Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 04:36:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Bergeria 20.09.2009  (Прочетена 46008 пъти)
 
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« -: август 17, 2009, 09:25:23 »

Хайде мила и ти си имаш вече темичка   girl_wink , в която да ни разказваш подробно за твоята подготовка, да ни покажеш всичко което си приготвила за големия ден.  Пожелавам ти спокоен предсватбен месец 
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 20, 2009, 08:36:15 »

Честита темичка мила Bergeria! give_rose
Пожелавам ти този месец,който ти остава до големия ден да бъде най-емоционалния и незабравим за теб.Очакваме много снимки и разкази как върви подготвката! girl_wink
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 20, 2009, 08:39:42 »

Честита темичка и от мен -спорна и спокойна потготовка през финалните дни danceg
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 20, 2009, 09:04:57 »

Благодаря ти Мая за темичката. Балгодаря и на mucanka и rsslaneva за пожеланията  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 20, 2009, 09:06:04 »

Честита темичка и от мен  smile
Активен
irinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 20, 2009, 09:10:17 »

Мила Bergeria, честита темичка и от мен :)спорна подготовка smile и аз се подготвям заедно с теб smile ще се омъжим на една и съща дата  yahoo Girl_hide girl_wink danceg
« Последна редакция: август 20, 2009, 09:16:48 от irinkata » Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 20, 2009, 09:21:39 »

Bergeria хайде вече нямаме търпение да разкажеш до къде си стигнала с подготовката tease
Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 20, 2009, 09:33:29 »

Честита темичка мила  danceg Сигурна съм, че ще я напълниш с много красиви и креативни неща  girl_wink 
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 20, 2009, 11:00:36 »

Благодаря ви момичета.  give_rose Аз май не съм много напреднала с подготовката или на мен така ми се струва, но след първоначалния ентусиазъм сега ме е налегнал мързела blush , а и доста от нещата не стават както искам и ми писна да се занимавам, но както и да е. Предлагам ви един кратък разказ за нас Милото и как се стиган до тук.
  С милото се запознахме по интернет през 2004г., но всичко си беше просто общуване. И аз и той си имахме приятели. През 2005г. след мнодо телефонни разговори на него му се отвори път към София и на 6 май се запознахме официално, а около 24 май празнувахме бал на негови приятели в София. И той и аз вече нямахме гаджета smile, но известно време продължихме да бъдем просто много добри приятели, докато не осъзнахме, че вече нещата са по сериозни blush така един ден аз си признах и той също. По същото време ми се наложи да изживея един кошмар за мен -загубата на майка ми и той страшно много ми помагаше и подкрепяме. Разстоянието беше голяма пречка, защото аз съм вединия край на България, а той в другия. Виждахме се за по- две седмици през месец, ходехме на почивки и въпреки стотиците телефонни разговори на ден много си липсвахме. Така през 2006г. решихме, че нещата не могат да продължават така и аз направих една голяма промяна в живота си премествайки се във Варна. така заживяхме заедно, аз станах студентка и така не мислехме въобще за подпис, а още по- малко за сватба. През лятото 2008г. обаче ми се наложи да преживеем още една трагедия в живота ни и тогава се сближихме повече от всякога. Той заговори за сватба и първо всичко беше на шега, но постепенно разговорите станаха  все по- сериозни особено след като хванах и букета на една сватба tease и така февруари месец решихме, че сватба ще има, а датата беше ясна 20 септември, защото е много емблематична за връзката ни, а и Милото има рожден ден тогава.
Поста стана много дълаг и ще продължа по- късно  blum
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 20, 2009, 11:10:36 »

Честита темичка и отмен. С голям интерес ще следя всичките ти емоции около подготовката на сватбата ви. Надявам се да е богата на разкази и снимков материал тема blum

Жалко, че сте преживяли толкова големи загуби, но вероятно трудните моменти са ви направили още по-близки. нали знаеш, че да човек трябва да изяде с другият една торба сол, дано това е била вашата сол, а от тук на сетне само сладки мигови да имата.
« Последна редакция: август 20, 2009, 11:15:12 от siss » Активен
irinkata
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 20, 2009, 11:14:08 »

ех...този интернет прави чудеса  danceg и ние с милото ми така се запознахме smile а ти стига вече си мързелувала и не се ядосвай за нищо ще видим че всичко ще бъде повече от прекрасно smile дори и нещо да не става така както си го искала помни че не украсата или роклята или каквото и да е друго прави денят ви прекрасен а вие двамата и вашата любов .... така че усмихни се и преживей всичко с тази усмивка  give_rose
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 20, 2009, 11:15:38 »

Лелеее  Bergeria твоят разказ ме накара да настръхна! :PВсичко е много емоционално и много красиво покрай вашето запознаване! girl_in_love
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 20, 2009, 12:57:10 »

 Bravo честита темичка и от мен  give_rose


* 4358-one_hundred_tulip_special.jpg (47.44 KB, 350x350 - видяно 2161 пъти.)
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 20, 2009, 14:01:57 »

Честита тема и от мен.  give_rose
Пожелавам ти лека и спокойна подготовка без излишни нерви и недоразумения  good!

Ще чакам с интерес продължението на разказа  Wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 20, 2009, 16:17:48 »

И така да си продължа с историята. smile Нямаше официално предложение с пръстен и някакв специален момент. Просто нещата станаха и аз не знам как tease Още тогава се регистрирах във форума и започнах да черпя безценна информация. Разбрах, че по-отрано трябва да запазя места в ритуална, църква и ресторант и така и направих. Ритуалната е 3-та варна с битов ритуал. Църквата е Св. Атанасий до риски терми, а ресторанта е Бялата къща в Чайка. Понеже уча и нямах много време да правя други подготовки, но пък ваканцията имам пре достатъчно време blum . Роклята, която искам харесах още  преди да знам, че ще съм булка и тя определи тематиката и цветовете на сватбата, а именно бяло и червено и рози. по- късно рещих да вмъкна и малко пеперудки smile. Модела на роклята е

, но аз направих доста корекции по него, за да го пригодя към моята фигура blush и другата седмица след много проби и забележки се надявам тя да е готова. Първото нещо, което купих за сватбата беше червен жартиер от Цезар и Клеопатра.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines