Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:31:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bergeria 20.09.2009  (Прочетена 45997 пъти)
 
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 21, 2009, 09:43:06 »

Ох, аз покрай моите глупости за малко да не видя, че имаш темичка! Честита да ти е и ти пожелавам с усмивка и спокойствие да доорганизирате всичко оставащо за  weddingday
Много целувки от мен! LOVING
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 21, 2009, 09:45:51 »

О страхотни разказчета tease. Много се радвам че скоро и рокля ще имаш  Bravo. Надявам се да видим и снимки . Виждам че доста си напреднала с подготовката и всичко е много красиво(това което видях в галерията ти).  blum
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #17 -: август 21, 2009, 10:37:49 »

Ех, миличка Гери, много се вълнувам покрай теб!  give_rose Пращам ти много положителна енергия  girl_in_love
Относно мързела, мисля, че е нормално, защото повечето булки в началото тръгваме с голям ентусиазъм, който в последстие малко постихва. А и, както казваш ти, за някои неща накрая се отказваме да се занимаваме и ядосваме. Но така е по-добре. На мен на деня не ми пукаше за нищо  good

Ако си спомняш и аз съм родена на 20-ти, така че със сигурност ще е хубав ден  blum
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 21, 2009, 11:25:59 »

Благодаря ви много сладурки give_rose kiss
И такам фото и видео на сватбата ще са Валя и Фотко Фотеви. ДJ е Галин Алексиев моя мъж много си пастнаха с него, защото има страшно интелигентно чувство за хумор. За украсата на ресторанта, колата и букета ми се доверявам на Дени от Органза. Муци Милото преди време като му казах, че и вашата сватба е в Бялата къща и ще я украсява Дени така се беше нагласил да дойде преди сватбата да огледа, ама вчера му казах за промяната и той вика:" Е сега тя може да дойде да види  blum", защото сме точно седмица преди вас. Ние ще сме около 60 човека, но още ми е трудно да определя бнроя на хората по масите и разпределението, защото все няко се отказва или пък не е сигурен. Понеже половината от гостите са от моя край ще използваме и хотелската част на ресторанта, само не знам как ще направя разпределението, защото местата може и да не стигнат. crazy. Шаферки ще са ми сестра ми и по една приятелка от моята и от неговата страна и разбирасе малката ни принцеска- племенничка kitty. по- късно ще  се отчета какво сме купили и какво ни остава. сега излизам, че от мързелуване се уморих, а и някой трябва да пълни кафенетата blush blum
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 21, 2009, 11:35:15 »

Bergeria роклята е страхотна , а прическата такава като на снимката ли ще е?
Страхотна комбинация ще е. А укарсата на ресторанта какво ще представлява , разказвай
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 21, 2009, 20:36:09 »

Гери, не се бях зачитала дълго в този раздел...
Честита темичка!

Тъкмо се чудех къде се изгуби, а то - мързела... Нищо ново. И при мен е така, а остава точно седмица... smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 23, 2009, 20:32:37 »

Bergeria роклята е страхотна , а прическата такава като на снимката ли ще е?
Страхотна комбинация ще е. А укарсата на ресторанта какво ще представлява , разказвай

rsslaneva прическата няма да е като тази на снимката поради липсата на коса, но и аз ще имам цвете. Косата ще  еизправена и топирана и пресована в основата за обем и отсррани издърпана назад с фиби, но ще я видите чак на сватбата, защото на пробата забравих да се снимам blush, а до пробния грим я бях развалила вече. Денито от Органза ми препоръча фризиорката Дени от Естетико  и гримьорката  Криси( мисля, че така се казваше извинявам се , но мн трудно помня имена blush ) . Украсата в ресторанта ще  е срози и малко пеперудки, но има още за уточняване иначе ще е нещо подобно на тази, която ми е в галерията, колата също, като ще има един голям букет отпред, който след това ще е на нашата маса. Ще има свещи и така. Утре ще продължа с отчета, че сам много уморена покрай ежеседмичните ни екскурзийки с Милото Цунки и гуш на всички и дано не ви отекчавам give_rose

Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 24, 2009, 11:10:04 »

Браво за нещата които си свършила. АЗ също работя с Галин и казаното за него е точно така - мисля, че няма да съжаляваш. Прическата само ис я представям по описаното от теб и ме се струва чудесна!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 24, 2009, 14:25:52 »

Мила, той ресторанта не позволява кой знае колко варианта на подреждане на масите, ако искате да имате повече място за танци. Дори мисля, че е само един варианта  pardon Поне аз като бях отишла дърпахме маси, местихме с управителя и това е - вашата маса там, където е камината (от ляво на входа) и под прозорците другите маси по-големи, за да може по средата да ви остане място за дансинг. Масите като лъчи,  за да може пък да няма никой с гръб към вас и вие да сте с лице към всички гости.
За Дени съм почти спокойна аз, че ще се справи с украсата! Ако имам възможност обаче, със сигурност ще дойда да  Hide
« Последна редакция: август 24, 2009, 14:28:00 от mucito » Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 25, 2009, 15:54:29 »

Здравейте!!! Да се отчета какви ги свърших днес. Ходих до Слънчогледите да видя дали нямат нещо подходящо за изработка на сватбена книга, е не намерих, но пък срещнах Силвето - siss  blum и така обсъдихме набързо, кой какво е свършил и до къде я е докарал. Аз обикалях за сватбена книга и си намерих нещо подходящо. Съвсем случайно попаднах и на другия магазин на Никол- сладкарницата, от коята ще е тортата с малките тортички и най- после имаше бадемова торта (такъв ще е пълнежа им). реших да си остане с този вкус лекичка ми се стори и бадемовият вкус не беше натрапчив. Изтеглих си една програмка за етикети и сега си правя опити колкото да я разгадая как работи blush
« Последна редакция: февруари 28, 2013, 18:23:07 от Teo » Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 27, 2009, 10:37:12 »

Гери коя е програмата? Ако не е тайна, че и аз направих едни ама не знам дали да не направя и друг вид. А каква ще е тортата имаш ли снимка smile
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 28, 2009, 16:22:24 »

Здравейте момичета! Искам да се оплача от Е-Он днес два пъти имаше токов удар в нас. Сутринта ми се счупи принтера, от това и не мога да си принтирам етикетите. Направо съм бясна diablo одеве при втория токов удът пък се наложи да си ретартирам около 10 пъти компютъра. Заканила съм се да подавам жалба( не че някой ще ме чуе0, но това не им е за първи път. Както и да е. Мая програмата се казва Label maker wine label software. Тортата ще ми я прават в Никол


само ще е не с лилаво, а с червено. Утре съм на последна проба най- вероятно на роклята и дано е станала хубава. gucci ми каза, че я е видяла и сега още повече нямам търпение да я видя blush
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 29, 2009, 11:12:30 »

Хей Гери честита темичка и от мене!И аз да се похваля като Gucci че вчера видях роклятата (докато си взимах чашите  ;)и е станала супер!Много са красиви розите дето са ти ги нарисували.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 29, 2009, 13:17:28 »

Ех тази моя рокля най- сетне и аз днес я видях yahoo и я довършихме слагам снимка в галерията, но не е върху мене, а на закачалка, защото не ми се обличаше наново, чак на сватбата най- вероятно ще ме видите в нея  blum  Роклята ще я взема другата седмица, че днес не можах да я мъкна, а и в нас ще правим освежаване и да не ми се пречка. След обяд съм на сватбата на Галя в манастира. Сега бързам иначе имам още за разказване  give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 29, 2009, 13:25:32 »

Роклята е прекрасна,само като я видях с тези червени и хубави рози  give_rose  girl_in_love.Ще бъдеш прелестна булка! good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines