Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:15:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторант Монтерей - помисли пак!  (Прочетена 4330 пъти)
 
tinatsvetina
Любопитен
*
Публикации: 25


« -: август 15, 2009, 13:39:35 »

Бих искала да разкажа за моите преживелици с ресторант Монтерй. Малък, за максимум 50 души.
Всички предварителни разговори бяха водени с единия управител-условия, цена на меню, подробности. В хода на организацията аз посиках да направим договор, за да съм сигурна, че цената и всичко ще остане както сме го говорили. Бях извън страната и помолих баща ми да се заеме. Той говорил, но го убедили, че няма смисъл. Баща ми ме увери, че човекът е свестен и че можем да му имаме доверие. Моя грешка - не се оставяйте на голи думи и обещания. Всичко се случва. Да и се случи. Седмица преди сватбата се оказа, че "добрият " управител трябва да пътува и уточненията трябва да се правят с неговия колега. Срещнах се с него и представете си-смени ми цената на менюто. Стана 50 лв само за храна!!!(обикновебо стандартните менюта вървят с 2 безалкохолни, вода, 50 гр ракия и 1/2 бутилка вино). Допълнитлните часове стоене също се променяха и цената се покачваше! просто ми идеше да го удуша. В крайна сметка ние се бяхме спрели на този ресторант, защото отговаряше на определени изисквания като качество и цена. Това отиваше към пладнешки обир. Младоженецът побесня и искаше да търси нов ресторант, а вече покани отдавна изпратени, торта и дж знаеха за локацията и тн!!!
Аз успях да запазя самообладание някак си и помолих мой приятел, врял и кипял в този бизнес да дойде с мен на втора среща за преговори. Отидохме цяла делегация:аз, съпругът ми, баща ми и моят приятел.Бяхме обмислили всичко, имахме готово предложение за меню и стратегия. Госпдинът не очакваше атака. Позеленя, почервеня и накрая клекна(след като се опита да ни изнуди, че имало и други ресторанти).
Освен това аз имах табелки с имена на масите. Той настояваше да сложим табелките с номера на масите, с които ресторанътът разполагаше!!! Накрая на сватбата бяха сложили и двете табелки, та имах и номер и име.
Казаха, че имат свещници и когато поисках да ги видя реагира сякаш лична обида му нанасям. Така и не разбрах-мое право е да видя какво ще ми слагат на сватбената маса.
Иначе в деня на сватбата предоставиха менче за ритуала и бяло платно. Обслужването беше на ниво, храната вкусна и на време поднесена. Климатикът беше малко слаб за 35 градусовата жега.
Ресторантът няма такса бушон, но всичкият неизпит алкохол си остана при тях и  въобще не се спомена нищо за него.  Да им е сладко!!!
Като цяло в деня на сватбата всичко мина ок, нямах грижи, но този човек ми дигна нервите 1 седмица преди това с алчното му арогатно поведение.
Активен
Alena
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #1 -: февруари 05, 2010, 15:37:16 »

Този Монтерей  до парк хотел Москва ли беше ?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines