари 18, 2010, 22:44:02 »

zdraveite as sam nova i zatova 4ak sega se vklu4vam.i as sam s kasa kosa i sa6to mie trudno da si izbera pri4eska.zatova si kupix edno cvete s malko star4a6ti istoriiki po nego pleasantry i otdolu s greben  prikrit bs mreja i sega zapo4va goliamoto 4udene kade to4no da go sloja otsrani otzad ..............6te pratia snimka da go vidite i da dadete idei akoobi4ate.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines