Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 14:48:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bergeria 20.09.2009  (Прочетена 50108 пъти)
 
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: септември 07, 2009, 15:57:45 »

Гери, супер си  Bravo , м Bravo много хубаво ти стои

И шампанското е  good
остава ли още нещо, след като и медицинските сте направили вече?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: септември 07, 2009, 16:48:12 »

 judges за шампанското, а за роклята нямам думи, ще бъдеш една прекрасна булка Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: септември 08, 2009, 01:57:32 »

лелеее...каква съм блейка...едва сега виждам че си имаш темичка...
bergeria честито мила и лека подготовка ти желая...

май се събираме доста булки на 19-ти и 20-ти и ще има доста за разглеждане и разказване след това  yahoo yahoo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: септември 08, 2009, 08:50:07 »

Здраейте мацки! Благодаря ви много _sealight_  Rosi_Bosi  leni_beni_  petrova83  BeRa
Радвам се че ме подкрепяте в едни толкова напрегнати за мен дни. Копвам си поста от темата за сватба във Варна

 Такам да кажа и аз за медицинските.
-Купувате си 4 бр. медицински за брак от книжарницата 0.40 лв общо.
-Отивате в Терапията ДКЦ-то на регистратурата гише 3- ни казвате за какво сте-Те ви вземата 40лв.за двамата и отивате в кабинета само за печати(пазете си навсякъде касовите бележки).
-Отивате в ТУб -диспансера на регистратурата -20лв за двамата и след това в два кабинета  за печати
-Отивате в ДКЦ5 имаше му адреса по - горе и на регистратурата първо плащате 10лв за Васерман( за двамата) и отивате в лабораторията. Вземат ви кръв от вената и да похваля аз жената, че е супер внимателна и аз дето имам проблеми с намирането на вена направо от раз без болка. Резултатите илизат ако сте отишли сутринта след 14ч.. Понеже Милото беше на работа и отидохме днес. Вземаш си резултатите от лабораторията те ти набиват печатите и на регистратурата казваш, че трябва да минеш кожен и заверка. Тя ти взема още 12лв за двамата и за двете и отиваш  в каб.35 за кожен и каб.42 за заверка. Бият ти печати и слизаш пак на регистратурата и там ти бият печатите за тях остава едните медицински за вас другите. Това е. Забравих да спомена и таксата в терапията ако влезеш с кола от 1 лв.
Общо 83.40лв.
Пазете си зелените листчета от лабораторията и касовите бележки.

Това е дано съм била полезна и да благодаря на asinka за идеята и информацията
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #49 -: септември 08, 2009, 15:14:56 »

Гери, много ти е хубава роклята, за съжаление не се вижда мнгоо добре на снимките  pardon
Все се каня да ти кажа, че видях снимката ти с грима и прическата - изглеждаш страхотно  Bravo - много различно, но много хубаво  good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: септември 08, 2009, 19:29:00 »

Гери, желая ти спокойни дни преди големия ден на вашата  weddingday

Знам , че ще бъдеш много красива  give_rose
Погрижила си се за всичко и денят ви ще бъде вълшебен  Wink

Усмихвай се много, така ще правя и аз , и дано слънцето също ни се усмихне (че с тези дъждовни прогнози  angry ) ..... но каквото и да е времето ти ще сияеш.
Весела сватба и после ще си разказваме как сме изкарали  danceg
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: септември 09, 2009, 00:33:07 »

   Хей Гери как е настроението?Напреднахте ли с приготовленията,че при нас се очертава май пак всичко в последния момент да стане give_rose.Поздравления за роклята страхотна е с нетърпение чакам да ти видя снимките след сватбата.И да ти кажа пак че НЯМА ДА ВАЛИ  blum blum blum пуснала съм връзки и всичките ми познати стиската палци така че споко  girl_wink
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 09, 2009, 09:43:00 »

Гери, роклята е супер на теб! А деколтето е WOW!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: септември 09, 2009, 17:15:33 »

Благодаря ти много Слънце. give_rose
Лени много ще ми липсва твоето присъствие, но ще знам, че денят ще бъде страхотен yahoo
Жени, щом си пуснала такива връзки ще взема да ти повярвам, че няма да вали Bravo
anabella мерси много give_rose

Така аз да се отчета. Днес много обикалях ама хубава работа свърших. Купих си бельото ( сутиен имах взех си гащички и чорапи) Имам си нощничка за първата брачна нощ. Не съм я купувала сега, но не сам я обличала, а е точно за повода. Разпитвах за бутониерата в косата и ми казаха цена от 5 лв. Не знам дали е добре, който знае да ми каже. Ходих до църквата имаше сватба, но още не бяха започнали та разпитах кога какво трябва да им нося. Намерих една бабка на гарата и й взех координатите за нощувки на сестра ми и едни приятели, които ще доидат по- рано и ще си трагнат по- късно smile Взех си цветя за листенцата, които малката ми шаферка ще хвърля. Коалата ми вече е готова и мога да бръмча с нея yahoo ( въпреки, че малко ме притеснва). за съжаление ще си остана без равни обувки, нямаше моя номер. :'(

Ето и малко снимков материал
Нощничката тя е с боксерки, но не сам ги снимала

бельото

чорапките
Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: септември 09, 2009, 18:07:58 »

bergeria-много е палава нощничката girl_wink
а бельото е невероятно изчистено и стилно- Bravo
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: септември 10, 2009, 00:34:05 »

  И аз съм на тема бельо за утре само че да си подхожда с цвета на бутилките  tease така да е синьо.А за болерцето ,ти пък може да си вземеш нещо като шал-наметка ,ама червена мисля че ще ти подхожда много на роклята.Пък и няма какво толкова да се шие на шала само да се поръби по края -само ти предлагам като идейка give_rose give_rose give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: септември 10, 2009, 01:03:50 »

как сполучливо върви подготовката... Bravo
имаш си страхотна и много нежна рокля и много секси бельо  Bravo
страхотна си продължавай все така емоционалко до големия ден защото ако слушам патило  pleasantry подготовката била най сладка а сватбения ден не се усещал как минава...

П.П. и ние си мислехме че сме платили много за едни изследвания които ни излязоха 60лв. ако утре като идем да си ги вземем не се окаже че трябва да плащаме още нещо...ама като гледам има и по тежки случаи така че излиза че трябва да съм и благодарна на онези кожодери че са ни взели ЕВТИНО  Wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: септември 10, 2009, 14:36:30 »

Много ви благодаря момичета. Сега да се похваля, че принтера ми е готов yahoo, оказа се,ч е просто е трябвало да сменя с правилната глава. и ето ми част от етикетите, но нещо много добре не излезе тук  crazy, на живо е по- добре.


и друг

понеже ги сканирах и цветовете и формата нещо се промени. shok по късно ще покажа как ще са на шишетата
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: септември 10, 2009, 15:52:39 »

А ето и на бутилката с ракия.



и разпръснати, изрязани и залепени за картана. blum

Активен
_sealight_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: септември 10, 2009, 15:56:05 »


bergeria-Браво,браво!!! *THUMBS*Определено си се справила професионално!
В интерес на истината изглеждат много по-различно на бутилката,отколкото на снимката преди това!
Като стигна до етикетчетата да знам кой да питам girl_wink
Прекрасни са наистина!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines