Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:34:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: HELP ELITSA - ПОМОГНИ НА 9 МЕСЕЧНАТА ЕЛИ !!!!!!!!!  (Прочетена 4252 пъти)
 
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« -: август 05, 2009, 22:15:52 »

Здравейте,
Искам да ви помоля да дадем надежда на едно семейство и неговата малка дъщеричка!!!

11 месечната Елица Христова страда от - Синдром на Уест; Спастична церебрална парализа; Симптоматична епилепсия.
Ели получава пристъпи на всеки 5 минути, като си обръща очичките и в този момент губи мозъчни клетки, които забавят развитието й.
Правена е вече 1 операция, която се оказва неуспешна и в момента главичката на 11 месечната Елица е цялата в шевове, трябва незабавно да се направи друга операция в Германия, за да не се случи най-лошото.

Всичко започва още, когато майката е в напреднала бременност ... тогава майката получава херпес (това обикновенно е знак, че нещо му има на плода), затова веднага започва да си прави изследвания още докато е бременна. Тогава лекарите казват, че всичко е наред и няма никакви проблеми с плода, когато обаче на бял свят се появява малката Елица - се оказва, че това въобще не е така.

За диагностика и операция, като старт (за да направият 1ят етап от нея) са необходими 50 000 euro.
Майката и бащата на детето се казват Росица и Николай Христови.

До сега са събрани 20 000 лв. От днес има смс номер за помощ.

Сайтът на Ели е http://www.helpelitsa.org .
Изпратете дарителски SMS с текст DMS ELICA на номер 17 777 (за абонати на GLOBUL , vivatel и M-Tel).
За повече подробности
http://www.dmsbg.com/projects_details_actual.php?id=104&start=0

Вярвам, че ще успеем да помогнем. Най-важното е да дадем гласност на този проблем.
Благодаря на всички, които са съпричастни!!!


* n125566337385_8293.jpg (10.68 KB, 200x201 - видяно 2237 пъти.)
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 06, 2009, 07:58:23 »

Ванюша, дано повече хора помогнат и малката Ели да се оправи бързо. Нека всички направим нещо за да спасим това слънчице. Дори и с един смс можем да направим много!!!!
А аз бих предложила-всеки един от нас да даде гласност на този проблем в своя град и други хора да помогнат. Аз например не знаех за това, но веднага щом прочетох това което си написала пратих смс-че-дори с мъничко да помогна.
Кажете на близки и приятели и нека спасим, Ели!!!
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 06, 2009, 09:38:25 »

Благодаря ти,perli4ka !!!
Аз също прочетох за Ели наскоро. Причината да пусна тази тема е да могат да научат възможно най-много хора.
Моля ви мили хора, отделете по 1,20 лв. за смс и кажете на всички, които познавате!
Сигурна съм, че можем заедно да спасим Ели!!!
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2009, 09:55:09 »

Много мъчно ми стана за Ели  sad, дано повече хора се включат и успеем да й помогнем. Още една идея за гласност - ако ползвате Facebook, качете линка и там в профила си, за да го видят приятелите ви. Част от моите вече се включиха. Успех на мъничето.
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 06, 2009, 10:13:23 »

Стискам палци на малката, Ели!
Надявам се , че с общи усилия сумата може да бъде събрана, началото е дадено good good good
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2009, 10:24:58 »

Ognena, във Facebook има създадена група за Ели. Казва се  HELP ELITSA - ПОМОГНИ НА 9 МЕСЕЧНАТА ЕЛИ !!!!!!!!!. Може да се пресъединиш и да изпратиш покана на всичките си приятели.
Благодаря ви много Harmonia и Ognena за подкрепата!
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 06, 2009, 14:34:34 »

Няма защо, толкова ми е мъчно като видя такива мъничета  sad cray, дано да се оправи бързо. Присъединих се в групата във FB и разпратих покани.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 06, 2009, 18:39:53 »

 Аз също ще изпратя покани до моите приятели и във facebook и в skype го написах на представянето си. Дано повече хора се присъединят.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines