Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 00:34:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ Алекси - Благодарим за Сватбата  (Прочетена 21645 пъти)
 
Baldzieva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Nothing else matters ;)


« Отговор #15 -: януари 27, 2010, 16:23:17 »

DJ Алекси беше водещ на нашата сватба, която се състоя на 01.11.2009 в р-нт "9-ти км." Всички сме много доволни от сватбата и атмосферата, която ни създаде и направи. Благодарим!
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 21, 2010, 23:27:28 »

Тук е мястото и аз също искам да благодаря от сърце и от името на моя съпруг Панко на нашия DJ, DJ Алекси ( http://djaleks-maronov.com/ ) Останахме очаровани и възхитени ,гостите ни също все още ни питат от къде сме го намерили този ди джей за сватбата  smile Държа да спомена ,че бяхме запазили DJ Алекси за сватбата ни още от миналата година, харесахме го от сватбата на нашите много добри приятели. DJ Алекси е страхотен като човек и невероятен професионалист! Говори и води много хубаво и въздейства на всички с гласа си ,съобрази се изцяло с желанията ни и пускаше само хубава музика на която гостите се радваха и танцуваха ,изобщо още от самото начало успя да направи точно това ,което стори миналата година и вдигна всички на крака  въпреки гадното време Bravo Много сме благодарни на DJ Алекси и даже вече две приятелки ,които ще се женят и бяха на сватбата ни искат той да им води сватбите,едната от които е сестрата на мъжа ми. Приятелите ни питат за него от къде сме го открили този DJ, всички го харесаха. След края на сватбата ни в ресторанта искахме да се преместим в заведението където аз работя и да продължим с купона, но Алекси имаше друга сватба на следващия ден и не се съгласи ,за което аз лично единствено съжалявам.
Просто беше уникално и родителите ни го похвалиха и харесаха и никой не каза една лоша дума за което още веднъж благодарим на DJ Алекси за отношението,настроението и хубавата сватба която няма да забравим! smile smile smile
Невена и Панко Койчеви
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 30, 2010, 09:43:44 »

Еее.чета и не вярвам - няма начин да не обърнат някои хора темата в заяждане ,нали ? crazy
Скъпи Пачоран  ,с риск да стана неволно адвокат на някого - тази тема не е за реклама ,нали ?А по-скоро за лични мнения и впечатления от този Ди Джей - има си и заглавие темата !ТАка,за да не влизам в градивни спорове продължавам по същество blum
Миналата седмица бях на сватба на моя приятелка - мога само да изкажа благодарности на този млад професионалист Ди Джей Алекси ,защото всичко мина перфектно ,знае си и си разбира от работата -все пак водене на сватбено тържество не е само пускане на музика!!!Просто е професионалист ,личи си !И бих го препоръчала отново на който ми иска скромното мнение!
Защото аз на моята сватба си наех един много коментиран и прехвален *db*Ди джей  - ами какво да ви кажа, не съм много доволна,но то вече след дъжд -качулка!За оператори и видео да не подхващам темата -а пак ги избрах от форуми...т.е.по-скоро от голямото им име!
И наистина ,форумното пространство не е критерий ,но е начин да помогне на хората да правят избор- а те си имат глави на раменете и с всички имат предварителни срещи-могат сами да преценят !Но и на имена на "велики "професионалисти не се доверявайте сляпо !
Аз пък лично ,много обичам да давам мои лични впечатления от работа на хора ,която съм виждала -и позитивни ,и не -защото на един човек ако помогна да види нещата от друг ъгъл,па к е нещо,
Отплеснах се ,извинявам се ! blush
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #18 -: май 01, 2010, 11:16:45 »

 Скъпа Госпожо, отговарям Ви единствено, защото видях името си във Ваш пост. Добри ДЖ има много, освен титуляра на темата, ама те си нямат теми, защо ли ? На пазара има за всекиго по нещо, всеки ще си намери това, което търси. Вие самата сте търсила хора за Вашата сватба във форуми и сте намерила това, което сте търсила по отношение на ДЖ, фото, видео, агенция. Не се сърдете на хората, за които се споменава добро или лошо по отношение на работата. Те не са виновни за Вашия пълен провал по отношение на избора си по сватбените форуми. Така, че много внимателно със споменаването на имена, включително моето.
 И запомнете едно - форумното пространство не е начин за търсене, най-малкото защото Вашият избор е пълен провал, поне така твърдите, а аз Ви вярвам. Мнението на използвалите услуга не е най-точното и правилното. То е субективно мнение !
Активен
Бела
Ентусиаст
**
Публикации: 124


Моят съпруг е моят свят!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 03, 2010, 08:00:22 »

Разни хора -разни идеали !!!Не смятам да влизам в спор, тъй като е напълно ненужно ,в създалата се ситуация на "тълкуване на думи".Успех пожелавам на всички добри и недобри ди джеи - а и това си зависи от гледната точка на младоженците- за едни добра е музиката, за други говора и воденето ,за трети - културата и отношението ,ерудицията на дадения ди джей,както и умението му ДА спазва уговорки!
Както и да е....спирам ,нали по -умния отстъпва Wink
Добре ,че като съм била "ПЪЛЕН провал "на сватбата си (тогава не знаех,че има толкова некоректни хора-агенции ,ди джеи ,ресторанти- за жалост аз страдам от наивно доверие в хората beating ,но за моя радост поне сега съветвам приятели !!!)поне не съм се провалила в избора си на съпруг blushкоето е по-важно !
Поздрави ,хубава и усмихната седмица и много лични и професионални успехи !

п.п.Нека всеки си тълкува "форумното пространство "като личен избор за каквото и да прави там,а? :no:дали търси,дали си губи времето - нали знаете -разни хора- разни идеали!
А пък най-лошата реклама е тази от приятели ,тази в интернет ,това просто е психологията в избора на всеки потребител
Активен
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 09, 2010, 19:43:31 »

Здравейте!!!! Казвам се Десислава вече Банкова и имам фризьорски салон и козметично студио в гр. Пловдив. smile
Преди месец и половина правихме сватбата си в Хисар и все още ме държи еуфорията и емоциите от нея. Още от миналата година си търсихме DJ за сватба. Препоръчваха ми най-различни DJ за сватбата моите приятелки, клиентки на салона и познати, но никой не ме впечатли и грабна така с внимателното си държание и отношение ,както DJ Алекси. (понеже съм много суеверна и притеснителна и капризничка...). Точно и ясно ни каза абсолютно всичко, попита ни какво харесваме и какво не и го ангажирахме веднага още преди Коледа. Васко (моя вече мъж ,също много го хареса и му допадна нашия DJ още на срещата без да го е виждал как работи на живо)
Е, сватбата мина и е вече факт -26.04.2010г. Всички сме много доволни от нашия DJ и се радваме, че се спряхме и избрахме точно него. Направи сватбата весела, говореше много ясно и правилно , пускаше музика която всички харесваха и песните, които ми бяха най-любими всички до една! Спомням си даже, че го молих и за други песни за които се сещах на момента и реагираше като фурия. Изпълни всичко и си личеше, че му идва от вътре и работи с желание и кеф. (М/у другото то си му личеше още като го извиках на първата ни среща в моя салон) Гостите и приятелите останаха много доволни, питат ни от къде сме го намерили този DJ за сватбата. Сега ще го препоръчвам на моите приятелки и клиентки, като съм обедена и гарантирам, че ще се справи блестящо. Всеки говори ,DJ беше много добър DJ беше много добър! Само суперлативи и похвали за DJ Алекси и начина му на работа, държание и въздействие. Аз лично, ще и го препоръчвам на всички близки и приятели ,които ще се женят и си търсят DJ за сватба за който им гарантирам, че ще бъдат очаровани от начина му на работа и ще направи сватбите им сигурно по-хубави и от моята. А и до колкото съм запозната DJ Алекси е с музикално образование и явно това си му е в кръвта ,музиката, сцената и шоуто което прави.
От сърце го препоръчваме на всички Вас!!!  smile

Семейство Десислава и Васил БАНКОВИ
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 22, 2011, 12:42:37 »

Оoo smile Aз съм пропуснала да кажа за нашия DJ водещ на сватбата. Едни наши приятели ще правят сватба септември 2012 и ни питаха за Алекси как стоят нещата и телефона му дадохме. Снощи ни бяха на гости и пуснахме малко сватбата да си припомнят и се посмяхме. Много им е харесала и на тях нашата сватба и взеха видеото да го покажат на техните. Уж майката на момчето имала познат DJ, но те ще настояват за Алекси. Казаха, че ако е свободен и най-вече се разберат за условията него ще вземат.  smile
Ние сме много доволни от Алекси. Хареса ни как говори и води през цялата вечер, готина музика пуска и шоу прави и всичко бомба. Страшен е!  smile Точно за това си избрахме него миналата година на една сватба го харесахме голям купон направи тогава и нашата стана така. Мама и татко, сестра ми братовчедите всички и от на Гошето страната много харесали сватбата и го похвалиха водещия. Аз много съм доволна от него и за музиката която пускаше и как говори по микрофона. Евала! Много е голям! Всичко беше наистина бомба!  smile И като човек е много готин и с удоволствие го препоръчваме. smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 23, 2012, 10:28:05 »

Присъединявам се с още едно положително мнение за DJ Алекси. Справи се отлично и покри всичките ни изисквания.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines