Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:31:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bergeria 20.09.2009  (Прочетена 50027 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 21, 2009, 17:19:42 »

Честита сватба миличка!!!
Пожелавам ви искричката която се е запалила в сърцата ви, никога да не изгасва и все така да бъдете заедно един до друг. Обичайте се вечно и бъдете много щастливи!



п.с. Много ми е тъжно, че не успях да дойда да ви видя, но пък с радост ще чакам разказ и ще гледам снимки smile
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 22, 2009, 13:26:22 »

Гери, Честито пожелавам Ви много щастие и любов give_rose Горчиво!!!!!!
 weddingday
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 22, 2009, 18:41:23 »

Ето малко за най- любопитните. Искам да кажа, че изживяхме ена вълщебна приказка, е не мина без гафчета, но  те са засенчени от щастието и любовта в сърцата ни.  yahoo














Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 22, 2009, 18:44:43 »

и още




Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 22, 2009, 18:49:33 »

Страхотни стеееееее! yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Браво направо незнам какво да кажа...толкова сте красиви,нежни и сияещи от щастие младоженци! give_rose
Запазете този си дух през целия си семеен живот! good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 22, 2009, 19:05:04 »

Мили младоженци, бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи!
Помнете истината стара, че бракът е като отвара,
която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели!
Обичайте се и дерзайте!
Животът няма да е, знайте,
само рози и мечти,
защото има и бодли...
Но там, където Любовта цари,
убождането не боли!


* 1.gif (48.54 KB, 360x360 - видяно 2361 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 23, 2009, 02:43:47 »

още една чудестна булкааааа yahoo
честито миличка много сте сладки  Bravo
пожелавам ви много радост щастие и любов...
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 23, 2009, 10:27:08 »

Честито, Гери!
Искрено ви желая много семейно щастие. Нека никога не губите този вълшебен пламък в очите, който така ясно изразява любовта ви.

Настръхнах като гледах снимките. Толкава си различна... роклята ти е чудна, кумовете са си на място с цвета на тоалета, тортата... БРАВО! Искрено се радвам, че си доволна от празника. Дано имате още много поне толкова щастливи моменти!
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 23, 2009, 11:14:40 »

Чеюститооо! Прекрасна булка си била! Бъдете много щастливи!!!
 twohearts
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 23, 2009, 12:01:09 »

Честито! Много хубава булка си била, а тортата направо ме очарова  Bravo
Желая ви безкрайно семейно щастие, изпълнено с любо и прекрасни моменти!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #100 -: септември 23, 2009, 13:01:08 »

Ехааа, Гери, много сте готини, сияете направо!  Bravo yahoo
А ти си много различна, много хубава  give_rose
Още! Още!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 23, 2009, 20:21:26 »

Гери, много си красива, нямах търпение да те видя и ще чакам още снимчициииииии;)
П.с. излишно е да казвам, че съм пристрастена към рози и червеноооо blum give_rose
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 23, 2009, 23:34:08 »

Geri mnogo ste hubavi judges
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 24, 2009, 09:47:10 »

Момичета и двамата с Пепо ви благодарим искрено от сърце give_rose  Толкова сте мили. Ние още сме в еуфория и ни е трудно да се настроим  към ежедневието, особено за мен. Пак тръгнах на лекции, но ми е толкова носталгични, че и там не ми се стой  blush и двамата искаме пак  yahoo  Бещо толкова вълнуващи, напрегнато и като в приказка. Скоро ще разкаже и в подробности, но искам да ми олегнат нещата.  Преди сватбата обикаляхме толкова много, че съм спокойна, че отложихме в бъдещето медения месец и ходихме само на еднодневна екскурзийка до Чудните скали на яз. Цонево и с.Арковна в чифлик Гюрлата. Снимки ще имам след около 2 седмици, за сега имам много лющбителски от приятели и роднини. които и днес ми се обаждат да ни благодарят, че са били част от най- прекрасната сватба, на която са били и аз съм много радостна, че ги предпазихме от проблемите, които имахме, но които не успяха да ни развалят празника.

Мисля, че  време да благодаря на хората, който ме накараха да се усмихна широко и дори в момента да плача от щастие.
 Ще започна с Дени от Органза и колегите й. Мила, Дени ти беше първият човек, който ме разплака от щастие след като видях букета си, а след това колата и всичко останало. Ресторантът беше толкова прекрасен, че гостите им се искаше, а и дори са си взели от украсата. Получи толкова похвали, че няма да ми стигне времето да ти благодаря. Допринесе толкова много за нашата приказка, че ще го помним завинаги, cray
Всичко беше повече от колкото съм си представяла. БЛАГОДАРИМ give_rose heart

Продължавам с Фотко Фотев и Ивето. Благодаря ви много за подкрепата и успокойтелните и предразполагаши думи, за професионализма и усета към момента. Въпреки, че не съм видяла крайният резултат съм сигурна  в качеството. Незабележими, а навсякъде, направиха и от мен и Пепо (буквеални дървета) истински фото модели  Bravo blum  Гостите бяха много впечатлени от начина на работа и гимнастическите умения Bravo

Искам да благодаря и на DJ Галин Алексиев, за това, че дансингът беше винаги пълен и гостите не спряха да се забавляват. Благодаря за невероятния купон и забавните ритуали и игри  give_rose Благодаря и на неговата полувинка Жаси give_rose, която също допринесе за нашият празник.

 Да благодаря на Дени- фризиорката от Естетико за страхотния професионализам и прическа, която ми направи.

Благодаря и на Криси моята гримиорка, за грими, който ме накара да сияя

Искам да благодаря и на танциорите в ритуална зала, за страхотният ритуал и милото отношение, както и за длъжностното лице там.

 Благодарности на поп теодор от църквата Св. Атанасий за страхотният ритуал.

Искам да благодаря и на всичките ни гости- роднини и приятели, които ни уважиха и направиха деня незабравим за нас ( а и както разбрах и за тях)

Специални благодарности на нашите мили и обичани кумове Насето и Ицо, защото въпреки притесненията ни се справиха повече от перфектно.  Успяха да бъдат подкрепата, от която се нуждаехме. Речта им беше толкова лична и там вече не успях да сдържа сълзите си. включиха се в танците и ритуалите  със  страхотен ентусиазъм. give_rose yahoo danceg

Да благодаря и на всички от форума, които  страшно много ми помогнаха и ме накараха да се почувствам, че не съм сама. give_rose

Ресторантът ни беше Бялата къща тук мога да похваля само храната и сервитиорите до 10ч. и до там. ще разкажа за причините за издънката им и за големите проблеми, които имахме с хотелската част, които за малко да провалят всичко, както и за нещата от които не съм доволна. С две думи ако е имало по- слаба част от сватбата това беше Бялата къща.

Поста стана дълаг затова ще спря до тук, по- късно разказ от начало до край.
 



« Последна редакция: септември 24, 2009, 10:11:35 от bergeria » Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 24, 2009, 11:20:06 »

Забравих да благодаря на сладкарница Никол за страхотната на външен вид и на вкус торта.

Да благодаря на Ванила за невероятната и неповторима рокля, както и, че спазиха мойте изисквания.

Да благодаря и на мойте невероятни шаферки Нина (сестра ми), Дани, Ели и Нели за подкрепата и отлично свършената работа. На малката ни принцеска Ивайла, че беше плътно до вуйна си и разплака вуйчо си с поздрава послучай рождения му ден (в деня на сватбата). Благодаря ви!!! Bravo give_rose
Благодаря на най- добрия ми приятел Иво, че беше до мен и на шафера Миро, който помахгаше на булката от подготовката, до края на сватбата, че и след това. give_rose

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines