Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:26:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 169968 пъти)
 
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: август 31, 2010, 14:25:09 »

Благодаря Пламена , тя е по стандартна, но пак идва въпроса с дължината на моята коса smile
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 31, 2010, 14:43:25 »

iana_apostolova, аз бях с такава прическа съвсем наскоро на сватбата на една приятелка, смятам, че като си сложиш екстеншъни няма да има проблем да я направят. правенето не е кой знае каква философия -верно че мен фризьор ме прави- но не ми изглеждаше много трудно. Ще се опитам да ти обясня - първо косата я начупиха с дифузер и пяна за коса (всяка фризьорка би трябвало да се справи) и след това почвайки от долната част на косата, се взема кичурче по кичурче - сгъва се на две и се слага фиба. Доста голяма играчка е и наистина трябва дължина на косата (моята е доста гъста и не е никак къса) , но при условие че така или иначе ще си слагаш екстеншъни, по-добре си направи тази "пленяващата".
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #302 -: август 31, 2010, 14:55:54 »

iana_apostolova, и аз смятам, че с удължителите за коса трябва да стане. Пробвай да подсилваш твоята собствена, да и стимулираш растежа. Ако трябва и направи почивка поне от изправянето с преса(при мен се получаваше за същата прическа като твоята с кръгла четка, докато се суши; не ставаше идеално права, но поне не се изтормозваше много). Дори и да не е за тази прическа, която си харесала, когато става въпрос за удължители, е добре да не е съвсем слаба и изтощена косата. Имаш време за действие, както и за различни идеи  smile Аз например никога не съм мислела за тази прическа, намерих я няколко дни преди пробната и фризьора избра точно нея. Така че, питай и други фризьори. Стискам палци да откриеш точния човек  Good luck

 П.П. Ето още 2 прически в сходен стил(според мен за тях дължина около или до раменете си е наред):
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: август 31, 2010, 15:15:25 »

Благодаря. Имам още 3 варианта за фризиори, ще видя те какво ще кажет и после ще мисля и ще кажа до къде съм стигнала. в галерията си качвам една моя снимка от преди когато бях с удължена коса, в следствие на което се наложи да се пострижа
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #304 -: август 31, 2010, 22:55:59 »

iana_apostolova, give_rose и аз съм се насочила към точно тази прическа yahoo
И смятам тези дни да ходя на пробна прическа, само дето мойта коса е до врата/раменете  pleasantry  и също ме притеснява,че е къса .
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: септември 01, 2010, 08:52:20 »

iana_apostolova, give_rose и аз съм се насочила към точно тази прическа yahoo
И смятам тези дни да ходя на пробна прическа, само дето мойта коса е до врата/раменете  pleasantry  и също ме притеснява,че е къса .

дано да ти се получи, прическата е идеална за моя стил, а и щом на теб ти е харесала, значи не само за мен е така smile
успех и после да кажеш какво е станало  good
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #306 -: септември 01, 2010, 08:55:44 »

Пламена и аз ще съм с подобна прическа на сватбата - пак така с обем, на една страна, само че няма да е накъдрена пуснатата част от косата.Много ми харесва, надявам се моята фризьорка да успее да направи това което искам. Аз ще съм с цвете, което мисля да сложим от страната, на която е завъртяна косата, а от другата страна ще си взема фрукети, някакви мънички, за да не е прекалено пусто. Ще кача снимка в галерията на цветето, но все още се колебая дали да е то или да си взема естествено  - орхидея може би crazy
Активен
iana_apostolova
Ентусиаст
**
Публикации: 81


Обичам те ...


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: септември 02, 2010, 13:09:07 »

момичета, понеже се заинатих и бях убедена, че това е моята прическа и не може, да не може да ми се направи... се разрових и я намерих как изглежда от страни и от зад, занесох, я на фризиорка и тя каза, че с малки промени от горната част на косата на прическата ( ако изобщо ме разбрахте) щяла да се получи.. демек да не се сабира косата в нещо, а само да се изтегли на зад и да се подмушне и с едно цвете  да не си виждат фибит и готово... понеже аз имам много време допълнително ще уточнявам и ходя на проби, за сега качвам една снимка на оригиналната прическа тук и другите в галерията, а по на там и какво ще измайторя smile


* untitled.JPG (20.25 KB, 303x371 - видяно 4184 пъти.)
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #308 -: септември 05, 2010, 17:22:46 »

Много е хубава прическата, която си избрала, и смятам, че няма да има проблеми да се направи. Една позната скоро ми показа снимки от нейната сватба, тя е била също с мн къса коса и с подобна прическа и се беше получило супер добре - имитираше кок, но всъщност косата и беше издърпана назад и прихваната с фиби. Успех с пробната прическа  good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: септември 07, 2010, 17:24:22 »

А прическа за мнооого дълга и гъста коса Wink? Само знам, че не искам да съм с прибрана коса. Ще си показвам богатството в целия му блясък blush.
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: септември 08, 2010, 15:58:47 »

А прическа за мнооого дълга и гъста коса Wink? Само знам, че не искам да съм с прибрана коса. Ще си показвам богатството в целия му блясък blush.
Може би нещо такова:


* long-hair-bridal-updos.jpg (35.83 KB, 474x299 - видяно 450 пъти.)
Активен
CATRIN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


откачалка


« Отговор #311 -: септември 10, 2010, 09:21:11 »

Posum,колко ти е дълга косата ?Моята също е дълга и гъста ,последно я отрязах 4 пръста ии сега е под плешките ?! blum
Харесала съм си прическа,обаче ми ена тел-а ,ще я прехвърля,за да ти я покажа
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: септември 10, 2010, 12:17:58 »

Аз на това му казвам къса коса.
Моята е под Д-то.
Активен
CATRIN
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


откачалка


« Отговор #313 -: септември 10, 2010, 13:35:51 »

ХАХАХАХАХ ,дълга верно  tease
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: септември 10, 2010, 16:16:20 »


бадемка, благодаря.
2-та ми харесва повече. Преди 2 години гледах 1 американски сайт за прически, грим, всичко, свързано със сватбата и там си бях харесала няколко, но не мога да се сетя кой беше angry.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines