Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 04:22:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 177043 пъти)
 
eduarda_85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #225 -: май 10, 2010, 06:12:14 »

Дони М мн ти благодаря,днес ще ходя при една фризьорка която силно ми препоръчаха,надявам се този път всичко да е ок,а пък и моята сватба е на 30 май и до тогава трябва определено да си намеря кой да ми направи прическата.Ще имам предвид и тази жена която ми препоръча.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 10, 2010, 19:49:47 »

На мен прическата ми е избистрена като идея след днешната пробна такава. Качих снимки в галерията. Разбира се, тук е съвсем набързо, но горе долу става ясно.
Все пак ще отида и при моя си фризьор, да видя и той как ще ме направи.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: май 10, 2010, 21:28:15 »

Аз в събота направих пробна прическа, но не съм напълно удовлетворена  huhhuh.gif Бях си набелязала 2-3 прически, които показах на фризьорката, пробвахме да ги направим, но се оказа, че косата ми не е достатъчно дълга за тях и не стояха добре  cray В крайна сметка й казах на какво държа, а оттам нататък да ме направи както прецени. Хубаво се получи в общи линии, но не мога с чиста съвест да кажа, че това е моята прическа. Затова се замислям дали другият пък като ходя до Варна да не направя още една пробна на друго място  crazy Тъй като обаче вече ми се изчерпаха идеите, ще се радвам на предложения от ваша страна  smile Косата ми е средна дължина. Това, на което държа, е отпред косата да е плътно прибрана (направо опъната) назад без да висят никакви кичури, а отзад да е някакъв вариант на кок, но да не е много висок, за да не ставам по - висока от милото, ама да не е и съвсем ниско над врата. Ох, сложно стана май ...
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 11, 2010, 07:03:53 »

Velvet, прическата е супер и много ти отива.Направила си страхотен избор.  Bravo
divanetata, някое от тези върши ли работа?
 
« Последна редакция: май 11, 2010, 09:45:21 от Dallila » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 11, 2010, 22:56:23 »

Много са хубави, но ми се струва, че за тях трябва по - дълга коса дори от тези прически, които първоначално си бях набелязала и не се получиха  cray Ще мисля варианти, да видим какво ще измисля  smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: май 12, 2010, 06:44:37 »

До къде ти е косата? Моята е средна дължина. В смисъл някъде до под мястото, където се закопчава отзад сутиена (ама как го описах pardon ) Специално прическата с розата определено не е с дълга коса. А и обем не е правен, което е друг плюс. Къдренето и създаването на обем биха отнели от дължината.
А и...защо не пробваш при друг фризьор да видиш резултата? Може да се получи.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: май 12, 2010, 07:21:03 »

И аз мисля, че за тази с розата не е нужна много дълга коса.Още повече, че си има варианти как да се закрепи и по-късата коса, за да може да стане нещо като кок.С повече фуркети и стилизация, всичко ще стане, не се притеснявай.Наистина пробвай други фризьори и ще намериш това, което търсиш. good
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 12, 2010, 10:07:59 »

Качих в галерията няколко снимки на пробната прическа (която естествено като пробна не е напълно изпипана и би трябвало в деня на сватбата да е по - хубава). Освен това качих и снимки на пробния грим при двете гримьорки, като на две от снимките съм с пусната коса и може да се ориентирате каква е дължината долу горе. Моята явно е по - къса от на Velvet, защото изобщо не достига до там, където се закопчава сутиенът  cray И всичко това, защото миналия август отидох на фризьор само да ми оформи малко косата, а тя мнооооого я скъси. Тогава косата ми беше дълга като сега. Ако не ми я беше скъсила толкова, сега щеше да е достатъчно дълга, но какво да се прави  beating
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 12, 2010, 10:11:29 »

divanetata, защо не си харесваш прическата? Мисля, че косата ти е с достатъчна дължина да се получи нещо красиво. girl_wink
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: май 12, 2010, 10:13:37 »

Напълно съм съгласна с lionelsa.Не ти е чак толкова къса косата и може спокойно да се направи кокче.А и както ти каза, в деня на сватбата ще е направена по-стабилно от пробата.Горе главата, момиче, ще имаш красива прическа.  blum
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 12, 2010, 10:45:32 »

Не ме разбирайте погрешно, хареса ми пробната прическа. Дори първоначално мислех да не ходя на друго място, а направо да е това. Обаче някак си вътрешно не съм твърдо убедена. Не мога да кажа без колебание: "Това е и не искам да пробвам други прически". Може би юни като идвам отново до Варна ще направя и на някое друго място пробна и вече да избирам  Wink
« Последна редакция: май 12, 2010, 10:47:10 от divanetata » Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #236 -: май 12, 2010, 12:27:13 »

divanetata, на мен ми харесваш с прибрана коса good
Косата ти въобще не е къса за кок smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: май 13, 2010, 08:21:47 »

Благодаря ти, Tarna  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: май 13, 2010, 08:30:16 »

Диванетата, прибраната коса така хубаво ти "отваря" личицето...  Girl_hide
Много си хубава!  smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: май 13, 2010, 08:51:08 »

Мерсиииииииии  blush Много сте мили, момичета  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines