Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:39:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bergeria 20.09.2009  (Прочетена 50093 пъти)
 
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 10, 2009, 16:22:54 »

bergeria, черпя ентусиазъм от теб - вси4ките ти неща ми харесват много а и си сверявам часовника , защото аз съм малко назад с нещата май! За бельото хич и не съм мислила а твоето е супер  Bravo Какво ти остава да свършиш и как понасяш предсватбената треска  girl_wink ? Успех и спокойствие ти желая!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: септември 11, 2009, 12:20:16 »

Много ти благодаря _sealight_, стига да мога ще помагам Wink
svetla_ety  много си мила, сигурна съм, че ще с е справиш страхотно с твоята подготовка give_rose
 Ето как изглежда първата страница на книгата ми за гости.


И кошницата с розови листенца, който малката ми шаферка ще хвърля пред нас.
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: септември 11, 2009, 13:33:13 »

Гери, много са хубави нещата, особено първите страници на сватбената книга. Хайде, не остана smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: септември 13, 2009, 21:41:56 »

Гери, как си мила?
Аз така съм се отпуснала...вече 3-ти ден нищичко не съм барнала  blush
останаха ли ви важни неща за доуточняване ?
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: септември 14, 2009, 19:00:13 »

Влизам само да те нагледам - доста си напреднала с подготовката и чудесно си се справящ от това което виждам. Не съм те забравила и те мисля. Говорих с Галин  да ти осигури най-невероятния купон good
 Да не забравя - роклята ти е разкошна!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: септември 15, 2009, 14:58:35 »

 Здравейте. Да се се отчета малко. Днес оправихме нещата в ритуална , а в темата за Варна съм си изказала мнението  ми за там и какви са нагли. В църквата също оправихме нещата, но за съжаление точно на тази дата отец Дончо го няма и съм доста недоволна, но се надявам другия да се справи добре blum Днес ще оправям и фотото. Разховатях и за тортата. Украсата е почти уточнена. Общо взето нещата се нареждат и ми е странно, защо днес след като всичко върви получих нервна криза, че стигнах и до болницата. Ей така от нищото както си бях на улицата и страшни бодежи и не можех да дишам цчлата се сковах. Едва се довлчкох до личната добре, че бях близо и Милото дойде от работа да  е с мен. Хайде кардиограми, кравно преслушване и всичко ОК, но защо стана тая криза не знам. сега ще съм на хапчета  cray  Да кажа, че моят мъж е участвал май май във възродителният процес, защото почти насила ми наложи да си сменя фамилията. Бах като гръмната, та след сватбата ще съм с неговата фамилия. Хайде аз отивам да си полегна, че ми казаха никакви нерви и да си почивам ( едва ли ще стане)
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 15, 2009, 16:43:46 »

Геринце , миличка , по-спокойно го давай  Wink Ама и аз съм същата , уж не се притеснявам, а пък щях да припадна от едното нищо. Но ти чак и до болница си стигнала  shok то с тези емоции не се знае на къде ще избие ....
не остана.....после ще си починем- семейни вече  Wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: септември 15, 2009, 19:45:38 »

Вече си в твоята седмичка - как се чувстваш? Нямам впредвид нервните кризи, а имаш ли усещане че нещата вече се случват?
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: септември 16, 2009, 20:39:55 »

Ех момичета толкова съм развълнувана. Току що Милото ми даде най- после годежния пръстен с оправданието, че понеже днес правим 3 години, от както живеем заедно и чакал именно тази дата. Много си го харесвам бяло злато със сапфири.  Първо ми подари едан страхотна преливаща роза и след това аз като реших да си преместя едно нещо и гледам от долу пликче, Милото го взема и аз се правя на ударена и той ми вика какво мислиш, че има тука и аз еми не знам (естествено, че се сетих като видях Ассос) И така нямаше някакви специални места. Просто ми го даде в спалнята и пак съм много щастлива, въпреки, че до сватбата има само 4 дни yahoo ето и снимки.





Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #69 -: септември 16, 2009, 20:59:45 »

Честито, Гери!
Днес се сгодихте, а след 4 дни се жените  blum Много сте бързи  tease 

Сега сериозно, нямам търпение да го видя наживо. ПРедполагам, че следващият път, когато се видим, вече ще хосиш и халка  girl_wink

Иначе останаха ли още неща за вършене? И доколкото е възможно гледай да си по-спокойна, ако трбява с нещо ще помагам  good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: септември 16, 2009, 22:03:50 »

лелеее Гери как хубаво си напреднала с подготовката...какъв пръстен само...страхотен е...честито и нека със здраве си го носиш и много любов...
а сватбената книга е страхооотна... Bravo толкова е нежнаааа....браво...аз поръчах моята на Виолет и чакам в петък да ми е готова  tease
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #71 -: септември 17, 2009, 15:46:20 »

Гери, ще ми припомниш ли (може и на лични) от колко часа са ви ритуалите, за да мога (ако съм в града) да дойда да ви видя  give_rose

Ти нещо се позагуби, надявам се, че си добре и напредваш с подготовката  good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: септември 17, 2009, 15:51:47 »

Честито за предложението, пръстена ти е страхотен. Носи си го с здраве, пожелавам ти го от сърце. Права е Слънце, много сте бързи Bravo
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 17, 2009, 18:39:57 »

о, мила - страхотно Bravo Bravo Bravo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 17, 2009, 21:23:07 »

 Здравейте мацки. Аз малко да се отчета, че нямам никакво време. Освен всичките работи, които имам да правя, кумата се сети, че трябва да й шия аз роклята и 2 дни сам като лудите, а на всичко отгоре машината ми прави страшни проблеми и не знам как ще стигна да напраявя всичко. Милото едва утре след обяд ще почива вече и дано успеем да свършим всичко. Много ви благодаря за подкрепата страшни сили ми давате. Утре ще пазарим алкохоли и безалкохолно. Купих си червени алфетки за ресторанта. Много си ги харесвам yahoo Ох айде ставам, че ме чака още работа  Много цунки и гуш от мен  give_rose
« Последна редакция: септември 17, 2009, 21:25:20 от bergeria » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines