Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 15:41:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А прическата? - 4 част  (Прочетена 169935 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: август 19, 2009, 14:07:42 »

А прическата? - 3 част 
А прическата? - 2 част
А прическата? - 1 част
Активен
Poli_85
Ентусиаст
**
Публикации: 61


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 19, 2009, 15:49:14 »

Момичета аз имим много време до сватбата но още от сега съм се вманиачила  blum.Искам да ви попитам дали някой си е слагал изкуствена коса за сватбата.Моята е до рамената и е на много хубави къдрици но е къса.Искам да си сложа дълга коса, но само за сватбата,понеже да си я купувам ще е доста скъпо hysteric.Знаете ли от къде мога да си взема под наем защото съм чувала,че дават така под наем? Благодаря ви предварително.
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 19, 2009, 15:54:55 »

ПОЛИ незнам  откаде си, но за Варна мога да ти кажа студио "Брокат" -30 лв -слагат я в деня на сватбата и я връщаш на следващият ден -не съм използвала услугата , но мислех да го правя - не мога да кажа за качество good
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 19, 2009, 16:04:45 »

Бреййй, и това ли дават вече под наем  huhhuh.gif
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 20, 2009, 07:59:05 »

Вече не мисля, че има нещо което не дават Веси . blum Wink[/ Но си е мн добро като вариант, ако ти трябва само за сватбата.Защо да даваш 300 лв да си я купиш , ако няма да ти трябва след това   color]
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 20, 2009, 08:59:20 »

Аз бях с допълнителна коса... smile  Един приятел ми я прати от Англия,защото там косата е много евтина и на всичкото отгоре е естествена. Взе ми 60лв. като в тези пари влиза и куриерската услуга...поне така ми каза. Тук  фриз. ми я боядиса и ми я постави с щипки.Тази седмица съм на сватба на Perli4ka и мисля пак да си я сложа... girl_wink
Момичета аз имим много време до сватбата но още от сега съм се вманиачила  blum.Искам да ви попитам дали някой си е слагал изкуствена коса за сватбата.Моята е до рамената и е на много хубави къдрици но е къса.Искам да си сложа дълга коса, но само за сватбата,понеже да си я купувам ще е доста скъпо hysteric.Знаете ли от къде мога да си взема под наем защото съм чувала,че дават така под наем? Благодаря ви предварително.
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2009, 10:27:56 »

Коса под наем само за деня на сватбата дават и в салон Фетиш, говоря за София. Слагат я в деня на сватбата и на втория ден след сватбата отиваш да им я върнеш. Моята прическа я правиха там и ми сложиха и допълнително коса, останах много доволна  smile
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 20, 2009, 13:18:44 »

Да това наистина е добър вариант, иначе тряБва да се дават ненужно много пари.
Другата седмица съм на проба отново, надявам се да се получи по-добър резултат.
Активен
veni1007
Любопитен
*
Публикации: 42


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 20, 2009, 14:03:27 »

Момичета аз си купих коса естествена допълнителна-160лв. говоря за Пловдив.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 20, 2009, 15:04:35 »

Аз мисля да ходя на пробна 10-тина дни преди сватбата (и да искам не мога по-рано де) мислите ли че е късничко?
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 20, 2009, 15:59:16 »

зависи дали фриз. ще направи това което си харесала от първия път. Аз лично не съм ходила на пробна прическа и съм много доволна от прическата с която бях.Точно както съм си я представяла..Но не мисля че е късно 10 дни преди сватбата да се направи пробна,стига да имаш нещо наум и да го обясниш  girl_wink
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 20, 2009, 20:41:57 »

Някой беше питал за аксесоари за коса в София. В Тренди гърл на Пиротска има какво ли не, може да си харесате нещо smile

Аз още съм в чуденка за фризьор, прическата почти ми се избистри като идея.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 21, 2009, 17:38:04 »

Бих искала да попитам тези които са си слагали естествени цветя в косата и най-вече орхидеи как са прекрепени? С капсули или ... ? Защото когато говорих с фризьорката тя ми каза, че едва ли ще може да закрепи тази голяма капсула в косата ми? angry
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #13 -: август 21, 2009, 17:44:14 »

Братовчедка ми беше с орхидеи в косата...а прическата беше кок...срещнах фризьорката седмица две по-късно и тя ми обясни, че слагала напоено памуче с вода...и може би ги обвивала със станиол...не помня технологията много добре, но винаги мога да попитам...та така...орхидеите и не мръднаха цяла вечер и цял ден  smile
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 21, 2009, 17:46:07 »

Да и мен ми се струва, че ще е памуче с нещо обвито, и така сложена с фуркети.
Благодаря ти Жоржета. smile
Аз се замислям за нещо такова на другата проба http://s3.amazonaws.com/wedding_prod/photos/ec6de76a1d73a416a4f540d7c19600ee_m
« Последна редакция: август 21, 2009, 19:33:02 от ani_4ka_p » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines