Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:08:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 177006 пъти)
 
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #75 -: декември 04, 2009, 16:26:11 »

michelle  give_rose страхотни са, но аз си представях по-скоро...като небрежна опашка, но на едното рамо...не знам как да го обясня точно  blush
а тези, които си показала са много шик, но на мен няма да ми отива  pardon
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #76 -: декември 04, 2009, 18:05:42 »

michelle  give_rose страхотни са, но аз си представях по-скоро...като небрежна опашка, но на едното рамо...не знам как да го обясня точно  blush
а тези, които си показала са много шик, но на мен няма да ми отива  pardon

    smile Я да видим тогава няколко опашчици настрани:



     Успех в намирането на твоя стил   Good luck
Активен
galka80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 04, 2009, 22:10:55 »

Jorjeta ето няколко предложения и от мен:



Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #78 -: декември 04, 2009, 22:17:33 »

Много ви благодаря, момичета  give_rose страхотни сте  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 06, 2009, 19:20:09 »

последните две ми харесват много...бих си направила такава ама не ми отива на мен...много ми е шантава косата angry
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #80 -: декември 06, 2009, 19:24:00 »

Ох и аз не знам дали ще ми отива...ама ще се пробва на пробната прическа   smile
Активен
albenka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 08, 2009, 09:56:09 »

момичета ако прическата е със живи цветя например рози дали няма да овехнат до края give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #82 -: декември 08, 2009, 10:05:50 »

момичета ако прическата е със живи цветя например рози дали няма да овехнат до края give_rose

 Albenka, нали си виждала как на букетите с орхидеи понякога цветчето е в едно малко съдче с вода около основата на дръжчицата?  smile (не знам как се казва  blush ) Та тук някъде едно от момичетата беше писало, че фризьорката и предложила цветето да има такова и то да се скрие в косата.Не знам как става,но може да се пита на място при фризьор  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 08, 2009, 11:46:40 »

да така се прави, слага се капсула с вода, тя е много малка и ако е кок не се забелязва, защото се мушка в кока
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 08, 2009, 14:41:28 »

Виждам, че сте пуснали снимки на прически с плитка, пусната от едната страна. Сватбата ми беше преди близо 6 месеца. До последно не знаех каква с прическа ще съм. Оставих се в ръцете на фризьорката. Прическат ми стана уникална. Поне аз много се харесах.  blum  Много семпла, но пък супер стилна - плитка отстрани пусната и с бретон. С две ръце съм за такава прическа!  smile smile smile
Можете да хвърлите едно око в албума ми!
Успех на всички бъдеще булки!  give_rose
« Последна редакция: декември 08, 2009, 14:50:25 от Sunny_girl » Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 29, 2009, 16:42:25 »

Здравейте, момичета. Обръщам се за съвет към вас, че наскоро си съсипах косицата, тъй като бях решила, че мога да си позволя експерименти понеже скоро не се очакваше сватба. В резултат сега съм с късо каре, за което се радвам, тъй като за пръв път ми го докараха като хората и ужасен жълтеникав цвят на косата понеже я боядисах цялата и нищо не се получи. Проблемът едно на ръка, че е цвета, който се чудя как покрия било то с тъмни кичури или изцяло по-тъмен цвят. До сега винаги съм била с кичури, а естествения ми цвят е тъмно русо и седеше много естествено и ефектно, но пуст мерак да се видя руса. Дано успея за всичките тея месеци да си възвърна цвета по някакъв начин и пак да съм като преди. Най-лено е да продължавам с русото докато стане хубаво, но не се възприемам с тези светли нюанси. Притеснява ме и дължината, защото винаги съм се представяла с вдигната коса на сватбата ми и много ми отиват кокове. Но това значи да я пускам и не знам дали ще порастне достатъчно за 5-6 месеца. Мислила съм и за нещо от рода на леко накъдрена коса тип Мерилин, но не знам дали ще се възприема с нея, а й прилягат по-семпли и елегантни рокли, които много не ми се нравят. Лошото е че не мога да намеря снимки на подобни прически и всичко е само за дълги коси. Ще се радвам, ако някоя от вас е мяркала някъде да ми каже да погледна. Общо взето трябва да реша какво ще правя скоро, за да имам повече време за възстановяване.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: декември 29, 2009, 17:53:40 »

Aleksis има много варианти дори и за късо каре, косата пак може да се вдигне и да бъде като кок, още повечеако има и було и още повече тя ще ти порасне до сватбата, напрактика кичурите се подвигат и всеки се закрепва с фиби и фуркети
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 29, 2009, 19:49:24 »

Албенка, за такава фиба ли питаше преди време:

http://www.tiarasbyprincesspea.co.uk/small-flower-fancy-hair-pin-41-p.asp

Тук има доста предложения smile :

http://www.cnepearls.com/bridal-jewelry-crystal-jewelry-bridal-combs-hair-pins-c-57_101.html?page=1

И, разбира се, в ибей:

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&_nkw=bridal+flower+hairpins+&_sacat=See-All-Categories
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #88 -: декември 30, 2009, 16:03:10 »

Здравейте, момичета. Обръщам се за съвет към вас, че наскоро си съсипах косицата, тъй като бях решила, че мога да си позволя експерименти понеже скоро не се очакваше сватба...
   AlexiS, аз съм голяма почитателка на русата къса коса  LOVING ( но уви няма начин никога да ми се направи). Според мен имаш много интересни и оригинални варианти за сватбена прическа  Wink Ето някои предложения от мен :

   В краен случай винаги можеш да си удължиш косата  blum И все пак пробвай първо с късичките варианти, които според мен винаги са много сладки и свежи  smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 31, 2009, 11:14:47 »

Благодаря ви за съветите. Може би трябва да накарам някоя фризьорка да ми накъдри леко косата , за да се видя как стои. Аз се притеснявам от това, че лицето ми е доста широко и поради тази причина много време не смеех дори да си скъся косата, но накрая се реших и се оказа, че много ми отива. Само че като е накъдрена лицето ще ми се открие и не знам какво ще се получи. Мога да се пробвам с моите ролки, но отзад е толкова къса, че не знам какво ще хвана nea
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines